Şaban Üstkaya545454 54 54 Nickli Üye | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Şaban Üstkaya545454 54 54 Nickli Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Menzilli ustam bu tarz kıytırıklar özellikle siteye girer ve ortalığı karıştırmaya tahrike başlarlar bizleride özellikle o sevitesiz mecraya çekmeğe çalışırlar geçmişte yaşandı bugün yaşanıyor emin olun yarında yaşanacaktır şahsınızda tüm kardeşlerime sesleniyorum bu tarz insanlar çıktığında sakın tartışmaya girmeyin yönetimin haberi yoksa hemen haberdar edin mevzu dallanıp budaklanmadan gereken yapılır yeterki bir aile gibi birbirimize inanalım güvenelim kenetlenelim ALLAHcc. ın izniyle akamete uğrar def olup giderler cümleten hayırlı forumlar olsun inşAllah...
niyetler den kelamlar belli oluyor ustam .

BAYBURTLU

Kullanıcı
Değerli kardeşim birde Ben ne dedim siz ne anladınız.. ben sizden ne alabileyim. Maksadim şuydu çok önemli bir yerim vardı koordinat li olarak adresini verecektim. Şuna bir bakarmisin re ikiyle orda birsey varmı diyecektim bütün mevzu bu. Daha bu sitede kalmama gerek kalmadı. Menzilli side lafı orasindan burasindan alıyorsa benim için menzilinde bir anlamı kalmadı demek bukadar eleman yetiştiremiyorlarmis
Değerli menzilli ustam ben bunu gördüm ve çok üzüldüm bu insanların aramızda ziyadesiyle oldugu kanaatindeyim neticede işin doğrusunu yazayım ustam alınma darılma belli biryere bağlısın bu bağlılığına ben sonuna kadar saygı duyarım lakin böyle kişileri bu şekilde yorumlar yazması seni yaralamaz senin bağlı oldugun yeri yaralar bu konularda saadatların hiç hoşuna gitmez hiçbirinin suçu günahı olmadan burda kendini bilmez tarafından eleştiriliyor bu konuda senden nikini değiştirmeni rica ediyorum gerisi sana kalmış birşey ustam saygılarımla...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
5 tane 54 ün yanyana gelmesi bile aslında hem neden geldiğini ve niyetini belli eder hem de akıbetinin de ne olacağını bize önceden belli etmiş olur. kimin ne haspa yiyeceğini beyan etmeye yeter.
menzilli ustamız nik'ini 3 gün öncesinde değişim talep edip şu anda denizliden olarak yeni adıyla sitemi,zdedir.
lakin , afedersiniz bir adamın içinde gafillik olunca o gelip seni bulur ve bir yerden de sarar. şimdi aynı niyette bir kişi bu seferde denizli ilimize dem vurur,,, şöylemi olur böylemi adam çıkar hiç mi görmedin diyemez mi elbette içinde o niyet olduktan sonra der. asıl değişmesi gereken nik değil kararmış kalb'lerdir,,, ruhsuz ruhlardır. gelmiş bir gafil, gitti bir gafil.

samimiyetten uzak yazılmış yazılardan da anlaşılıyor ki sen hem hadislerle fikrini insanlara empoze etmeye çalışıyorsun, ama öbür yandan da Müslüman Müslümana zarar vermeye çalışıyorsun. hem de bunları aynı mesaja sığdırıyorsun. din öyle işine geldiğinde kullanılacak, ama 2 satır sonra unutulacak bir şey mi ? ey gafil.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
konuya gerekli ve yeterli ilginin geldiğini düşünüyor, ve karşı tarafın cevap hakkının şuan olmadıgını bilerek, daha fazla zandan hepimizin sakınması için, konuyu kilitliyorum.
konu sahibi kişi cezası bitince tarafıma özel mesaj ile, konu hakkında fikrini yazar ise, konu kilidinin cevap hakkı olarak kısa surelı acılmasını sağlarız.( verecegı cevapın durumana göre.argo sert uslup,kırıcı,gerici vs.. durumlar konu kilidi kaldırmada söz konusu bile olamaz.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...