Şaban Üstkaya545454 54 54 Nickli Üye | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Şaban Üstkaya545454 54 54 Nickli Üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warning

Kullanıcı
Arkadaşlar yani @BoZKurT ve @Warning ustalarım
Ben hadise bir şey demedim
Kendince dini bilgilerim var hamdolsun
Ama dini konular Hacivert abimin alanına girer
Şüpe duysaydım
Hacivert abime havale ederdim
Sonuçta dini konular sorumlusu abimiz
Öyle bir yazmızsınız ki sanki ben hadisden dolayı banlamışım :D

:) :) yaw sende paşam hemen alınmışsın olmaz öyle alınma gücenme yok sözlerimiz sana değil paşam anlamak istemeyene zorla güzellik olmaz gönül ala ala bu işler bak darılma bana çıkarım dama gülle gibi düşerim sonra :D:D:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ne bir yöneticimizden,neden ustalarımızdan,bir diğerine imalı söz dahi sarfetmeyen bir seviyede insanlarız elhamdülillah.her birimize diğer arkadaşlarımızca hepimizi temsil edebilen bir güven duygusu oluştuğunu ,bu güven neticesini küçükte olsa zaafa uğratabilecek davranışlardan uzak durmamız gerektiğini özellikle her arkadaşımdan rica ediyorum. şaka yı ... kakaya kayar düşüncesi beni korkutuyor.sağlık ve sıhhat içinde,kararlılıkla ,hep birlikte sımsıkı yola devam .

Warning

Kullanıcı
ne bir yöneticimizden,neden ustalarımızdan,bir diğerine imalı söz dahi sarfetmeyen bir seviyede insanlarız elhamdülillah.her birimize diğer arkadaşlarımızca hepimizi temsil edebilen bir güven duygusu oluştuğunu ,bu güven neticesini küçükte olsa zaafa uğratabilecek davranışlardan uzak durmamız gerektiğini özellikle her arkadaşımdan rica ediyorum. şaka yı ... kakaya kayar düşüncesi beni korkutuyor.sağlık ve sıhhat içinde,kararlılıkla ,hep birlikte sımsıkı yola devam .
Sevgili ağabeyim bizim sohbetimiz muhabettimiz çok şükür çok güzel.
maksadım gönül kırmamak bana sakın darılmaca olmasın bu güne kadar büyüğümün küçüğümün gönlünü kırmak haşa bana göre değil ağabeyim @aliveli44 paşamın bu şekilde hareket etmesin beni sevindirdi benim sarf ettiğim sözler uzaklaştırılan arkadaşımıza kimse kimseyi rencide edemez saygısızlık edemez abim çok şükür adaletli arkadaşlarımız ve büyüklerimiz var ben @BoZKurT paşamın yazısına sadece ek yaptım kendi düşüncelerimi aliveli paşama tepki göstermek değil veyahut farklı bir vurgu değil bu yazmış olduğum konu ile @aliveli44 paşamlada hiçbir alakası yok abim ben belki kendimi ima edememişimdir oda yanlışımız var ise affola

Son düzenleme:

denizliden20

Kullanıcı
inşallah ustam allah muhabbetimizi arttırsın

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
zatı muteremin yaklaşımını fark ettim denizli 20 ustaya dolaylı yönden birşeyler söylemeye çalışıyordu kuşdili nedir kardeşim buranın gizlisi saklısı olmaz ancak sanırım bu iş yine çubuk işine uzanıyor çubuk konusun da kim düzgün ve gerçekci bilgi verirse saldırıya maruz kalıyor yani ikinci el ciler 2014 yılından bu yana üye arkadaş sadece iki mesaj atmış yani art niyetli bizi takip ediyor kendisini direk banlamadım ben taraf oldugum için ustalar görsün isterdim biz bunları iyi tanırız yazı tipinden biliriz yorumların dan kişilikleri belli oluyor sebeb korku yaptıgı işten emin olan kişi korkmaz sitenin huzuru için kimseye müsamaha yok

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Menzilli ustam bu tarz kıytırıklar özellikle siteye girer ve ortalığı karıştırmaya tahrike başlarlar bizleride özellikle o sevitesiz mecraya çekmeğe çalışırlar geçmişte yaşandı bugün yaşanıyor emin olun yarında yaşanacaktır şahsınızda tüm kardeşlerime sesleniyorum bu tarz insanlar çıktığında sakın tartışmaya girmeyin yönetimin haberi yoksa hemen haberdar edin mevzu dallanıp budaklanmadan gereken yapılır yeterki bir aile gibi birbirimize inanalım güvenelim kenetlenelim ALLAHcc. ın izniyle akamete uğrar def olup giderler cümleten hayırlı forumlar olsun inşAllah...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
küçük sinek miğde bulandırır der atalarımız bazı kendini
bilmezler yüzünden sinirleri hatsafaya çıkarmanın hiç
gereği yok bence ikizceli ustamında dediği gibi birbirimizle sımsıkı yola devam.

denizliden20

Kullanıcı
Menzilli ustam bu tarz kıytırıklar özellikle siteye girer ve ortalığı karıştırmaya tahrike başlarlar bizleride özellikle o sevitesiz mecraya çekmeğe çalışırlar geçmişte yaşandı bugün yaşanıyor emin olun yarında yaşanacaktır şahsınızda tüm kardeşlerime sesleniyorum bu tarz insanlar çıktığında sakın tartışmaya girmeyin yönetimin haberi yoksa hemen haberdar edin mevzu dallanıp budaklanmadan gereken yapılır yeterki bir aile gibi birbirimize inanalım güvenelim kenetlenelim ALLAHcc. ın izniyle akamete uğrar def olup giderler cümleten hayırlı forumlar olsun inşAllah...
haklısın ustam çok doğru demişsin.allahtan hayırlısı

denizliden20

Kullanıcı
zatı muteremin yaklaşımını fark ettim denizli 20 ustaya dolaylı yönden birşeyler söylemeye çalışıyordu kuşdili nedir kardeşim buranın gizlisi saklısı olmaz ancak sanırım bu iş yine çubuk işine uzanıyor çubuk konusun da kim düzgün ve gerçekci bilgi verirse saldırıya maruz kalıyor yani ikinci el ciler 2014 yılından bu yana üye arkadaş sadece iki mesaj atmış yani art niyetli bizi takip ediyor kendisini direk banlamadım ben taraf oldugum için ustalar görsün isterdim biz bunları iyi tanırız yazı tipinden biliriz yorumların dan kişilikleri belli oluyor sebeb korku yaptıgı işten emin olan kişi korkmaz sitenin huzuru için kimseye müsamaha yok
ağzına sağlık ustam benim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...