Sac Ayagı Yani Üçgen Agac | Define işaretleri ve anlamları

Sac Ayagı Yani Üçgen Agac

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Saç ayagı bu kavramı yazan kalemin yazdıgı bilgiyle gittiysen oraya hayırlı olsun. Yoksa sadece şüpheni giderir gelirsin varsa vardır yoksa yok. Her işarette yada her sistemli yapı gibi görünende her zaman bir şey olmaz.Ama sac ayagı güzeldir.

özgürXdaglı

Vip Üye
selemın aleyküm hayırlı günler aga ersan
bildiklerimizi paylaşalım diye actım arkadaşlara faydamız olsun
üçlemeler ve üçgen yapan işaretler vardır burdaki agaclar bakıldıgında
5.jpg
oda için uygun arazi yapısınada bakınca tabagı ters cevir aynısı üçleme mantını ve tecrübe ekleyince burdayım diyor zaten

ara mesavesi 10 metre gibi olsa mezar için uygun olurdu 5 metre olsa direk para için uygun olurdu

tuarec

Kullanıcı
devam ediniz güzel bir konu defineciligin ana konusudur üçleme elinize saglık benim merak ettigim 3 sıralı agaçtan nasıl 3 üçgen agaça geliyoruz yada bunun tersi durum
eşkiya belgelerinde eşkenar üçgenin merkezi mezardır diye biliyorum ne derece dogru

özgürXdaglı

Vip Üye
selamın aleyküm sag olasın tuarec
üçlemeyi medeniyetlerde kullandı eşkiyalarda ve sayısal olarakta kullanıldı
yapan kişi konumu zenginligi ve yapılacak olanın arazi yapısına uygun olması
üçgen agacı medeniyet kullandı oda yaptı mezar yaptı eşkiya ortaya para koydu yan yana sıralı agac her birinin önüne kimi mezar yaptı kimi küçükten büyüge para koydu üçleme secenek çoktur en başı benim bildigim üçgen taş öbekleri üçgen mezar roma kullandı sonra bizans yan yana üçgen tümülüs daha zengini höyük yaptı bir birine gecmelı sıralı üç oda üç ayrı oda yada mahsen üç lahit mezar üç vatandaş mezarı sayısal üçleme 3/5/7/9/11/13 üç oyma yada beş yedi devamı belli üç dikdörtgen üç kare sıralı basamaklar bakılan üç beş yedi basamaklar sıtandart aklıma gelenler

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu güzel konu için teşekkür ederim. üçleme define işinde çok gizemli ve meşakatli bir sistemdir. tam üçgen olmaz diye biliyorum. yani üçlemenin bir kısmı illaki farklıdır diye bilirim. böylece hedefe giden yön ve mesafe bulunur.( farklı ölçüyü-adımı- bulmak lazım.)
bu konuda FENERLİ abim konuşsun ben susayım.

özgürXdaglı

Vip Üye
selamın aleykümm Aga sag olasın BoZKurT susmak olmazzzz
definenin bir şekilde her yerinde kullanılmış şekil olarak sayı olarak ve işaret olarak fenerli agada buyursu aydınlatsın ışıgı ile