Sac Ayagı Yani Üçgen Agac | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Sac Ayagı Yani Üçgen Agac

drapeta

Kullanıcı
slm lar.. işaretlediğim kısım kayalıkmı net belli olmuyor.. eğer kayalıksa çok güzel bi kesme kaya görünüyor orda. o kısma ait baska fotu varmı ustam?3.jpg

özgürXdaglı

Vip Üye
aleyküm selam hayırlı geceler @drapeta

başka resim yok aga ordan bu tarafı burdan o tarafı cekmişim işaretledigin kayada bu olmalı
X.jpg

drapeta

Kullanıcı
üzeri temizlense belki işareti vardır. işaretlediğim acıdan çok belli oluyor işlendiği.. veya işaretlediğim yön istakametine farklı acılardan fotoğraflanırsa ne olduğu daha net anlaşılabilir üstadım..

özgürXdaglı

Vip Üye
niyet üçgen agaçlar işaret olarak kullanılmış ve farklı ceşitleri vardır ve üçleme secenekleri bildiklerimizi paylaşmak herkeze azda olsa faydamız olması

alantarama ile baktıgımda agacların orda tek büyük bi mahsen var @drapeta

tuarec

Kullanıcı
niyet üçgen agaçlar işaret olarak kullanılmış ve farklı ceşitleri vardır ve üçleme secenekleri bildiklerimizi paylaşmak herkeze azda olsa faydamız olması

alantarama ile baktıgımda agacların orda tek büyük bi mahsen var @drapeta
güzel paylaşın bilgilerimiz pekişiyor
üçlemede üçgen türleri de var sizin burdaki üçgen eşkenar üçgen öteki adı tanrı üçgeni birde ikizkenar üçgen ve pisagor üçgenine yakın üçgen var
gelgelelim en merak ettigim konuya mahseni açtınızmı veya açarken ne gibi sorunlar yaşadınız veya yaşamadınız

tuarec

Kullanıcı
paintte bir kroki çizerseniz mesafeli konu daha güzel olur

özgürXdaglı

Vip Üye
benim bildigim üçgen bu sizin dediklerinizi bilmiyorum ( ikizkenar üçgen ve pisagor üçgenine yakın üçgen var )

resimler yeni deyil eski başka bir yer için gitmiştik arkadaş şurda çeşme var herkez gelip calışıyor bakalımmı dedi ceşmelerde para olur fazlada derin olmaz bakalım nasibimiz varmı dedim araziye inince agaclar ve yer ben burdayım diyor zaten mazeme burda deyip actık makinayı gittigi yer agacların orası boşluk ve metal tespiti aptım mahsen büyük bu medeniyet işi ve derin olur deyip öyle bıraktık ceşme etrafına ve cevresine baktım birşey yok yolumuza devam ettik nasip olur bir gün resmi kazı yapılır burayı olayı bu aga tuarec

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Bende tekrar güncel bir katkı daha yapayım, mağradan çıktınız bir bakın dışarıya nasıl bir üçleme yapmışlar? Birde köy girişlerinde mesire yerlerine dikkat edin görün!
Yanında eski mezarlık, çeşmeside vardır.
Bozkurt ustam renkler için güzel bir ev konusu açılırsa o daha net anlaşılır! Senin oradaki gibi yarım dibek olursa farklı olur, kuyu, ocaklık, kırmızı dut beyaz dut vs.vs.vs.dediği gibi üçü bulalım tek olur.
Ne ile işi bitmişse ötekine bakarız.

kingoctapus

Kullanıcı
herkeze merhaba konuları okudukça ufkum açılıyor beyin fırtınası gibi herkez güzel katkılar sağlıyor bundan 30 yıl önce bir çeşme vardı bizim mahallenin aşasında önünde asırlık bir çınar ağacı gitmeye korkardık ıssızdı derken bir adam çeşmenin yanına bir gece kondu yapmaya başladı bizim işten anlamayan büyüklerimiz gariban ne yapsın ıssız yere ev yapıyor parası bura yettimiş olacak deyip yardım bile ettiler derken o adam orayı gece konduyu yaptı ve aldı sonrada bütün mahalleyi aldı dükkanlarıyla birlikte o gün o adama acıyıp yardım edenlere şimdi o adam yardım ediyor salıcakla

özgürXdaglı

Vip Üye
hayırlı günler dilerim

arazideki ve şehir içindeki bazı ceşmelerde para olur bilgili haritalı olursa noktadan başlarsın sizde oldugu gibi yoksa tecrübe ve makina gerek toprak altında duran parayın kimseye faydası alana helal olsun derim her zaman alanda güzelligini yapmış @kingoctapus her kez nasibini yer