Sağ Ayak Ve Dibek | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sağ Ayak Ve Dibek

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustalar burada hiçbir sonuca ulaşamadık! bazı ustalarımızın işaretlediği yerlere bizzat baktım fakat sonuç sıfır. Sanki atlamış olduğumuz biyerler var ustalarımız yada biz göremedik :confused: Wolf usta , Ferdi usta, Amedli usta, Esrarengiz usta, Babaconda usta,Aliveli usta ,Asiavcı usta işaretlediğiniz yerlerde sıfır sonuç çıktı biyerleri atladık ama neresi
boşmu gittin dolumu yüzeysel bi envaredemi yok bulgu olarak yüzeysel sonuç hiç yokmu tarihiyle ilgili envarelleri değerlendirip ona göre araştırmalısın amisos veya romaysa yüksek yerlerede bakmalısın sadece oraya yoğunlaşman sana bişey kazandırmaz bazı arkadaşlarımız açıklamış dönem soygunu yemişde olabilir burda cihaz edevat şart saygı vede sevgilerimle ilgilenmen bile büyük bi ilgi teşekkür ederim

blutx

Kullanıcı
dolu gittim hiç emare yok bulgu yok taradım heryeri işaretlenen yerleri elde var sıfır sanırım burda yanıltma yapılmış burayı yapan adamlar birşeyler gizliyorlar işaretler yanıltmaca yapılmış diye tahmin ediyorum yada çok derinde

Son düzenleme:

Ferdi Döner

Kullanıcı
Tespit yaparken bi terslik olmuş olabilir mi ustam? o yerde minnacık da olsa bi obje ya da tek para dahi olsa çıkmalıydı. Sıfır olma ihtimali çok düşük geliyor bana. Soygun bile yemiş olsa illa kalan birkaç parça bişey olmuş olmalı gözden kaçan

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konu memlekete gittiğimde açılmış ve ben yeni gördüm blutx kardeşim.
bu kaya da yılların emeği var . bu kadar yanıltma ne amaçla yapılabili
r. sen önce ,nasıl bir sistemle tespit yapmaya çalıştın ve ne kadar doğru buluyorsun.
bu baktığın sistemle daha önce emin olduğun bir tespite şahit oldunmu.
ben bildiğim bir odada ,kanada dan on binlerce auroya mal edilmiş bir şirketin cihazının ıskaladığına şahit oldum. kullanan da mühendisti ve türkiyede üzerine olmadığı iddia ediliyordu. konuyu uzatmak istemem. bir zaman sonra özür dilendi haklılığım tescil edildi ve noksanlığın nerden kaynaklandığı anlatıldı. mühendisin de işine son verilmiş. bir jokey en ünlü ve fovari ata biner nal toplar . bazısıda hiç şans verilmeyenle starı önde kapatır.
senin işin buna dönmüş olmasın. ah benim yakınımda olsan.....
çevrende tanıdığın usta bir çubuk kullanıcısı varsa tavsiye ediyorum.sağlıcakla.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
yerin guzel ve bir okadarda zor is makinesi sart el isciligi cok 3. ve 4. cu resimler anlatiyor oymalara takilma 3 ncu resimde sag ustde kesik birazida kirilmis yer var ordan bakinca tamkarsida beyazimsi yer var baktigi yer giris bosluk calismasi yapin 4 ncu resimde bakildiginda 2 tepecik var arka kisminda sagli sollu 2 sinede bosluk tesbiti yapin ve on tarafi hafif tepelik burayada bosluk tesbiti sart ayrica tasa soyle bir bak bolgeyi anlatiyor anlayabilirsen yerleri daha kolay tesbit edersin bire bir cografi yapiya gore dizayn edilmis bu kayayada minerali ayirabilen bir cihazla bakin bu tur emarelerde kucuk kasalar mevcut oluyor. ayrica tepenin obur yuzunede bakilmali
sevgili blutx kardesim daha oncede belirttigim gibi yerin guzel fakat bir okadarda zor işmakinesi maddi guc şart boyle demişdim bunu biraz acayim fakat sana yeri cozumlerken buraya girmemeni tavsiye ediyorum. burasi tumulus tarzi yer oncelikle kanalin onunde durdugun zaman ileriye dogru bu 150 mtreyide bulabilir bir kuyu tesbit edeceksin 78 basamakli ve ustu kapali bu birinci girisin 2 cisi asagi dereden derede arasdirma yaptiginda cok dikkatli bir şekilde girişinide goreceksin boslugu alamaman normaldir en az 40 metre derinlikde buraya girmemeni tavsiye ediyorum dromoslar da tuzaklama var hayati tehlike var.
yuvarlak oymalar ve ayak isaretin tepeyi anlatiyor fakat malzeme olmayabilir genelde cikmiyor istersen bi kontrol et .
daha onceki belirttigim yerlerde buradaki kanalli oymaya istinaden baz alinarak baska medeniyetlerin de gomu yapabilecegi muhtemel yerlerdi demekki yokmus.
not:belirttigim yerleri tesbit et calisma yapma suanki kanun yonetmeliklerde izinli de yapamazsin bekle yeri ifşa etmeden 23 den sonra kanun yonetmelikler degisirse ozaman dusunebilirsin..

blutx

Kullanıcı
Meşhur yeri cözdüm ustalar kendi çabalarımla sayılır , tabi dışarda bu kayadan bağımsız mezarlarda mevcut sunaklarından bunlarda çözüldü ,bahsedilen anıt taşınıda çözdüm ve onun ayrı mezarı var! dokanmadım hiçbirine içimden bir seste dokanma diyor yahırlısı.

Kader25

Admin
Meşhur yeri cözdüm ustalar kendi çabalarımla sayılır , tabi dışarda bu kayadan bağımsız mezarlarda mevcut sunaklarından bunlarda çözüldü ,bahsedilen anıt taşınıda çözdüm ve onun ayrı mezarı var! dokanmadım hiçbirine içimden bir seste dokanma diyor yahırlısı.
BABACONDA ustamizin degerlendirmesine gore hareket edersen, rahat edersin ustam.
Once can, once emniyet.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Yörük2006

Kullanıcı
zamanında akarsu geçtiğini farzediyorum akarsuya göre yüksek bir yerdeysen odalar olacak

blutx

Kullanıcı
Yörük usta odalar varmı yokmu bilmiyom iş o oadaları bulmada! oda kolay değil her baba yigit bulamaz.Sistemi ayrı buranın karmaşık