Şelale Yolundayken Karşilaştim. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Şelale Yolundayken Karşilaştim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ikizceli usta kısacasi cubuk kullanmayi bilmiyorum bilenide tanimiyorum burda
güvenilir bir cihaz da olur.
azmedersen öğrenebilirsin. hiç kimse çubuk kullanıcısı olarak dünyaya gelmiyor değilmi.
yoksa yılların dağ tepe gezmekle geçer, sadece aksiyon yaşarsın o kadar. bu iki cümlemi zihnine yazıver.
selametle inşaallah.

meinblauesleben

Kullanıcı
Guvenilir cihazimda yok usta aslinda hic oyle acelemse yok birseyler bulmak icinde şehirde durdugumdan cubuk kullanmayi ogrenmek içinde uygun ortam yok surekli koyde degilim

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersan

Vip Üye
ustam toparlak taslar islenilmis ama dayanikli olmadini gurdumu orda birakilmioslar buyle taslar ta coku kaya mezar kapaklarinda kulsaniliyor burada ustalarimizin dedigi gibi cok kaya mezarlar var acilmadik er bir oyma vir kaya mezarini veriyor burda az bir dikatli baktimi girisleri anarsin nerden ne oldunu.

meinblauesleben

Kullanıcı
952c63cd016d5da99229a721d2dee489.jpg
ersan ustam buralari açan açmis demistim ben burdan birsey beklemiyordum artik ama siz tecrubelerinizle artik birseyler oldugunu soylediniz. Bencede burdaki sarmaşigin arkasinda birşeyler var dağda durduk yere niye sarmaşik olsun bence. Sarmaşigin arkasina bakmayi dusunuyodum ama arılardan dolayi hiç denemedim:)

ergenekon60

Kullanıcı
MASALLAH ustam guzel geldiniz daim olur insallah bilgilerinizden istifade ederiz bizde. Hosgeldiniz hayirlara vesile olur INSALLAH c.c
eyvallah mirkut kardeşim arkadaşımız aslında şelaleye varana kadar neleri araştırması gerektiğini bilse şelaleye varması biraz daha zaman alırdı ...ama şüphelerinde haklı...:):)

meinblauesleben

Kullanıcı
Ergenekon ustam şelaleye varana kadar zaten açilmiş kaya mezarlari var karşi dağda illaki açilmamiş yerlerde vardir ustam ama bende teçrube sıfır artik nerden başlayacagimi bilmiyorum birde boşa kürek sallamak istemiyorum

Üst Alt