Selam Arkadaşlar. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Selam Arkadaşlar.

MAVRAN

Vip Üye
Kardeşlerim kısa zamanda yazıma cevap yazacağınızı doğrusu düşünmüyordum, ilginize teşekkür ederim, yaşımı soran kardeşim gönül yaşımı sorarsan 24 ömür yaşımsa 48, Aslında bir çoğunuzu yazılarınızdan tanıyorum, sizde beni tanırsınız aslında. Neden buradayım diye düşünenler varsa onuda cevaplayayım, şöyle= İyi dostlar biryerde eğer toplanıyorsa bende onların arasında olmak isdedim dilerim kabul görürüz. Bu steye kayıt olurken ismimi değişik yazdım diğeriyle aynı olmasın diye ancak görüyorum ki bircoğunuz aynı ismi kullanıyor. Bende işlemlerimi tamamlayabilir ve resim yüklemeyi yababilirsem diğer adımı kullanmak isterim müsade edilirse. Beni buraya bir hic tanımadığım ancak yazılarımızla dost olduğumuz bir kardeşimizi takip ederek bulunuyorum dilerim hayırlısı olur. Ben MAVRAN usta

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
sizi burada görmek güzel . ne iyi ettiniz de geldiniz @Dede mavran usta. dilerim gönlünüzce bir forum ortamını samimiyet kardeşliği burada yeterince tadacaksınız. sizden ricamız forum kurallarımıza ve siteyi nasıl kullanabilirim linklerine bir göz atarak sitemizin kurallarına ve işleyişine kısa zamanda alışmanızdır. tekrar hoş geldiniz.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kardeşlerim kısa zamanda yazıma cevap yazacağınızı doğrusu düşünmüyordum, ilginize teşekkür ederim, yaşımı soran kardeşim gönül yaşımı sorarsan 24 ömür yaşımsa 48, Aslında bir çoğunuzu yazılarınızdan tanıyorum, sizde beni tanırsınız aslında. Neden buradayım diye düşünenler varsa onuda cevaplayayım, şöyle= İyi dostlar biryerde eğer toplanıyorsa bende onların arasında olmak isdedim dilerim kabul görürüz. Bu steye kayıt olurken ismimi değişik yazdım diğeriyle aynı olmasın diye ancak görüyorum ki bircoğunuz aynı ismi kullanıyor. Bende işlemlerimi tamamlayabilir ve resim yüklemeyi yababilirsem diğer adımı kullanmak isterim müsade edilirse. Beni buraya bir hic tanımadığım ancak yazılarımızla dost olduğumuz bir kardeşimizi takip ederek bulunuyorum dilerim hayırlısı olur. Ben MAVRAN usta

Sevgili dostum ... Hoş geldin sefa geldin... gözlerim yollardaydı ha bu gün ha yarın derken nihayet...(beğendim) doğru yerdesin dostum hayırlara vesile olsun inşAllah sevgiler...

MAVRAN

Vip Üye
İnşallah sevgili dostum! Nasip bu güneymiş mesajını gece 02 de okudum ve hemen kayıt işlemi tamam, bu günde diğer yerden silmeleri icin mesaj bıraktım ister siler ister silmez kendileri bilir. Ancak bek definelere yorum yapmayı tüşünmüyorum izniniz olursa dini bölümde yazmak isterim. ALLAH hebimizin yartımcısı olsun.

Kervan07

Vip Üye
hoş sefa getirdin mavran ustam..
bende lacivert ustam gibi hep yolunu gözledim..ha bugün ha yarın gelecek dedim..istesem seni buraya davet ederdim ama benim öyle bi huyum yoktur ve asla olmaz..uzun zaman önce seninle orada bir çok konu hakkında yorumlar yaptık ve birbirimize destek çıktık.bir abim gibi benim yanımda bulundun.bu iyiliklerini unutamam mavran ustam.
iyiki burdasın ve aramızdasın..doğru yerdesin ve iyi insanların kalbindesin....saygılarımla kervan07

Üst Alt