Selam Arkadaşlar. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Selam Arkadaşlar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
MAVRAN olarak belirtince hatırladık ustam. bizlerden gençsin,LACİVERT hocamla ben dedeliği kabullenemezken delikanlı döneminde ,sen neden böyle bir tercihte bulundun. hayatmı çok yordu.
dilediğin konulara yorum senin takdirindir. tecrübelerimiz dahilinde işaretli bölümlerede katılımınız olursa memnun oluruz.
tekrar hoş geldin mavran usta.

Kervan07

Vip Üye
Sağol ustam, teşekkür ederim, şunu anlayamadım ( mekanı tapa talk dan ) neyi anlatmak istediniz

ustam (tapa talk) telefondan forum sayfalarına girmek için kullanılan program..bu programdan mesaj yolladığında,her mesajın sonuna (tapa talk dan gönderdim) imza atar..umarım yardımcı olmuştur

MAVRAN

Vip Üye
ustam (tapa talk) telefondan forum sayfalarına girmek için kullanılan program..bu programdan mesaj yolladığında,her mesajın sonuna (tapa talk dan gönderdim) imza atar..umarım yardımcı olmuştur

Teşekkür ettim kardeşim telefon değilde taplet kullanıyorum, bunuda yaşlılığımıza dayın kardeşin teknolejiyi yedişmek zor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sağol ustam, teşekkür ederim, şunu anlayamadım ( mekanı tapa talk dan ) neyi anlatmak istediniz
Mesajını yeni gördüm @Mavran ustam kusura bakmayın lütfen
Köydeyim internet iyi değil
@kervan dostum yardımcı olmuş
Sağ olsun
Ayrıca mekan da TapaTalk ile ilgili konu vardı
Yanlış hatırlamıyorsam

Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

MAVRAN

Vip Üye
MAVRAN olarak belirtince hatırladık ustam. bizlerden gençsin,LACİVERT hocamla ben dedeliği kabullenemezken delikanlı döneminde ,sen neden böyle bir tercihte bulundun. hayatmı çok yordu.
dilediğin konulara yorum senin takdirindir. tecrübelerimiz dahilinde işaretli bölümlerede katılımınız olursa memnun oluruz.
tekrar hoş geldin mavran usta.

Yaşamda bazı insanlara rastlarız cevresinde bulunan insanlara özenirler, bilemiyorum ben bu konuda ALLAH'A şükürmü etsem afmı dilesem ancak yaşamda bir insanın yaşayabileceği bütün merhaleleri yaşadım diyebilirim, bircok insanlar görüyorum ancak kimseye özenim yok. Hayatta gecmiş olduğum merhaleler beni öyle yorduki ardık emekli, dede olup koşeme cekilmeyi öyle cok özledimki bilemezsiniz. Ustam diğer yerde cok acı eleşdiriler aldımki bir işarete yorum yapmaktan cekinir oldum. Yinede bazı cok özel konulara cevap yazabilirim ancak dini konularda yazmamda maksat bilmediğimiz cok konu var kac bilmeyen kardeşimize bildiğimizi anlatabilirsek iyi olur diye düşünüyorum. Diğer bir konu insanlardan kacar oldum fazla insanla bek konuşmuyor daha cok okuyorum memlekette boş konuşan cok insan var sizde benden iyi bilirsiniz, sanırım bana hak veriyorsunuz, ALLAH hebimizin yardımcısı olsun.

Üst Alt