sezonu bende açtım | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

sezonu bende açtım

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
,,Sayın Battalgazi Merhabalar.. Hayırlı OLsun İnşaALLAH'cc,, Merdiven'den Yukarı Çıkıyoruz Son Basamakta İki Delik OLan Yere Dizliyoruz Karşımızda Duvarda Kapatılmış Yer.. Aşagı İniyoruz İlk Basmaktan Sonra Bastıgımız Yerde Önemlidir..
Sayın sondurak ustam Allah razı olsun mesajın için.DEdiğiniz doğrudur delikler var ve basamaktan sonra bastıgımız yerden çekim aldık..Allah cc. tekrar razı olsun

Son düzenleme:

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
şevkini kırmak istemem,resim pek net deil fakat gördüğüm kadarıyla,çerçeve içine aldığım yer patlatılmış izlenmi veriyor?.

SAyın ustam zaman ayırıp yorum atıp ilgilendiğin için teşekkür ederim.. evet tahmininiz doğru çıktı o bölgeyi kurcalamışlar ve alt kısımıda yoklamışlar sonuç olarak müjde die tabir ettiğimiz malzemeyi kaldırmışlar..
Son çalışmamızın sonucunda merdivenin ilk basamağında yani toprakla birleşen yerde çekim aldık. Allahın izniyle mezar duruyor ustam. Videoyu ve resimleri paylaşacagım kısmet olursa..

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

sevgili battal kardeş ,takdir edersinki resimden oymalar pek seçilemiyor. çizdiğim kabartmanın baktığı ve çıkışa göre ön sol kısımlarıda geniş açılı fotolarsan iyi olur diye düşünüyorum.
SAyın abim bilgin deneyimin ve yardımlaşman için teşekkür ederim elleri öpülcek insanlardansınız. çünkü ok ile gösterdiğiniz noktadan malzeme alınmış. resmi paylaşacagım inşaAllah..

karanar

Kullanıcı
sezona iyi başlamışssın maaşallah. yalnız benim düşünceme göre bu merdivenler aleni bir şekilde mezar odasına gitmemeli diye düşünüyorum. zemin altı olsa tamam ama kaya mezarında bu şekilde olmaz. bir de; merdivende yanıltmaca boşluk nedir onu da anlamadım. merdiven basamaklarına hediye işaret harita falan koyulur neden şaşıtmaca olsun.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Battalgazi kardeşim tek resimle bu kadar değerli yorumlar aldın resimleri zenginleştirdiğinde kimbilir neler olur:)
Buda mekanımızın ustalarının sorumluluk duygularının ve yaptıkları işi ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor. Bir kez daha sizin aracılığınızla bütün ustalarımı tebrik ediyorum.
Bende böyle bir şey yazma ihtiyacı hissettim.:)

madhunter

Kullanıcı
sn madhunter yorumun için teşekkür ederim. merdivenlerden yanıltmaca boşluk aldık.

yanıltmaca boşluktan kastınız nedir anlayamadım.boşluğu neyle aldınız açıklarsanız bizde bilmiş oluruz.

benim kastım oradaki merdiven başlı başına şaşırtmaca.sen değerli bir malzeme sakladığın yere merdiven yaparmısın bir düşün.bu günümüzde kasamızın önüne kırmızı halı sermek gibi birşey.ayrıca merdivenin genişliğide buradan gördüğüm kadarıyla gayet dar.tavsiyem hem çubukla boşluk alıp hemde tahta takoz-tokmak gibi bir aletle boşluğu teyit etmeniz.gizli bir yer varsa zaten çok kalın olduğunu sanmıyorum.muhtemelen 7-10 cm arası

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
SAYIN USTALARIM
Battalgazi kardeşim tek resimle bu kadar değerli yorumlar aldın resimleri zenginleştirdiğinde kimbilir neler olur:)
Buda mekanımızın ustalarının sorumluluk duygularının ve yaptıkları işi ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor. Bir kez daha sizin aracılığınızla bütün ustalarımı tebrik ediyorum.
Bende böyle bir şey yazma ihtiyacı hissettim.:)
değerli ustam dediğin gibi tek
resimle sizin gibi degerli ustalarim elinden gelen yardımı
esirgemediler, allah razı olsun. Bu her açıdan çok güzel bir şey.. insaallah detaylicam konuyu

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
sezona iyi başlamışssın maaşallah. yalnız benim düşünceme göre bu merdivenler aleni bir şekilde mezar odasına gitmemeli diye düşünüyorum. zemin altı olsa tamam ama kaya mezarında bu şekilde olmaz. bir de; merdivende yanıltmaca boşluk nedir onu da anlamadım. merdiven basamaklarına hediye işaret harita falan koyulur neden şaşıtmaca olsun.
Evet ustam gerçekten güzel bir yer. Zaten yazdığınız gibi merdiven mezara gitmiyor. Yer altı mezarını garantiledik. Basamaklara oyma var . Sasirtmacayi yanlış yazmisim kusura bakmayın. Demek isteğim boşluk almadık olacaktı. Yorumun ve ilgilendiğim için tesekkurler

Üst Alt