sezonu bende açtım | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

sezonu bende açtım

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
yanıltmaca boşluktan kastınız nedir anlayamadım.boşluğu neyle aldınız açıklarsanız bizde bilmiş oluruz.

benim kastım oradaki merdiven başlı başına şaşırtmaca.sen değerli bir malzeme sakladığın yere merdiven yaparmısın bir düşün.bu günümüzde kasamızın önüne kırmızı halı sermek gibi birşey.ayrıca merdivenin genişliğide buradan gördüğüm kadarıyla gayet dar.tavsiyem hem çubukla boşluk alıp hemde tahta takoz-tokmak gibi bir aletle boşluğu teyit etmeniz.gizli bir yer varsa zaten çok kalın olduğunu sanmıyorum.muhtemelen 7-10 cm arası
Ustam yanlış yazmisim ksura bakma. Demek istediğim yaniktmaca var merdivenden boşluk yok. Ama merdiven başlangıcından boşluk aldık. Malzeme gitmiş oyuzden ilgilenmedim ama mezar duruyor.

NOVANDA

Kullanıcı
Değerli Malatyalı kardeşim,hemşehrim, toprağım , resim net olmadığından papaza ait mezar şurada diyemedim ancak merdivenlerden çıkarken sağ taraf alta doğru kesmemi gidiyor. Evet dersen papaz orada yatar.Merdivenlerin en üstüne çıktığınızda yüzünüzü merdivenlere doğru dereye doğru döndüğünüzde önünüzde yaklaşık 70 metrelik düzlük yada dereye doğru iniş mevcut ise merdivenlerden sonra 50 adımda kuyu olur kuyuda sağa sola 7 metre ile çalışır İşin içinde papaz varsa 7 çalışır . Başarılar dilerim.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Değerli Malatyalı kardeşim,hemşehrim, toprağım , resim net olmadığından papaza ait mezar şurada diyemedim ancak merdivenlerden çıkarken sağ taraf alta doğru kesmemi gidiyor. Evet dersen papaz orada yatar.Merdivenlerin en üstüne çıktığınızda yüzünüzü merdivenlere doğru dereye doğru döndüğünüzde önünüzde yaklaşık 70 metrelik düzlük yada dereye doğru iniş mevcut ise merdivenlerden sonra 50 adımda kuyu olur kuyuda sağa sola 7 metre ile çalışır İşin içinde papaz varsa 7 çalışır . Başarılar dilerim.
sayin novanda ustam zaman ayirip yorum attigin ve ilgilendigin icin tesekkur ederim. ustam 7 calisiyor. ama direk merdivenin ilk basamagindan. he bide evet dere var ve 70m icersinde selale mevcut. bu arada malatyali olduguna ayri bir sevindim. hayirli gunler saygilar

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
şelaleden sakın vazgeçmeyin resimleme imkanınız olursa çok sevinirim.
Ustam şelale 50m içersinde. Bende iş nedeni ile gidemiyorum işler bayağı bir yoğun malum tekstil işi. Bizim arkadaşlardan o bölgede bulunan kişiler tabi resim istedim daha elime ulasmadim ulaşır ulaşmaz size paylasacam Allahın izniyle.

karanar

Kullanıcı
Evet ustam gerçekten güzel bir yer. Zaten yazdığınız gibi merdiven mezara gitmiyor. Yer altı mezarını garantiledik. Basamaklara oyma var . Sasirtmacayi yanlış yazmisim kusura bakmayın. Demek isteğim boşluk almadık olacaktı. Yorumun ve ilgilendiğim için tesekkurler

estağfirullah kardeşim yardımcı olursak ne ala. inşallah neticelendirin de hayırlara vesile olsun. siz yine de merdivenlerde değerli tespiti yapın.

Üst Alt