Sinyal aldıgım bir yer bilgi istiyorum | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sinyal aldıgım bir yer bilgi istiyorum

ayhanerfah

Kullanıcı
Kendi urettigin cihazdan demir olmayan bir sinyal alıyorsan, bekleyiş sebebin ne ola ki ?
Ögrendigim kadarıyla bölge sit bölgesine yakın yogun bir calışma yapılıcak bir bölge durumu yok giriş yönünü tespit etmek yada direkt üstten bir yöntemle 1 geceyi gecmicek bir çalışma yapılmak zorunda aslında bu yüzden bölgede işaretleri paylaşıp daha öncesinde tercübe eden bir arkadaş varmıdır diye sordum malasef bu bölgeden daha güzel daha kesinatlı yerler bilinsede bazen acamıyoruz

ayhanerfah

Kullanıcı
Ne olduğunu bilmediğimiz bir cihazın dilini sizin bilmeniz gerekir. Kaya hakkında zaten yorum yapıldı, cihazla ilgili kısma yani sinyale bizim bir şey söyleme olanağımız yok
Arkadaş pulsemi vlf mi diye sorduğu için söyledim onu bu konuda haklısınız tabi cihaza yönelik bir konu degil teşekkür ederim bilgi içinde

_Trakyalı_

Kullanıcı
Normalde kayalik ve işlem görmüş bir mevkide, demir olmayan bir sinyal alındığında bu bilgi yeterli olur diye düşünülür.
Ancak metal cinsi bilinemedigi sürece sürprizlere açık olunmalıdır.

Örneğin, insan eli değmiş kayalik bir bölgede, 350 gr'a yakın bir ağırlıkta bronz murc bulmuştum.

Rast gelsin..

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Arkadaş pulsemi vlf mi diye sorduğu için söyledim onu bu konuda haklısınız tabi cihaza yönelik bir konu degil teşekkür ederim bilgi içinde
Cihazdan emin olamadığımız için söyledim. Birçok arkadaşın başına gelmiştir, kayadan sinyal alırsınız ama bir şey yoktur. Bu gibi durumlarda pinpointer denen el dedektörü daha iyi sonuç veriyor.

Reedmann

Vip Üye
Cihazdan emin olamadığımız için söyledim. Birçok arkadaşın başına gelmiştir, kayadan sinyal alırsınız ama bir şey yoktur. Bu gibi durumlarda pinpointer denen el dedektörü daha iyi sonuç veriyor.
Bende sismik var kırmızı toprakta ne yapsamda randıman vermiyor Her yere ötüyor Gri toprakta iki kaya arasında sinyal aldım Bakma şansı olmadı oraya değerli veriyor Tahmini müjdesi Ya küpe var Ya hançer diye düşünüyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bende sismik var kırmızı toprakta ne yapsamda randıman vermiyor Her yere ötüyor Gri toprakta iki kaya arasında sinyal aldım Bakma şansı olmadı oraya değerli veriyor Tahmini müjdesi Ya küpe var Ya hançer diye düşünüyorum
mesafe kısaysa el dedektörüyle test et,