Sırlar Ve Gizli Hazineler Programlarının Tüm Serisi (tr1) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sırlar Ve Gizli Hazineler Programlarının Tüm Serisi (tr1)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Nasil konu açtıysam sırlar ve gizli hazineler programı diyince google bizi buluyor ilk başta :D
İşte bu nedenledir ki
Konu açan arkadaşlara özellikle diyoruz
Konu başlığınız konu içeriği ile ilgili olsun
Acil
Bir bakın ustalar
Yardım gibi başlıklar
Ne mekana ne de konu sahibine bir fayda sağlamıyor
Konunuzun içeriğinde haç geçiyorsa konu başlığını haç ile ilgili seçin
Üçgen var ise üçgen ile ilgili seçin arkadaşlar
Şahsen konu ile alakasız duran başlıklara bakmıyorum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Her zevkin bir bedeli olduğu gibi her marifetinde bir bedeli olmalı bence. Tanımam etmem ama, zihnin en çok yorulduğu bir iş yapıyor, ve gerçekten fayda veriyorsa ihtiyacın görünüyorsa karşılığını alabiliyorsan eyw diyeceksin.
Parayı alıp verilen söz tutulmuyorsa ozaman elbette sıkıntı olur.

Neyse konuya dönecek olursak, mekanın adı geçmiş ben kaçırdım tüh be, programın konusunu açtık diye, bunu yapmış olabilirler.
Teşekkür ederiz.
akşam izlemedim. lakin önceki bölümlerden medyumu tanıyor ve yeteneğinin olduğunu ve sınırı da çok iyi analiz eden biriyim. nasıl ekrandan sınırını kestirebilirsiniz sorusu akla gelebilir.
benim çok yakınımda günü birlik beraber olduğum,ayni yetenekte hüddam sahibi biri vardı.
kapısı ,şirket misali çalışır,manevi hastalıklardan her türlü kayıba kadar ,ilgili konuda dahil her türlü talebe cevap verirdi.
tıbbın çare olmadığı ruhani hastalıkları bile,ona gönderirler,aklınıza gelen bir çok kurumdan ,gerek kayıp gerekse derman için ara ara ziyaret edildiğine bazende davet edildiğini bizatihi şahid olmuş ve bazı neticelerini de birebir görmüşümdür. bu bölümlere fazla değinmeden bizi ilgilendiren konuya gelirsek;
türkiye de ayak basmadığı bölge yoktur.evde olduğu zamanlar kapısının önünde araç ve insan kuyrukları bitemezdi.
derman olamadığı tek alan ,yer altı gömüleriydi. aynen izlediğiniz gibi,tıpatı hatta çok daha fazlasıyla,bölgeyi detaylarıyla anlatır,olup olmadığını kesin söyler ,yalnızzzzz tam noktayı kesinlikle veremezdi. tabi ki kendisi bunu söylemez,gittiğinde mutlaka cihaz kullanırdı.
çok uzatmadan,fazla derinliğine girmeden, bu noksanlığını anladığımı yüzüne vurmazdım,sabrederdim.
bir resmi kazı benim için fırsat oldu. balık olan bir yer ,balık işareti vardı. ihtişamlı çağlayan ve kesilmiş bir gölün olduğu bir yer. alakasız bir noktayı açtırdığını düşündüm ve emin olmak için kendimce kontrol ettim ve kenara aldım. niye burası, doğal bir yeri açtırıyorsun,olmadığını biliyorsun. cevap verme yerine gözüme farklı duygularla baktığını gördüm. ben gidiyorum dedim ve ayaklarımı giymeye başladım. baktım o da eşyalarını toplamaya başlamış. benimle beraber araca yürümeye başladı. fazla uzatmadan,yolda nedenlerini anlatmak durumunda kaldı.
önceden tahmin ettiğim gibi yere evet ama tam sıfır noktayı vermeye yetkilerinin olmadığını ikrar etmek durumunda kaldı. yine balıkesir de ki bir resmi kazıda olayın bir kaç metre yanındaki bir noktaya vurdurmuştu. söyledikleri yerde yapıt olur lakin evin kapısı yerine ahırın kapısını verirler. son noktaya ancak bildiğimiz türlerden bir yardımla ulaşmaları mümkün. konu sahibi arkadaşımızın da ,cihaza işaret ettiğini konuyu takip edenler bilir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Evet ustam ben izledim programı. Aranılan yerde, evet var sizi tatmin eder, malesef burada birşey yok, evet burada aradığınız var, evet var ama uğraşmaya değmez gibi yorumlar yapıyor. Akabinde gittiğiniz yerde cihaz kullanmanız tavsiye edilir diyor ve resmi kazıya teşvik ediyor.

Zaten ustam aradığınız yerde birşey var demek bile yeterli, gerisini arayan kişi tespit etsin artık.

Cep Telefonumdan Mobil Olarak İletildi. (Tapatalk ile )

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Evet ustam ben izledim programı. Aranılan yerde, evet var sizi tatmin eder, malesef burada birşey yok, evet burada aradığınız var, evet var ama uğraşmaya değmez gibi yorumlar yapıyor. Akabinde gittiğiniz yerde cihaz kullanmanız tavsiye edilir diyor ve resmi kazıya teşvik ediyor.

Zaten ustam aradığınız yerde birşey var demek bile yeterli, gerisini arayan kişi tespit etsin artık.

Cep Telefonumdan Mobil Olarak İletildi. (Tapatalk ile )
konuya bir miktar açıklık getirmekte ki amacım;
bir arkadaşımız, çok para istediğini yazmıştı.
bu şekilde hüddamı olanların var dediği yere evet diyorum . yalnız nokta istemesinler,tespitlerinin her hangi bir düzenle yapmaya çalışsınlar. malum para bazı insanları her şekle sokabiliyor.kaan arkadaşı tenzih ederim, kendisinin bu konuda ki davranışlarını özelden bilemem ama bu tür birine rastlarlar,kişi yüksek para için nokta da verebilir.böyle bir duruma itibar edenlerin ,baştan yanılgıya düşmeleri kaçınılmaz olur.emekler heba olmaması ,boşuna zaman ve maddi kayıplar yaşanmaması için üyelerimizi bilgilendirmek istedim.
hüddam sahibi insanlar, kendilerine bir bölge veya kendi annenizle birlikte adınızı verin,size hilafsız yedi sülalenizi anlatır. üzerinizde bulunan her türlü rahatsızlık vb. özel durumlardan tutunuz,evinizden yattığınız odadan,sokağınıza kadar bütün yaşamınızı söyleyebilir. bu durum da kişiyi çok etkiler ve her söylediğini inaç doğmasına vesile olur.bu duruma inancı olan kardeşlerim bizim tavsiyelerimizi asla unutmasın.
son olarakta,bir kişi üzerinde bir emelleri olursa kolayca etki altına alabilirler. bunun tek kurtuluşu konuşurken göz teması sağlamayınız. tabiiki bu söylediklerim bu ilme vakıf olanlar için. yoksa her hoca diye geçinenler için değil.

hamzadan

Kullanıcı
Merhabalar,

Konuda da bahsetmiş olduğunuz GİZLİ HAZİNELER programı 4. sezon başlıyor. Yine aynı ekibin bulunduğu define işaretlerinin ve gizli olayların incelendiği program PAZAR akşamları saat 22:30 'da yeni yayın kanalı olan KAÇKAR TV'de ekranlarınıza geliyor. 4. Sezona gümbür gümbür giren bu programı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
Mâlesef kablo tv den izleyemiyoruz.
Kanalın Frekans Bilgileri
Uydu Adı: Türksat 4A
Frekans: 12423
Polarizasyon: V - Dikey
Sembol: 27500
Fec: 3/4

D'SMART: 254. Kanal

Kervan07

Admin
uzun zamandır gizli hazineler programını takip ediyorum ve videoların hepsini bilgisayarıma kaydettim...yazın köye gittiğimde orda izliyorum tekrardan..kaan hocayı bizzat tanımasamda çok seviyorum kendilerini..çok sempatik biri:)
define konusuna gelince,gayet bilgili ve bilinçli bir defineci kimliği var.. yalnız yorumları genelde yüzeysel yani yer yüzünde bulunan,görülen ve elle tutulan işaret hakkında bilgi sahibi..iş toprak altına gelince,bu konuda sadece kazı yapanlar tecrübelidir..ne kadar kazı, o kadar bilgi!
belki o konuda da bilgilidir ama sakıncalı olacağından bu bilgileri paylaşmıyordur...
programdaki makineden bi arkadaşımda vardı ve ben onu 2 hafta önce davet ettim..makinayı sahile tuttuk ve eli boş eve döndük..çünkü arkadaşımın demesine göre kendisinin sahilde makine ile bi tecrübesi yok..kumu 50cm den fazla "Yasak Kelime" ve halen sinyal veriyordu..demek kumda çok daha derinlere çekiyor..yalnız kumda gerçekten tecrübe gerek..
toprak da verdiği rakamsal değerler ile kumdaki çok farklı...

program da mekanımızın isminin geçmesi gurur verici..sizler gibi bende çok memnun oldum..şimdiden kaan ve hakan hocalarımıza programda başarıların devamını dilerim..
saygılarımla kervan07

ECE07

Kullanıcı
konuya bir miktar açıklık getirmekte ki amacım;
bir arkadaşımız, çok para istediğini yazmıştı.
bu şekilde hüddamı olanların var dediği yere evet diyorum . yalnız nokta istemesinler,tespitlerinin her hangi bir düzenle yapmaya çalışsınlar. malum para bazı insanları her şekle sokabiliyor.kaan arkadaşı tenzih ederim, kendisinin bu konuda ki davranışlarını özelden bilemem ama bu tür birine rastlarlar,kişi yüksek para için nokta da verebilir.böyle bir duruma itibar edenlerin ,baştan yanılgıya düşmeleri kaçınılmaz olur.emekler heba olmaması ,boşuna zaman ve maddi kayıplar yaşanmaması için üyelerimizi bilgilendirmek istedim.
hüddam sahibi insanlar, kendilerine bir bölge veya kendi annenizle birlikte adınızı verin,size hilafsız yedi sülalenizi anlatır. üzerinizde bulunan her türlü rahatsızlık vb. özel durumlardan tutunuz,evinizden yattığınız odadan,sokağınıza kadar bütün yaşamınızı söyleyebilir. bu durum da kişiyi çok etkiler ve her söylediğini inaç doğmasına vesile olur.bu duruma inancı olan kardeşlerim bizim tavsiyelerimizi asla unutmasın.
son olarakta,bir kişi üzerinde bir emelleri olursa kolayca etki altına alabilirler. bunun tek kurtuluşu konuşurken göz teması sağlamayınız. tabiiki bu söylediklerim bu ilme vakıf olanlar için. yoksa her hoca diye geçinenler için değil.
Bölge ve özellik Anne isminin sırrı hakkında bilginiz var mı üstadım. Neden Baba değil de Anne?

mc_307

Kullanıcı
Yaw ilk.mailimi okumadilar ek bidaha yazdim. Anlamadilar yaw 2.yi okudular eksik bilhi dediler.....