Sırlar Ve Gizli Hazineler Programlarının Tüm Serisi (tr1) | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sırlar Ve Gizli Hazineler Programlarının Tüm Serisi (tr1)

hamzadan

Kullanıcı
Bende bir dikdörtgen oyma oyma resmi gönderdim,denemek için.Hemen dibini söyledi.Halbuki void le 7 m. doğusunda buldum boşluğu.Altındada sağlam metal var. Ekip olayını halledersek müsait bir zamanımızı bekliyor.Selam ile.

mc_307

Kullanıcı
Üstadım anne ismi,kendi adın soyadını belirtmemiş yalnız mc 307 olarak göndermişsin,onun için.
ondan değil ustam ya, resimler falan ekleyip tüm açıklamaları yazdığım maili okumadılar. bende 1 tane daha yazdım, ekleme yaparak, dedim ki alttaki maili görürler o zman diye düşündüm. ama son maili okudu bi öncekini okumadı. ama işi çözdüm. paso aynı maili gönderem de görsünler. el mi yaman bey mi yaman :D

hamzadan

Kullanıcı
ondan değil ustam ya, resimler falan ekleyip tüm açıklamaları yazdığım maili okumadılar. bende 1 tane daha yazdım, ekleme yaparak, dedim ki alttaki maili görürler o zman diye düşündüm. ama son maili okudu bi öncekini okumadı. ama işi çözdüm. paso aynı maili gönderem de görsünler. el mi yaman bey mi yaman :D
Resim gönderme şefim.Resim gönderirsen yüzeysel, işarete göre bakıyor.Onu bizde yapıyoruz.

mc_307

Kullanıcı
Yaw resimleride gösterebilirsiniz yazmistim..güzel bir yerdi. Isim vs de vermistim...