SİZCE BU KAYALIKTAKİ KANALLAR DOĞALMI | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

SİZCE BU KAYALIKTAKİ KANALLAR DOĞALMI

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
işaretlediğin yer ayakların mezarlarının olduğu yer mezarların orda olduğunu biliyorum hiç ellenmedi olduğu gibi duruyor tarif ettiğine göre giriş butarafta
Ekli dosyayı görüntüle 30627
Hafriyatın yukarıdan ilk başladığı noktayı incele ustam. Girişin bu yakada ve kati suretle açılmadığını görüyorum. Yani işlem görmemiş halde şu haliyle. Bu açıdan bakarak boşluk atışı yapın. Muhakkak denk gelecektir. 1.60-1.80 arası maksimum yükseklikten 60-90 arası giriş ve sonrasında daralma ve geri genişleme olacak. Yukardaki yay dedikleri işaretten bu yana bakarak öndeki çift ayağın sağ ayak ucu girişe bakıyor. Saat hesabına göre saat 10-11 yönünde yanılmıyorsam.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kasalar gitmiş Zor İşler hep bizemi kalacak tüneli bol girişi aç oyoyoy çok emek ister sonuç güzel olur inşallah

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
@GÜLBAHÇELi ustam burda tespit yapılsa bile çalışma mümkün gözükmüyor anladığım. Sizin yorumlarınizdan alanın ifşa olduğunu düşünüyorum.. haksizmiyim ? Birde bi sorum olucak bölge sit alanimi değil mi ?
işlem yapmak zor ifşa olsun bence sorun yok herkez kısmetini yer hayır sit alanı deyil

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
İvrizin üstlerine çıkmak nasip olmadı abi. Ben Tont kalesinin yola bakan kısmında Ocak işi yapanların birşey bulduklarını düşünmüyorum.
tont kalesinin malları yaklaşık 30 sene önce gitti sadece çevresinde tek tek yapılıyor gerci birşey kalmadıda genede gidenler oluyor