Sizce Burada Kasa Olabilir Mi.

MAVRAN

Vip Üye

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
3o2nLr.jpg

Mavran ustam hadi biri odanın işareti,diğeri yoklamaya değer diyorum,Diğer resimlerdede var bu şekilde,bir test gerektiriyor bence,Yerlerin yosunlaşma sebebiyle işaretler yeteri kadar görünmüyor bu yüzden net birşeyde söyleyemiyorum

MAVRAN

Vip Üye
bu dereyi komple gezdinmi en az bi 10 km sini
BABACONDA Ustam ayaklarım halen ağrıyor ben 5 diyeyim sen 10 neler var neler ancak çok riskli bir yer rüzgar biraz sert esse köylüler hemen jandarmaya haper veriyor. Ancak yinede elimden geldiğince resimler aldım baylaşacağim konular karışmasından endişe ettim bu yüzden hepsini aynı anda yüklemedim.

MAVRAN

Vip Üye
3o2nLr.jpg

Mavran ustam hadi biri odanın işareti,diğeri yoklamaya değer diyorum,Diğer resimlerdede var bu şekilde,bir test gerektiriyor bence,Yerlerin yosunlaşma sebebiyle işaretler yeteri kadar görünmüyor bu yüzden net birşeyde söyleyemiyorum
Erdem Ustam Oda nasıl olabilir sizce uzaklığı buraya ne kadar olabilir. Dere içindemi yoksa hafif yamaç yerdemi olmalı.
Evet yerler yosunlu bunun farkındayım yanımda bulunan arkadaş hatta temizleyelim dedi ben müsade etmedim bizim beşimizden biri gelir hop eliyle koymuş gibi alıp gider.

burgaz

Kullanıcı
3o2nLr.jpg

Erdem ustanin yerlerinde niye yosun yok.kirec mi yosuna dusman.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem Ustam Oda nasıl olabilir sizce uzaklığı buraya ne kadar olabilir. Dere içindemi yoksa hafif yamaç yerdemi olmalı.
Evet yerler yosunlu bunun farkındayım yanımda bulunan arkadaş hatta temizleyelim dedi ben müsade etmedim bizim beşimizden biri gelir hop eliyle koymuş gibi alıp gider.
Krokisini bulunan odanın yeri çok yakınında olur
Erdem ustanin yerlerinde niye yosun yok.kirec mi yosuna dusman.
İhtimal dahilinde bencede burgaz usta,Bendeki kaya resimleri genelde sırlı oluyor yani boyalı kayalar ve kayanın bulunduğu yer ve hava şartlarındanda olabiliyor

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Mavran ustam çokta fazla inceleyemedim konundaki yerleri,Allah nasip ederse incelerim istersen

Üst Alt