Sizce Burada Kasa Olabilir Mi. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Burada Kasa Olabilir Mi.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
mLqmOV.jpg

Benden yana helalı hoş olsun ustam;Bu resimden anlayabildiğim kadarıyla altında odası olan,Sarı içindeki yer biraz daha net olsaydı daha iyi anlaşılacağı kesindi ve odanın girişini de görebilirdik,Ama sol az daha aşağıda girişi veren işaretler mevcut,Benim anladığım kadarıyla bakalım diğer ustalarımız ne diyecek

MAVRAN

Vip Üye
Erdem Ustam teşekkür ettim ALLAH Razı olsun. Evet bakalım diğer ustalar ne der, çok gizemli bir yer insan vadiye girince büyüleniyor. İnanırmısınız çıkmak istemedim. Öyle bir yeşillik, kuş sesleri, nehirin sesi bütün sıkıntılarımı orada unuttum ilginç.

MAVRAN

Vip Üye
Kasa uzmanı Ersan Ustamı gören var mı. 10 Mayıstan bu yana gözükmüyor. İnşEllah ters giden bir şeyler yoktur.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bu resimledigin yere takilma daha asagilarda en az 3 4 metrelik bir selale bul su akari gibi kanal olmasi gerek burasi kalenin altinda bi yermi ?

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
him ozaman is degisti degirmen saglammi ayrica derenin ust tarafindami ayrica degirmenin alt tarafi derede kayalikdan asagimi akiyor bi havuz gibi yere su aslinda bi resimlesen daha net olur

MAVRAN

Vip Üye
him ozaman is degisti degirmen saglammi ayrica derenin ust tarafindami ayrica degirmenin alt tarafi derede kayalikdan asagimi akiyor bi havuz gibi yere su aslinda bi resimlesen daha net olur
Üstat bu değirmeni size yarın paylaşacağım değirmen yıkılmış yan duvarlar duruyor su kanalı duruyor ve değirmenin yapılış tarihide duruyor. Aşağısı su havuzu yok bir küçük düzlük var. İnşallah yarın resimleri paylaşırım. Şimdi geç oldu yarın erken kalkacağım müsaadenle hocam. ALLAH'A Emanet olun. Lütfen yanlış anlamayın.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

dere yatağında olması işi bir o kadar daha zorlaştırır. erdem ustamızın işaret ettiği gibi ,odaya haiz bulgu.
ön alt kısımdan bir kademenin dibinden başlar ve olduğu yere kadar uzanır. tavsiyede etmem mavran kardeşim.çoğuda malzeme vermez.

Üst Alt