Sizce Burada Kasa Olabilir Mi. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Burada Kasa Olabilir Mi.

MAVRAN

Vip Üye

dere yatağında olması işi bir o kadar daha zorlaştırır. erdem ustamızın işaret ettiği gibi ,odaya haiz bulgu.
ön alt kısımdan bir kademenin dibinden başlar ve olduğu yere kadar uzanır. tavsiyede etmem mavran kardeşim.çoğuda malzeme vermez.
Ustam ilginizden dolayı teşekkür ederim bu vadiden mal almadan çıkmamaya ant içtim gibi ALLAH Hayırlısını nasip eder inşellah. Bulursak harcayacağımız yer hayırlı olunca ALLAH Bize yardım eder inşellah.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
peki degirmenin onundeki kucuk duzlukde binek basak tasi duruormu hani resimler nerde?

MAVRAN

Vip Üye
peki degirmenin onundeki kucuk duzlukde binek basak tasi duruormu hani resimler nerde?
Hocam Değirmen konusu "" Üzerinde tarihi yazan değirmen"" Konusunda elimde olan resimleri paylaştım.
Değirmenin her iki yanı biraz meyilli ancak deiğmenin çarkına vuran suyun değirmen içinden akarak alttan dereye doğru akan yerde, değirmenle dere arasında küçük bir düzlük var. Binek basak taşını bende aradım bulamadım. Değirmen üzerinde bir tarih yazılı incelerseniz belki bir şeyler çıkar hocam. İlginize teşekkür ettim.

MAVRAN

Vip Üye
Arkadaşlar son bir hafta içinde açtığım konular bir vadi içinde 5 km arasında bulunmakta. birde bu şekilde değerlendirirseniz.Memnun olurum.

Üst Alt