Sizce Kapakmi Arkadaşlar Görüşlerinizi Alabilirmiyim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sizce Kapakmi Arkadaşlar Görüşlerinizi Alabilirmiyim

HarbiDefine

Kullanıcı
bunlar zemin altı odalar,tarif ettiğim yerlerden boşluk tespiti ile girişleri bulman gerekir.
farklı bir netice çıkarsa ALLAH izin verdiği süre biz buradayız. yeterki tespiti ehil bir el yapsın.
Sağol ustam en yakın zamanda bi çubukla kontrol edicem inşallah ama en iyisi hangisi bilemedim daha önce pirinç çubuklar yapmıştım ama hiç bi tepki alamadım belki bende çalışmadı bendede sıkıntı olabilir sizin bi öneriniz varmıdır ustam sadece boşluk için

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Sağol ustam en yakın zamanda bi çubukla kontrol edicem inşallah ama en iyisi hangisi bilemedim daha önce pirinç çubuklar yapmıştım ama hiç bi tepki alamadım belki bende çalışmadı bendede sıkıntı olabilir sizin bi öneriniz varmıdır ustam sadece boşluk için
güzel kardeşim her kişide tepki vermediği bir gerçektir. öyle bir durumda çevremizde bu işin ehli güvenilir birini bularak gerekli incelemeyi yaptırmaya çalışacağız.
tepki alan kişide hangi tür olsa fark etmez.
bir ,bakır kablo bir alüminyum tel bile yeterli gelir. pirinçler de idealdir.

HarbiDefine

Kullanıcı
güzel kardeşim her kişide tepki vermediği bir gerçektir. öyle bir durumda çevremizde bu işin ehli güvenilir birini bularak gerekli incelemeyi yaptırmaya çalışacağız.
tepki alan kişide hangi tür olsa fark etmez.
bir ,bakır kablo bir alüminyum tel bile yeterli gelir. pirinçler de idealdir.
Ustam sıkıntıda orda işinin ehli güvenebilceğimiz kimsemiz yok olsun bakalım ALLAHİN izniyle oda olur inşallah

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
eski medeniyetlerden kalma bir alan. zorlu bir iş. ilk olarak ben olsam sanduka tip mezarlar arardım. buranın kuzeybatısında kayalıklı bir alanda üzeri işaretlenmiş kapılar arardım. kaya mezar odaları vs. şimdi burda dikkat çekici bir eksiklik var. burası bariz işlenmiş bir öenmli mezarlık alan izlenimi veriyor. peki hani bu medeniyet işi mezarların işlaretleri nerede? kara ve yuvarlak oymalar nerede? sunu çukurları nerede? kayalara işlenmiş geniş kanallar nerede?

burda bir şey olabilmesi için işaretler de olmalıydı. varsa bu işaretlerinizi paylaşın.

benim çizim yaptığım alanlara boşluk kontrolleri yap. mutlak bir iki tanesinde olumlu cevap alacaksın. ama burası zorlu bir iştir. medeniyet işidir. yeralttı odaları derindir. bunlar için de seni ayııktırayım.

sen aynı zamanda şunu bir soruştur. burada enson hangi medeniyetler yaşamış. en son ne zaman hangi kavimin yaşantısı olmuş? burada namlı mevkiler varmı mesela yakındaki o gölün adı? vs gibi

HarbiDefine

Kullanıcı
eski medeniyetlerden kalma bir alan. zorlu bir iş. ilk olarak ben olsam sanduka tip mezarlar arardım. buranın kuzeybatısında kayalıklı bir alanda üzeri işaretlenmiş kapılar arardım. kaya mezar odaları vs. şimdi burda dikkat çekici bir eksiklik var. burası bariz işlenmiş bir öenmli mezarlık alan izlenimi veriyor. peki hani bu medeniyet işi mezarların işlaretleri nerede? kara ve yuvarlak oymalar nerede? sunu çukurları nerede? kayalara işlenmiş geniş kanallar nerede?

burda bir şey olabilmesi için işaretler de olmalıydı. varsa bu işaretlerinizi paylaşın.

benim çizim yaptığım alanlara boşluk kontrolleri yap. mutlak bir iki tanesinde olumlu cevap alacaksın. ama burası zorlu bir iştir. medeniyet işidir. yeralttı odaları derindir. bunlar için de seni ayııktırayım.

sen aynı zamanda şunu bir soruştur. burada enson hangi medeniyetler yaşamış. en son ne zaman hangi kavimin yaşantısı olmuş? burada namlı mevkiler varmı mesela yakındaki o gölün adı? vs gibi

öncelikle vermiş olduğunuz çok değerli bilgiler için teşekkür ediyorum ustam o gün yaya olarak bi çok yer gezdik bir sürü yol katettik yorulduk en başta tesadüf yazdım ama bi arayış vardı illaki sonra bunu gördük elimizden geldiğince fotoğrafladık yani belkide kare ve yuvarlak oymalar veya kanallarda vardı ama pek inceleyemedik bu kayanın arka tarafında yaklaşık 2.5 metre boyunda koltuk taşı diye düşündüğüm bi kayada vardı rahatlıkla oturulabiliyordu bi sürü oturduk oturduğumuz yerden etrafa baktık ama dikkatimizi çeken birşey göremedik belki vardı ama biz fark edemedik benzetemedik bu konuda bilgimiz oldukça az ama en yakın zamanda tekrardan gidip diğer dikkatimi çeken herşeyi fotoğraflayıp sizlerle paylaşacağım ve soracak birini bulabilirsem soruşturacağım birde ustam kuzeybatısında üzeri işaretlenmiş kapılar arardım demişsinizbu cümlenizde bahsetmiş olduğunuz işaretler kare veya yuvarlak oymalarmıdır veya başka bir işaretmi bu konudada bilgi paylaşa bilirmisiniz teşekkürler hayırlı günler

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kare yuvarlak oymalar kanallar kazan götü tabir edilen oymalar. ve haç işareti

HarbiDefine

Kullanıcı
Anladım ustam dediğim gibi en yakın zamanda tekrar gidip dikkatimi çekenleri fotoğraflayıp sizlerle paylaşıcam kuzeybatı tarafındaki kayalıklarıda bi dolaşıcam herşey için teşekkür ederim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HarbiDefine

Kullanıcı
evet ustalar bugün tekrardan bölgeyi ziyaret ettim ve tekrardan ilgimi çeken objeleri elimden geldiğince fotoğrafladım ilk paylaştığım 2 fotoğraf ana kayanın üst tarafı bilmiyorum belki doğalda olabilir yorum sizlerin

YUVARLAK ŞEKLİN BULUNDUĞU KAYANIN TAM ARKA KISMI TAM ARKA KISMI

KAYANIN TAM ARKA KISMINDA BULUNUYOR BEN KOLTUK TAŞINA BENZETTİM BİLMİYORUM NE KADAR DOĞRU

BU FOTOĞRAF KOLTUK TAŞI DEDİĞİM KAYADAN ANA KAYANIN GÖRÜNÜŞÜ

BUDA ANA KAYANIN ARKA KISMINDA KALIYOR

KAYA ÜZERİNDE YUVARLAK KISIMDA VE YAN TARAFINDA TAHTA KALASLA FARKLI SES ARADIK AMA FARKLI BİR SES ÇIKMADI. AYRICA BU FOTOĞRAFLARDAN SONRA HARBİCİ USTAMIN DEDİĞİ KUZEYBATI KISMINDA İLGİMİZİ ÇEKEN OBJELERİNDE FOTOĞRAFLARINI YÜKLİYECEĞİM