Sizce Ne Yapmam Lazım Bundan Sonra | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Sizce Ne Yapmam Lazım Bundan Sonra

iconia

Kullanıcı
grasviti ustam tasın her iki ucundada işaret var .gözüküyor .yanlışmı gördüm .ilk fotoda

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
2.resme göre resmi çektiğin yerde sol kolunun altında girişin var

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam senden zulkarnyn bahsettigi erdemmisin

grasviti
Nasıl bir Erdem'den bahsetmiştiki?Belkide yaptığımız güzellikleri unutamadı :D Şaka biryana kime iğne ucu kadar bir iyilik yaparsan o yaptığın iyiliğin kat ve katı Allah Teala tarafından sana verilir diye bir şey hatırlıyorum ve kendimde bunu huy etmişim bu yüzden elimden gelen neyse o kadar yapmaya çalışıyorum ustam

Son düzenleme:

grasviti

Kullanıcı
Nasıl bir Erdem'den bahsetmiştiki?Belkide yaptığımız güzellikleri unutamadı :D Şaka biryana kime iğne ucu kadar bir iyilik yaparsan o yaptığın iyiliğin kat ve katı Allah Teala tarafından sana verilir diye bir şey hatırlıyorum ve kendimde bunu huy etmişim bu yüzden elimden gelen neyse o kadar yapmaya çalışıyorum ustam
Tilsim cozulur erdem arkadasim yardim ediyor felan diye bir paylasim yapmisti ismini yorumda yazmistim nikini

grasviti

Kervan07

Admin
Ustam size bazi gomulerin zorluklarindan bahsedeyim. Mesela sizin burasi eger kaya mezar degilse ki kaya mezar olsa dahi onu bulmanin zorluklari var sonra tesbit ettinmi kapagi acmanin zorluklari var. Tunelse girisi tunelin yuzde doksan toprak dolgu olma ihtimali var ve bu topragin bosaltilmasi gibi zorluklari var. Ve tuzaklimi degilmi tuzakliysa nasil tuzagi atlatabilirimin zorluklari var. Bazen tunelin girisine atiln kaya bloklari var bunlari asmanin zorluklari var. Saysan bitmez tabi rahatida var.
Bu isaretten bende aynisi var fakat benim isarette cicegini hacin karsisina atmis iki tasi ust uste koymus acmak icin zaman ve masraf ister bunun yanindada odasini tepedeki duzluge atmis girisinide asagi dogru meyilli yerden tunelle vermis. Fakat senin isarette haciyla beraber ciceginide vermis civarda bayan ayak izi olma olasiligida yuksek.
Net tesbit yapmadan bosuna zamandan ve masraftan kacinmanizda fayda var. Iyibir cubuk ustadi yerde ne var neyok size cizimleriyle birlikte verebilir.
Selametle saglicakla kardesim.

ne güzelde anlatmış mirkut usta...birde kaçak kazı yaptığını düşün! tüm bu zorlukları herkesten gizli yapmak zorundasın.ne kadar gizleyebilirsin? bir gecelik iş değilki!

grasviti

Kullanıcı
Bu yerde bu sekilde devlet araciligi ile ancak calisabilirsin zaten zor bir iş kolay degil

grasviti

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Tilsim cozulur erdem arkadasim yardim ediyor felan diye bir paylasim yapmisti ismini yorumda yazmistim nikini

grasviti
Tılsım çözme yeteneğim olsa keşke kendi yerlerimdeki tılsımları çözerdim,O başka Erdemden bahsetmiştir