Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar | Define işaretleri ve anlamları

Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

SONEFSANE

Kullanıcı

SU DOLAN VE BİR ADET AKARI OLAN ÇUKUR VE DE İKİ ADET 40 CM BOYLARINDA AYNE YERE AKARI OLAN KANALLARIN OLDUĞU TAŞ SOL ÜST KISIMDA OLANDIR.

MİHRAP TAŞIDA GÖRÜNEN AYAK İZİNDEN SAĞIMIZA KALACAK ŞEKİLDE 8-10 ADIM MESAFEDEDİR.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

oradaki sunu çukurunun 15 metreye kadar olan doğu kısımlarını görelim güzel bir mezar var

SONEFSANE

Kullanıcı
Cevap: Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

Sn çalkaya.sunu çukuru derken hangisinden bahsettiniz.taşın üstünde akarı olan çukurmu...?ona göre doğu yönden üçbeş resim daha çeker atarım.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

evet onu dedim birde arazideki farklı olanlarıda çek belki işine yarar çeşmeyi yol çatalını tepeyi

SONEFSANE

Kullanıcı

Sn çalkaya.inanın bir görseniz bu alan tarih konusunda okadar zenginki,yalnız bu gibi işaretler arazide öyle dağınıkki,birde alan çok geniş olduğu için birbirine bağlamak nasıl olur bilemiyorum

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

butür işaretler fazlaysa senin için iyidir mezarlık alanıdır bu bölgenin eski yerleşimide vardır tepedeki manzarası güzel olan kayalığa dikkat etbu alandaki yaşlı ağaçlar sana lazım olacak birede varsa kare yada dikdörtgen oyma ile koltuk taşınıda unutma

Son düzenleme:

SONEFSANE

Kullanıcı

Sn çalkaya.üç beş gün sonra ben size iyice geniş alan fotoğrafı ve de bahsettiğim değişik bir sürü resimler atayım.umarım o zaman daha iyi yardımcı olursunuz inş.tşk.saygılar.

SONEFSANE

Kullanıcı

sn çalkaya.üç beş gün sonra ben size iyice geniş alan fotoğrafı ve de bahsettiğim değişik bir sürü resimler atayım.umarım o zaman daha iyi yardımcı olursunuz inş.tşk.saygılar.

sn çalkaya.eski bir çeşme olduğu söylenen yer-yaşlı ve bir dalı kesik meşe-bir kayada çift tırnaklı bir hayvanın kocaman ayak izi-4-5 metre boyunda şelale- y yapan dere çatalı-başını sağa doğru çevirmiş şahin-ve birde bariz olarak el işçiliği var fakat şahinin baktığı istikamette 50-60 metrede bir taş var...bunların hepsi var fakat oturak taşını göremedim bir türlü.

SONEFSANE

Kullanıcı

Sn çalkaya.aynı bölgeden bahsettiğim birkaç resim atayım.

SONEFSANE

Kullanıcı

ÇİFT TIRNAKLI HAYVAN AYAK TIRNAĞI İZİ.BOY 25 EN 20 CM

BU KAYALAR DA NEYİN NESİ.???

MUHTEMELEN TAŞTA BİR SUNAK YERİ-BANA GÖRE

TAM POZİSYONU ALAMAMIŞIM AMA SAĞ TARAFINA BAKAN ŞAHİN FİGURUDUR.

SOL ALT TARAFA KALAN MEŞELERİN HEMEN ARKASINDAKİ KAYAYA GÖZ ATARSANIZ.BARİZ İŞÇİLİK VAR AMA NE OLDUĞUNU ANLAMADIM.

ÜSTTEKİ AYNI KAYA.İKİ MEŞE ARASINDA.

BU DA ŞELALE.