Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

SONEFSANE

Kullanıcı
Cevap: Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

Cümleten selamunaleyküm.

SN USTALARIMIZ.Acaba benim mi hayal gücüm kuvvetli,yoksa resimde daire içine aldığım yerde bir bayan figurumu var.
Rıca etsem bir göz atarsanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar.

CÜMLETEN GÜNAYDIN ARKADAŞLAR.

SN ikizceli ustama atfen yazıyorum.Şu şelaleye rıca etsem bir defa daha göz atarmısınız.daire içine aldığım yerde bir bayan figurumu var acaba.ÇALKAYA USTAM...şelalenin döküldüğü kazan dolmuştur... dedi amma ben bu işten inan ki
hiç birşey anlamadım.eğer o bayan figuru ve de kazan konusunda açıklayıcı bir yorum yaparsanız çok memnun olurum.tşkler.saygılarımla.:(

İRON

Kullanıcı
Cevap: Sn ustalarımız.bu yer hakkında yorumda bulunursanız çok memnun olurum.tşklerr.saygılar

s.a hakkınızda hayırlısı olması dileği ile.umarım azda yardımcı olmuşumdur.
çocuk suratının arka kısmında foto yanılması değil ise bir papaz haçı görünüyor .bir dahaki seferde dahada dikatlice bakıp olayı netleştirmeniz gerek.
X işaretii koyduğum yerdede bir boşluk bakmanızı tavsiye ederim.selamaetle kalınız inş..

çocuğun hemen üzerindeki iki gözede dikkat et nereye bakar onlar.??

Son düzenleme:

SONEFSANE

Kullanıcı

SN fakir-baba.ilgi ve alakandan dolayı tşk ederim ederim.cümleniz sağlıcakla kalın inş.