Son Adıma Yardım | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Son Adıma Yardım

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
leb demeden leblebiyi anla diyorsun yani:) maalesef definecilikte böyle bişey yok...siz ordan çözemiyorsanız,biz burdan hiç çözemeyiz. yinede yorum istiyorsanız, bir tane işaret gösterin.ben sadece 1 yerde 11 ay kas gücü ile dolgu kazdım. onlarca işaret çözdüm fakat yinede sonuç alamadım. sebebi ise bazen işaretleri yanlış yorumladım bazende işaretleri dikkate almadım. tekrar tekrar başa geldim ve işaretleri tekrardan ele aldım.böylelikle doğru yolu buldum ikinci tuzak'a gelebildim. şimdi, ben bizzat çalıştığım yerde,işaretleri görebildiğim halde yanılgıya düşüyorsam, bilgisayar başından hiç bir işaret görmeden size nasıl yardımcı olabilirimki. atmak tutmak istemiyorum ve size gerçekten yardımcı olmak istiyorum. umarım beni anlamışsınızdır.kırıcı olduysam özür dilerim dost acı söyler.saygılar
Estağfirullah ustam kırmak değil de yardımınız oldu düşüncelerimle uyuşan fikirleriniz var,Allah razı olsun,Şimdi size sunmak için resimleri seçtim buraya bizi getiren neler diye 28 tane resim oldu azamisi,yüklesem mi yüklemesem mi kararsız kaldım

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
1G8Mkb.jpg
zoggoz.jpg
kafanın bakdığı yer ve arkası önemli ve burda birde keleplenmiş yılan var, daha geniş açılı resimler eklermisinz...
Wolf ustam hoşgeldin
1G8MnY.jpg
Bakim resimlere ekliyecem ustam,Bu goril alta zemine bakıyor, bildiğini biliyorum yinede söylemek istedim,Üste olan tam kablumbağanın altından çıkan yer,karşıdaki kayada bahsi geçen kaya,daha ekliyecem

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
7ylMAW.jpg
Bu resi gorilin alt kısmı,2.resimde sol açıdan
4GEb14.jpg
nJXLW0.jpg
YOYrgZ.jpg
Bu 4.resim sol orta altı oluyor,birtane daha olacak oda kayanın sol en başı
qJ5PAd.jpg
Bu son resim Kablumbağanın altındaki kayanın altındaki tuzaklı girişi olan kaya'nın arka kısmı ve komple tek parça görünmekte,Burdan giriş ihtimali olabilir mi!

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
ERDEM USDAT ben buraya hiç olumlu bakmıyorum işallah yanılıyorumdur yüzeydeki kaplumbağa işareti diyerek bu noktaya bismillah denildiyse başlama noktası yanlış 7.5 veya 15 mt arkaya bakılmalıydı

Kervan07

Vip Üye
bu kaya aşağıya ne kadar daha gidiyor baktınızmı? şişleme yöntemi ile,kazmadan kayanın ne kadar daha aşağıya gittiğini en az 1.5 metre daha görebilirsiniz. kayanın neyin üzerine oturtuğuna bakın.kayadan direk giriş olmaz.mahzenlerin sistemi farklıdır.

wolf_52

Kullanıcı
resimler çok yakın çekilmiş :( neyin ne olduğu belli değil, kervan07 ustam doğru söyledi direk giriş olmaz, genlikle merdiven basmağı gibi girişlerle inilir bu tip odalara...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ERDEM USDAT ben buraya hiç olumlu bakmıyorum işallah yanılıyorumdur yüzeydeki kaplumbağa işareti diyerek bu noktaya bismillah denildiyse başlama noktası yanlış 7.5 veya 15 mt arkaya bakılmalıydı
nJXQ0M.jpg
Yok ustam bizde bilinçsiz yapılan iş yok Allahın izniyle,Şimdi siz açılan yerin resimlerini görmektesiniz sadece,Biz bu resimi açığa çıkartmak için bak mesela bu resimin önünde 3mt eninde 4mt uzunluğunda horasandan yapılma en az 3, en fazla 4 tonluk bir kayayı biz bir ayda çekebildik,parçalayabildik,eritebildik vs işlemlerden sonra arkasından çıkan eni 3mt, uzunluğunu bilmiyorum çünkü hala devam ediyor toprak altından kaya, bu resimdeki kaya ile arası kırmızı topraktı yapıştırma vs gibi işlemleri görmekteydi,Resimdede toprak görünmüş,Burası kablunbağanın kafasının tam altı,Şimdi birazda işaret inceleyelim burada arkaya 2mt mesafe verilmiş ya tünel girişi için yada mahzen girişi için kayadan diyor yılan bir delik varmış içinde;7 buçuk mt arkasından bahsetmişsin doğru yan yana 2 adet mahzen tesbitini işaretleriyle ve ölçüleriyle yaptım fakat giriş hem bu tünelden hemde sağ tarafta ayrı bir girişi var,Siz burası için yani kablumbağa odaları ve tünellerini daha önce görüp ölçü almışmıydınız biliyorsunuz yoksa internet bilgisimi,Bizim için söyliyeceğiniz bilgiler çok önemli!

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
bu kaya aşağıya ne kadar daha gidiyor baktınızmı? şişleme yöntemi ile,kazmadan kayanın ne kadar daha aşağıya gittiğini en az 1.5 metre daha görebilirsiniz. kayanın neyin üzerine oturtuğuna bakın.kayadan direk giriş olmaz.mahzenlerin sistemi farklıdır.
kablumbağa hariç altındaki kaya dahil 5mt 2 parça halinde iniyor,Şunu belirtmem lazım buraya o gorilin altına 2 mt inildi fakat şu şekilde 3 kişi içinde ayakta durabilecek şekilde,daha Kader ustanın dediği gibi de alttan içeri ilerlenemedi sağlık sorunlarından bıraktık,Koku alınmakta o ağır koku geliyor çok yakınındayız fakat sonuç yok en azından şimdilik,Şişleme yapmadık henüz ustam,Dikkate alacam söylemlerinizi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
resimler çok yakın çekilmiş :( neyin ne olduğu belli değil, kervan07 ustam doğru söyledi direk giriş olmaz, genlikle merdiven basmağı gibi girişlerle inilir bu tip odalara...
Mecburen yakın çekim ustam açılan mesafeden dolayı,Ama küçültüp büyültülebilir çizim yapma programından anca

Üst Alt