Sunak mı çoban oyun alanı mı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kader25

Admin
Koltuğun sırt kısmının üstü diğer oymaların olduğu yer, yani aynı kaya
Aynı kaya ise bu koltuk değildir.
Detaylı fotoğraflarla alanın ne olduğu anlaşılır.

Şu konuyu okumanızda fayda var:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Anladım, ama, bir şey vardır yoktur o belli değil sanırım. Bir daha gidince ayrıntılı fotolar çekeceğim. Tekrar rahatsız ederim ustalarım.

Mekana hoş geldiniz.

Birşey vardır veya yoktur demek falcılık olur. Bazı mezarlarda kap kaşık çıkar, bazılarında döküm yüzük bileklik vs, bazılarında bir kaç altın küpe veya yüzük, yerleşim yerindeki medeniyetin durumuna bağlı diyelim.

Ben konuya biraz farklı bir boyut getirmek istiyorum. Ne saçmalıyorsun bozkurt diyen ustalarımı dürteyim. 😊 bana neden buranın doğal olmadığını anlatsınlar. Resim üzerinde çizerek. Şuranın el işçiliği olduğu bariz belli dedikleri yerler neresi ? Yardım isteyen kullanıcı neye göre emek harcayacağını bilsin. Farklı boyut kısmı ise şu, bu kaya bir ağacın altında duruyor, lapya olma olasılığı hiç yokmu ?

İşçiliğin nerede olduğunu çizerek görebilirsek daha faydalı olacaktır.

Kader25

Admin
Mekana hoş geldiniz.

Birşey vardır veya yoktur demek falcılık olur. Bazı mezarlarda kap kaşık çıkar, bazılarında döküm yüzük bileklik vs, bazılarında bir kaç altın küpe veya yüzük, yerleşim yerindeki medeniyetin durumuna bağlı diyelim.

Ben konuya biraz farklı bir boyut getirmek istiyorum. Ne saçmalıyorsun bozkurt diyen ustalarımı dürteyim. 😊 bana neden buranın doğal olmadığını anlatsınlar. Resim üzerinde çizerek. Şuranın el işçiliği olduğu bariz belli dedikleri yerler neresi ? Yardım isteyen kullanıcı neye göre emek harcayacağını bilsin. Farklı boyut kısmı ise şu, bu kaya bir ağacın altında duruyor, lapya olma olasılığı hiç yokmu ?

İşçiliğin nerede olduğunu çizerek görebilirsek daha faydalı olacaktır.
Kıymetli Ustam,
Lapya değil sunaklar. Sunak olmayan 2-3 lapyada var.
Laptop geldiğinde bende çizip, işaretleyip izah etmeye çalışayım inşallah.
Gölgeleri kaldırmadan izah etmek zor.