Tas Yigma Mezar Yeri. | Define işaretleri ve anlamları

Tas Yigma Mezar Yeri.

ersan

Vip Üye
ustalarim burda cok guclu bir bronz cekimi aldim ve 3 mt derinlik verdi cubuklar bana dikatli baktimi taslara usteki taslarin rengi yesil asadaki bronz oksiti buyle yapiyor taslari buyle tas yigma mezarlara raz gelirseniz ve uste buyle yesilse taslar bilinki asada baya bir malzeme var.

SEVALİ

Kullanıcı
ustalarim burda cok guclu bir bronz cekimi aldim ve 3 mt derinlik verdi cubuklar bana dikatli baktimi taslara usteki taslarin rengi yesil asadaki bronz oksiti buyle yapiyor taslari buyle tas yigma mezarlara raz gelirseniz ve uste buyle yesilse taslar bilinki asada baya bir malzeme var.

Ersan ustam taş yığıntısı dediğiniz alan yani mıcır yığını..
Yeşil oksitlenme bronz madenindemi olur..
Altın ve Altın gümüş karışımı olan yerlerde oksitlenme nasıl olur..
Teşekkür ederim..

ersan

Vip Üye
Ersan ustam taş yığıntısı dediğiniz alan yani mıcır yığını..
Yeşil oksitlenme bronz madenindemi olur..
Altın ve Altın gümüş karışımı olan yerlerde oksitlenme nasıl olur..
Teşekkür ederim..
altin olan yerde oksitlenme hic olmuyor sade bronzta ve bakirda cok oksitlenmeler oluyor nekadarda derin olsa

SEVALİ

Kullanıcı
altin olan yerde oksitlenme hic olmuyor sade bronzta ve bakirda cok oksitlenmeler oluyor nekadarda derin olsa

Ersan ustam yorumunuz için teşekkür ederim..
Yıllardır emek vermişsiniz emeklerinizin karşılığını istememek riyakarlık olur..
Ustam çubuklar konusunda mükemmel bir başarınız var yanlış anlaşılmasın ama kan grubunuz nedir..
Ustam şahsınızın kullandığı çubukların karışımını sizmi yaptınız..
Cevaplarınız için teşekkür ederim şahsınızın zaman buldukça sorularıma cevap verdiğiniz ölçüde benimde sorularım olacaktır..
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..
Ersan ustam ileriki zamanda yani 2015 yılı temmuz ayında sizin şahsınıza ne tür garantörlük gerekiyor ise ve ülkeler hukuku ilkesinde T.C ziyaretiniz için bir teklifim olacak inşallah hayırlı olacak..

Son düzenleme:

ersan

Vip Üye

Ersan ustam yorumunuz için teşekkür ederim..
Yıllardır emek vermişsiniz emeklerinizin karşılığını istememek riyakarlık olur..
Ustam çubuklar konusunda mükemmel bir başarınız var yanlış anlaşılmasın ama kan grubunuz nedir..
Ustam şahsınızın kullandığı çubukların karışımını sizmi yaptınız..
Cevaplarınız için teşekkür ederim şahsınızın zaman buldukça sorularıma cevap verdiğiniz ölçüde benimde sorularım olacaktır..
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..
ustam benim kan gurubum,,,A+,,

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam bunun aynısı bizim burda var. O bölgede tanıştığım bir kaç kisi gece burayı açmak için çalışmaya başlayınca büyük büyük karıncalar çıkınca korkup bırakmışlar. Dediklerine göre karıncalar yetişkin bir insanın eli kadarmış. Geceleride bazen ışık yanarmiş.
Bu konuda bir bilgin varmı?

SEVALİ

Kullanıcı
Ustam bunun aynısı bizim burda var. O bölgede tanıştığım bir kaç kisi gece burayı açmak için çalışmaya başlayınca büyük büyük karıncalar çıkınca korkup bırakmışlar. Dediklerine göre karıncalar yetişkin bir insanın eli kadarmış. Geceleride bazen ışık yanarmiş.

Karıncaları bilmemde ışık yanıyor ise zaten akşam üstü gitmişlerdir..
Aslında bu işlere hiç bulaşmadım bulaşmakta istemem ışık yanıyor ise mum ışığı gibi olsa gerek kemik yalamaya çıkmışlardır hemşerim bölgeye gündüz gitsinler tuz döksünler ustamdan böyle öğrendim..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Karıncaları bilmemde ışık yanıyor ise zaten akşam üstü gitmişlerdir..
Aslında bu işlere hiç bulaşmadım bulaşmakta istemem ışık yanıyor ise mum ışığı gibi olsa gerek kemik yalamaya çıkmışlardır hemşerim bölgeye gündüz gitsinler tuz döksünler ustamdan böyle öğrendim..
Ustam ben gündüz gittim. Ersan ustanın resmindeki yerin nerdeyse kopyası, taş miktarı biraz fazla ve yüksek. Bakalım ne olacak diye bi kac taşta ben attım. Ama aynı bölgede baska bir araştırmamız olduğu için bıraktım. Burda birşeyler varki bu tip şeyler yaşanıyor galiba, boş yere olmaz.
Işık olayı şöyle, köylü arkadaşlar bölgede keci yayıyorlar yazlarıda orada yaylaya çıkıyorlar. Geceleri birçok kez ışığı görüyorlarmış. Bu hâla devam ediyor.

ersan

Vip Üye
halisiyon mantarlari ver karisin 1 mt den sonra cok buyuk bol miktarda karisim yapmislar topraklan bu mantarlarin sporlari insana bulastuimi
10-20 dakikanin icinde ceitli halisiyon lar gurmeye basliyorlar .

Üst Alt