Tas Yigma Mezar Yeri. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tas Yigma Mezar Yeri.

SEVALİ

Kullanıcı
Ustam ben gündüz gittim. Ersan ustanın resmindeki yerin nerdeyse kopyası, taş miktarı biraz fazla ve yüksek. Bakalım ne olacak diye bi kac taşta ben attım. Ama aynı bölgede baska bir araştırmamız olduğu için bıraktım. Burda birşeyler varki bu tip şeyler yaşanıyor galiba, boş yere olmaz.
Işık olayı şöyle, köylü arkadaşlar bölgede keci yayıyorlar yazlarıda orada yaylaya çıkıyorlar. Geceleri birçok kez ışığı görüyorlarmış. Bu hâla devam ediyor.

ALLAH muhafaza..

ersan

Vip Üye
komana usta benim de birkee basima geldi var bir arkadaslan kaziyoruz 1,30 sm kadar indik asaya kazarak arkadas asada topra pakliyordu kendisi 120 kilo bir arkadas sade dedi bana ersan aga asadan biri bana bakiyor deye ordan nasil cikti bir turlu anamadim ustam beni yalniz birakti sonra ben yalniz devam etim kazmata saten asaya indini gurdum zamaninda mavi cam bilezikler varmis ya onlardan bir cam bilezi asaada arkadas yine ay savuk yaptimi bu cam asada silamis .uyle ustam bu basimdan gecti.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
komana usta benim de birkee basima geldi var bir arkadaslan kaziyoruz 1,30 sm kadar indik asaya kazarak arkadas asada topra pakliyordu kendisi 120 kilo bir arkadas sade dedi bana ersan aga asadan biri bana bakiyor deye ordan nasil cikti bir turlu anamadim ustam beni yalniz birakti sonra ben yalniz devam etim kazmata saten asaya indini gurdum zamaninda mavi cam bilezikler varmis ya onlardan bir cam bilezi asaada arkadas yine ay savuk yaptimi bu cam asada silamis .uyle ustam bu basimdan gecti.
:D:D:D
Harikasın ustam
Bazen böyle nazik durumlarda beyin ses ve görüntü üretir, bunafa halisinasyon deniyor. Mantar tozuda ispatlanmış bir konu. Ama herkesin aşikar gördüğü bir ışık bunun mantıklı bir açıklaması yani bilimsel olarak yok.
Gold safir ustamız olaya cin taifesinin yeri sahiplenmesi veya beslenme alışkanlıkları açısından yaklaşıyor. Bu aşamada başka bir açıklamasıda yok gibi.
Neyse yer ormanlık ıssız bir yer bahar aylarında inşallah ziyaret edeceğim, o zaman ak koyun kara koyun ortaya çıkar.

PARDUS-66

Kullanıcı

Ersan ustam yorumunuz için teşekkür ederim..
Yıllardır emek vermişsiniz emeklerinizin karşılığını istememek riyakarlık olur..
Ustam çubuklar konusunda mükemmel bir başarınız var yanlış anlaşılmasın ama kan grubunuz nedir..
Ustam şahsınızın kullandığı çubukların karışımını sizmi yaptınız..
Cevaplarınız için teşekkür ederim şahsınızın zaman buldukça sorularıma cevap verdiğiniz ölçüde benimde sorularım olacaktır..
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..
Ersan ustam ileriki zamanda yani 2015 yılı temmuz ayında sizin şahsınıza ne tür garantörlük gerekiyor ise ve ülkeler hukuku ilkesinde T.C ziyaretiniz için bir teklifim olacak inşallah hayırlı olacak..
ERSAN usta Türkiye ye gelecek olursa DAVULLA karşılarız:):p(beğendim)

aliömer

Kullanıcı
Yaz Aylarında görülen ışık süzmeleri insanlar arasında farklı farklı yorumlara neden olmaktadır. Kimilerine göre şehit mezarı gimilerine göre yatır kimilerine göre kemik yalayıcılar Vs. geceleri mum ışığı gibi ışık saçan noktalarda altın metalin yüzeye yakın olmasındandır. Bunun sebebi gündüz saatlerinde yoğun güneş ışığı alan noktada ısınmadan dolay gaz sıkışması meydana gelmektedir karanlık olduğunda bu gaz sıkışmaları zaman zaman patlamalar oluşturmaktadır özellikle dolunayda çok rahat uzak mesafelerde görmek mümkündür. Özellikle içinde değerli metal olan mezarlarda bu durum yaşanmaktadır. Konuyla alakalımı bilmiyorum ama böyle bir açıklama yapmayı uygun gördüm

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Yaz Aylarında görülen ışık süzmeleri insanlar arasında farklı farklı yorumlara neden olmaktadır. Kimilerine göre şehit mezarı gimilerine göre yatır kimilerine göre kemik yalayıcılar Vs. geceleri mum ışığı gibi ışık saçan noktalarda altın metalin yüzeye yakın olmasındandır. Bunun sebebi gündüz saatlerinde yoğun güneş ışığı alan noktada ısınmadan dolay gaz sıkışması meydana gelmektedir karanlık olduğunda bu gaz sıkışmaları zaman zaman patlamalar oluşturmaktadır özellikle dolunayda çok rahat uzak mesafelerde görmek mümkündür. Özellikle içinde değerli metal olan mezarlarda bu durum yaşanmaktadır. Konuyla alakalımı bilmiyorum ama böyle bir açıklama yapmayı uygun gördüm
Ağzından bal damlıyor ustam.
:)

PARDUS-66

Kullanıcı
bizim ilk zaman gitipte altının yansımasını görüpte kaçtığımız gibii:):):):) selamlar ustamm

karanar

Kullanıcı
altin olan yerde oksitlenme hic olmuyor sade bronzta ve bakirda cok oksitlenmeler oluyor nekadarda derin olsa
ersan ustanın da dediği gibi altın oksitlenmez. kimyada altın oksit diye bir şey yoktur. bazı altın eşyalarda ufak tefek kararmalar, altının ayarını düşürmekte kullanılan madenlerden kaynaklanıyor.

karanar

Kullanıcı
bizim orada (Trabzon Köylerinde) bunlara cin ateşi derlerdi. geceleyin aniden parlar bir kaç dakika yanar ve sönerdi.tabi gerçek yıllar sonra ortaya çıktı. genellikle mezarlıklarda ve gaz sıkışması olan alanlarda, yüzeye yakın olan gazın bir yol bularak yüzeyde alevlenmesinden ortaya çıkıyor.altının ya da her hangi bir madenin gazı olmaz arkadaşlar. petrol gazı, lpg vs. vs. bunların hepsi karbon tabanlı gazlardır. yani canlı hücrelerin çürümesi ile ortaya çıkan gazlardır. metan gazı en çok rastlanılandır. mezarlardaki cesedin çürümesi de yoğun gaz sıkışmalarına neden olabilir. ve kıvlcım, havadaki elektrik yada manyetik alanların tetiklenmesi ile alev alabilir.

SEVALİ

Kullanıcı

Ali Ömer kardeşim dolunay yorumunuz bir harika olmuş mükemmel..
Tılsım yapılan yerlerde özellikle şelalerde dolunay olduğunda en hakim tepeye çıkın eğer tılsım var ise her hangi bir görüntüleme cihazı ile kayıt yapılsın..

Üst Alt