Tavşan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tavşan

Mirkut

Vip Üye
Amedli kardesim sanki tavsan kacar vaziyette on ve arka ayaklari kirilmis olabilir. Birde karsisinda magara olabilir. Tasin kendiside betimleme gibiyse tavsani andiriyorsa yuvarlagin sontarafinda resimli tasin hemen yanindanda arastirma yapabilirsiniz. Suda varki duvar gibi bir kayalik varsa ordada kasa ihtimali var. Selametke

amedli defineci

Kullanıcı
degerlı ustalar foto cekecem demıstım sıze ve ne yazıkkı cekmedım yani gıdemedım bazı nedenlerden dolayı kusura bakmayın ama yakın bır zamanda cekıp atıcam telafı edecem

esrarengiz2828

Kullanıcı
degerlı ustalar foto cekecem demıstım sıze ve ne yazıkkı cekmedım yani gıdemedım bazı nedenlerden dolayı kusura bakmayın ama yakın bır zamanda cekıp atıcam telafı edecem
bunu düşünmen bile sözüne sadık olduğunu gösterir kardeşim inşalllah

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
img-20161012-wa00001-b34ea-620d3.jpg

Komana ustamız heyacanlandırmış ama sadece heyacandan kalmasa iyi olur.
ana kayanın üstünde belirttiğim yerde sanki sol gözü görünen zemine uzanmış bir baş . o nokta ana kayaya birleşikmidir.tavşan neyin üzerine çöreklenmiş anlayalım.
alt traşlanmış yer ve başın baktığı ayni istikamet önem arz ediyor. kayayı ve çevresini geniş açılı bir görebilseydik. kayadan üstte olmayan alt kısımlara gelen yığma benzeri doğal yada dolgulu bir alan varmı gittiğinde incelersin. selametle.

esrarengiz2828

Kullanıcı
img-20161012-wa00001-b34ea-620d3-a1706.jpg
aslında cihazla bakıp ilk buranın hediyesine bakacağım yer burasıya haber edrsin varsa görsel olarak atarsın heralim 3 numarada girş gibi duruyor arkadaşların demesiyle ama hediye kasa müjde 1 ve 2 de olma şansı yüksek yinede makina tutmadan işareti kırmayınız

KANAS_USTA

Vip Üye
selamun aleyküm,
ustalarımız sağolsunlar emek vermiş çok yerinde doyurucu açıklamalarda bulunmuşlar ilaveten gerek size gerekse konu açaçcak diğer arkadaşlara sizin konunuz vasıtasıyla tek istirhamım konularınızı çevre ve yön bilgisi dahil genişçe açıklamalarla(fotolarla, krokiyle) destekleyiniz şahsen bu tavşana çok şey yazmak isterdim ama hedef alabileceğim bir çevre olgusundan bahsetmemişssiniz. hedefi göreceğizki ateş edelim dimi. kısaca konusuna emek veren kazanır samanlıkta iğne aratmayalım saygılar.

amedli defineci

Kullanıcı
bunu düşünmen bile sözüne sadık olduğunu gösterir kardeşim inşalllah
eyvallah abı bu kadar yoruyorsunuz kendınızı benım ıcın allah hepınızden razı olsun dogrusu ortagımın yıyenı trafık kazaı gecırdı hastaneye falan gıttık amelyatta aldılar o sırada ona foto cekmeye gıdelım dıyemezdım dogru olmazdı bıde ondan ayrıda gıtmek ıstemıyorum oluyorsa beraber olmaz hıc olsun kısmettır belkı buylesı daha hayırlı olur ınsallah

amedli defineci

Kullanıcı
aleykum selam bastacısınız hepınız ama yukardada yazdıgım gıbı bazı neden lerden dolayı foto cekmeye gıdemedık ınsallah kısa zaman da cekıp paylasacagım sızlerle

ZİRVE

Kullanıcı
img-20161012-wa00001-b34ea-620d3.jpg

Komana ustamız heyacanlandırmış ama sadece heyacandan kalmasa iyi olur.
ana kayanın üstünde belirttiğim yerde sanki sol gözü görünen zemine uzanmış bir baş . o nokta ana kayaya birleşikmidir.tavşan neyin üzerine çöreklenmiş anlayalım.
alt traşlanmış yer ve başın baktığı ayni istikamet önem arz ediyor. kayayı ve çevresini geniş açılı bir görebilseydik. kayadan üstte olmayan alt kısımlara gelen yığma benzeri doğal yada dolgulu bir alan varmı gittiğinde incelersin. selametle.
ustam tam benim ikilemde kaldığım noktaları işaretlemişsiniz.

Üst Alt