Tavuk ve Civcivleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk ve Civcivleri

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Benimki de tutmuyor arada arayıp sövüyorum kafam güzelken tabii ki ertesi gün internet hediye ediyorlar böyle seviyeli bir ilişkimiz var özelden resim yasak sanırım atardım yoksa....
Evet yasak. Siz konuya dahil edin ben yarın hepsine birlikte bakarım. 🙂👍

caqhal

Kullanıcı
Faydamız olacaksa gözlük takarız 😛 gün içi atarsan bilgisayar başında olacağım oradan bakarım. Malikhanede internet alt yapısı olmadığından burada pc kullanamıyorum zaten. 🙃👍
Valla sabah 11 gibi orda olacağım nasıl resimler lazım söylersen çekeyim bir resim ekledim belki görürsün kaya ile gölün arası gibi

Ekli dosyalar

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    273.7 KB · Görüntüleme: 25

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Valla işte orjinal olup olmadığını çözemiyorum ördeğin işaretine baktım arkasında yavru olan hiç bir makale göremedim kafamı karıştırdı ama bu bölgede aşırı kaya mezarları vs var patlatılmış yakın çevresinde diyeyim. Ege bölgesi sonuçta tabii ki eşkiyada çok yaşamış ermenide. Asıl mesele işaretin orjinalliğini nasıl ispat ederim varmı bir yöntem.
Daha net fotoları çek işareti yakın ve beş metre geriden çek üstüne birde çevre fotoları ekle bakalım inşallah mümkün ise işareti ıslat kurumaya yakında resim çek hakkında hayırlısı olsun inşallah

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Valla sabah 11 gibi orda olacağım nasıl resimler lazım söylersen çekeyim bir resim ekledim belki görürsün kaya ile gölün arası gibi
Evet gördüm. Tek görsel sorunsuz açılıyor çokluda ilki hariç açılmıyor. Tamda tahmin ettiğim gibi ama manzara biraz fazla güzel Maş’ALLAH. İşaretiniz sahte felan değil. Gölü komple dönseniz 50 emare daha bulursunuz. Bana işaretli kayayı bi göle doğru birde gölden yukarı ve ördeğin baltığı yöne doğru çekin gerisini tam anlarız İnş’ALLAH.

caqhal

Kullanıcı
Daha net fotoları çek işareti yakın ve beş metre geriden çek üstüne birde çevre fotoları ekle bakalım inşallah mümkün ise işareti ıslat kurumaya yakında resim çek hakkında hayırlısı olsun inşallah
bu resimler ıslatılıp çekildi zaten net resimden kastın telefon ile çekiyorum sonuçta sizde nasıl çıkıyor bilmiyorum ama bende net görünüyor

Ekli dosyalar

• PHOTO-2022-09-24-15-01-42.jpg
    PHOTO-2022-09-24-15-01-42.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 23

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
bu resimler ıslatılıp çekildi zaten net resimden kastın telefon ile çekiyorum sonuçta sizde nasıl çıkıyor bilmiyorum ama bende net görünüyor
Netten kastımız biraz geniş açı dar açıdan çekilmiş net görsel. Yoksa bu görseliniz gayet net. Yakın çevreyi görmek istiyoruz. 👍

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Gardaş Kuru hâlini çek sunra ıslat kurumaya yakın tekrar çek bunu işaretin orijinal olduğunu anlamak için uygularız sen Roni ve benim dediğim şekilde foto görsel yükle ondan sonra analiz edelim

caqhal

Kullanıcı
Evet gördüm. Tek görsel sorunsuz açılıyor çokluda ilki hariç açılmıyor. Tamda tahmin ettiğim gibi ama manzara biraz fazla güzel Maş’ALLAH. İşaretiniz sahte felan değil. Gölü komple dönseniz 50 emare daha bulursunuz. Bana işaretli kayayı bi göle doğru birde gölden yukarı ve ördeğin baltığı yöne doğru çekin gerisini tam anlarız İnş’ALLAH.
Tamamdır yarın size detaylı olarak resim atacağım. Valla bu işten anlayan ege bölgesinde oturan varsa buyursun beraber yapalım aslında tek zor oluyor aslında :)

caqhal

Kullanıcı
Gardaş Kuru hâlini çek sunra ıslat kurumaya yakın tekrar çek bunu işaretin orijinal olduğunu anlamak için uygularız sen Roni ve benim dediğim şekilde foto görsel yükle ondan sonra analiz edelim
Buyrun buda kuru hali bende resimleri var ama hiç geniş açı olarak düşünmediğim için çekmemiştim. Kusura bakmayın.

Ekli dosyalar

• 295847719_5171353976266899_3595649244405289863_n.jpg
    295847719_5171353976266899_3595649244405289863_n.jpg
    347.1 KB · Görüntüleme: 23

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Buyrun buda kuru hali bende resimleri var ama hiç geniş açı olarak düşünmediğim için çekmemiştim. Kusura bakmayın.

Gardaş gider isen bir fırça götür yanında işarete Zarar vermeden temizle yusunları temizle dediğimiz gibi foto çek yükle başka işret varmı net görelim bu haliyle işret orijinal gibi

Üst Alt