Tebessüm | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: Tebessüm

Vites
Lacivert birgün son model bir mercedes araba ile Trabzon'a gelmiş ve arkadaşları ile muhabbete başlamış;
Konu arabalardan açılınca, Lacivert başlamış arabasını övmeye, Almanlar ne kadar zeki insanlar yahu, yaptıkları araba dört dörtlük. Şöyle iyi araba, böyle rahat araba, çok hızlı araba vs. neyse böyle konuşulurken iş iddiaya binmiş ve Lacivert 'Ben arabamla Trabzon'dan Samsuna 4 saatte giderim' demiş.
Arkadaşları gidemezsin demişler. Lacivert hemen heyecanlanarak arabasına binmiş ve 'gideyimde görün uşaklar'demiş.
Arkadaşlarından Amedli 'iyide biz senin oraya ne zaman vardığını nereden bileceğiz demişler.'
Lacivert'de 'Samsun'a varınca telefon ederim.' demiş.
Ordan hemen biri atılmış ve 'iyide Samsun'dan aradığını nereden bileceğiz. Sen git Fenerli'yi bul ordan, o bizi arasın.' demiş.
Lacivert adresi alarak yola çıkmış ve 3,5 saatte Samsun'a varmış, sözü edilen Fenerli'yi bulmuş ve Trabzon'a telefon etmişler.
Arkadaşları Lacivert'e 'oooo Temel iddiayı kazandın tamam hadi gel' demişler ve başlamışlar Lacivert'i beklemeye.
Aradan 5 saat geçmiş Lacivert yok. gece olmuş Lacivert yok.
Amedli 'nerde kaldı bu yahu' diyerek tüm arkadaşları Tevfik de dahil evlerine gitmişler; Yok. Sabah erkenden herkes birbirine 'Lacivert geldi mi? ' diye sormuş ama kimseden cevap yok.
O gün de Lacivert efendi Trabzon'a teşrif etmemiş.
Ertesi gün sabah yine yok, öğleden sonra çıkmış gelmiş!.
Arkadaşları Lacivert'e hemen 'yahu Lacivert Samsun'a 3,5 saatte gittin 3 günde ancak döndün, ne oldu uşağım' demişler
Lacivert de ' Sormayın be arkadaşlar bu Alman'lar ne gerizekalı bir millet' demiş.
Arkadaşları ' Ne oldu Lacivert' demişler
Lacivert ' Şu güzelim arabayı yapmışlar, 5 tane ileri vites koymuşlar ama 1 tane geri vitesi koymuşlar' demiş.:D
S..a.
:D :D :D :D :D :D..
asjq9mnin.jpg

:D :D :D :D :D :D :D
Allah C.C. Sizlerden Razı Olsun
Saygılarımla;) ;)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Tevfik abi nerelerdesin
Sen yokken
Lacivert usta üstüme üstüme geliyor:D

TEVFiK

Vip Üye

Tevfik abi nerelerdesin
Sen yokken
Lacivert usta üstüme üstüme geliyor:D
koptum koptum koptum
Buralardayım '''Gari'''koptum
Artık Havalarımızın Maşşallahı var eh Bende Balık avına cıkmaya başladıyorum (hazırlıklar yapma içersindeyim ) koptum
Sayın Lacivert Ustama Saygı Ve Sevgilerimle.
Vallahi ağlanacak halime :( gülüyorum Kafayımı Yedim nedir koptumkoptum
Saygılarımla.;);)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Vites
Lacivert birgün son model bir mercedes araba ile Trabzon'a gelmiş ve arkadaşları ile muhabbete başlamış;
Konu arabalardan açılınca, Lacivert başlamış arabasını övmeye, Almanlar ne kadar zeki insanlar yahu, yaptıkları araba dört dörtlük. Şöyle iyi araba, böyle rahat araba, çok hızlı araba vs. neyse böyle konuşulurken iş iddiaya binmiş ve Lacivert 'Ben arabamla Trabzon'dan Samsuna 4 saatte giderim' demiş.
Arkadaşları gidemezsin demişler. Lacivert hemen heyecanlanarak arabasına binmiş ve 'gideyimde görün uşaklar'demiş.
Arkadaşlarından Amedli 'iyide biz senin oraya ne zaman vardığını nereden bileceğiz demişler.'
Lacivert'de 'Samsun'a varınca telefon ederim.' demiş.
Ordan hemen biri atılmış ve 'iyide Samsun'dan aradığını nereden bileceğiz. Sen git Fenerli'yi bul ordan, o bizi arasın.' demiş.
Lacivert adresi alarak yola çıkmış ve 3,5 saatte Samsun'a varmış, sözü edilen Fenerli'yi bulmuş ve Trabzon'a telefon etmişler.
Arkadaşları Lacivert'e 'oooo Temel iddiayı kazandın tamam hadi gel' demişler ve başlamışlar Lacivert'i beklemeye.
Aradan 5 saat geçmiş Lacivert yok. gece olmuş Lacivert yok.
Amedli 'nerde kaldı bu yahu' diyerek tüm arkadaşları Tevfik de dahil evlerine gitmişler; Yok. Sabah erkenden herkes birbirine 'Lacivert geldi mi? ' diye sormuş ama kimseden cevap yok.
O gün de Lacivert efendi Trabzon'a teşrif etmemiş.
Ertesi gün sabah yine yok, öğleden sonra çıkmış gelmiş!.
Arkadaşları Lacivert'e hemen 'yahu Lacivert Samsun'a 3,5 saatte gittin 3 günde ancak döndün, ne oldu uşağım' demişler
Lacivert de ' Sormayın be arkadaşlar bu Alman'lar ne gerizekalı bir millet' demiş.
Arkadaşları ' Ne oldu Lacivert' demişler
Lacivert ' Şu güzelim arabayı yapmışlar, 5 tane ileri vites koymuşlar ama 1 tane geri vitesi koymuşlar' demiş.:D

yalaaaaan...!!! zinhar yalaan.. mercedesi boş ver benim peugeot un geri vitesiyle bile yarım günde alırım o yolu evelAllah...

fotoraf102.jpg

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Abi ben seni daha
Genç bekliyordum:D
Tevfik abi seni bilek güreşinde yenerkoptum
Şaka bir tarafa abi
Rabbim sıhhatli uzun ömürler versin;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

anlaylpgp.jpg

kymzledim.jpg

Temelin Kuzusu

Bir inşaata amele alınacaktır. Alınacak elemanları kalfa Cemal’in seçmesi istenir. Adaylar kalabalıktır. Bu durumda Cemal sınav yapmaya karar verir.
- Bize 1 kişi lazımdur. Bu nedenle sizu imtihan edeceğum.
Bir ara gözü Temel’e ilişir. Burnundan tanımıştır. Hemşehrisini işe almak ister. Önce Temel’i sınava alır ve sorar;
- Hemşerum söyle baa bakalum. Sana 3 kuzu verdum, sonra 2 kuzu daha verdum kaç kuzu oldi?
- 6 tane oldi.
- Tabi bu soru biraz zor oldu. Biraz daha kolayini sorayum. Sana 2 kuzu verdum, sonra 1 tane daha verdum kaç kuzi oldi?
- Dört kuzi oldi.
- Peki 1 kuzi verdim, sonra bir kuzi daha verdum kaç etti?
- Uç etti.
Bunun üzerine Cemal iki tokat çakar ve tekrar sorar;
- Pir kuzi verdum, kaç kuzin oldi?
- İçi tane.
Cemal iyice sinirlenir ve Temel’i iyice döver.
- Ulan hemşeru teyup işe almak istedum, sende tam safmışsun. Ula sağa bir kuzi vermişsem bir kuzin olur anladun mi?
Temel ağlamaklı bir sesle,
- Benum evde bir kuzi de kendumin var daa!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...