'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 20 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

ersan

Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

lacivert ustam bu güzel sanat eserini ve ayırılan zamanı düşününce,,,, ressam ve emekli misin diyesim geliyor ?

tevfik ustamı acilen iyileştirelim.... somurtuk

bir de bu küpün çıktığı ağaç ne ağacıdır ustam. ağacın hangi yönünden, kaç metreden? ve ne kadar derinden çıktı bu küp? içide yığma sarı sanırım. koptum koptum bir an fotolu işaretlerdeyiz sandım koptum koptum

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Ustam oda benim gibi geç form tutacak,,,bende yazın form tutuyorum 83 felan iniyorumda kışın tam gaz yukarıya tırmanıyorum???Ama çalkaya hep formda hep dağ taş,,,:):):)

eee... herşey çalışmayla oluyor..! ne demişler çalış seninde olur..koptum boş ver be ustam çokta kafayı takma yağ gibi malın olsun... a maaan... :)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

lacivert ustam bu güzel sanat eserini ve ayırılan zamanı düşününce,,,, ressam ve emekli misin diyesim geliyor ?

tevfik ustamı acilen iyileştirelim.... somurtuk

bir de bu küpün çıktığı ağaç ne ağacıdır ustam. ağacın hangi yönünden, kaç metreden? ve ne kadar derinden çıktı bu küp? içide yığma sarı sanırım. koptum koptum bir an fotolu işaretlerdeyiz sandım koptum koptum

Be mübarek ne çabuk unutuyorsun... sen demedinmi çalkayawolçanın belgelerinde gördüm karahasan köprüsünün doğu ayağından seksen sekiz adım sek sek gidecen sekinin altındaki soğan ağacının sekiz karış önünü seksen santim eşecen seksen pamak yüksekliğinde küpün içinde seksen derde deva sarıları bulacan ondan sonra sarı saçlıları bulmak kolay olur deyip tevfik ustayı ayartmadınmı işte gör eserini sarılara kavuştu amma diğerine kavuşamadan Allahına kavuştu gibime geliyoo...

sevgili dostum övünç anlamında algılanmasın ama bir gerçeğide ifade etmenin başka bir yolu da yok güzel sanatlara meylim çok fazladır karikatür çizimlerim çok iyidir benim diyen karikatürist benim çizimlerimin yanına yanaşamaz fakat paint te çizim yapmak olmuyor işte yinede beğendiğine sevindim teşekkür ederim selam ve dua ile...

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın Ustam..;

Be mübarek ne çabuk unutuyorsun... sen demedinmi çalkayawolçanın belgelerinde gördüm karahasan köprüsünün doğu ayağından seksen sekiz adım sek sek gidecen sekinin altındaki soğan ağacının sekiz karış önünü seksen santim eşecen seksen pamak yüksekliğinde küpün içinde seksen derde deva sarıları bulacan ondan sonra sarı saçlıları bulmak kolay olur deyip tevfik ustayı ayartmadınmı işte gör eserini sarılara kavuştu amma diğerine kavuşamadan Allahına kavuştu gibime geliyoo...:Dkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum
tevfik ustayı ayartmadınmı işte gör eserini sarılara kavuştu amma diğerine kavuşamadan Allahına kavuştu gibime geliyoo.:(:(:(
Yemin ederim'ki Sizleri çok Seviyorum.
Allah Sizden ve Sizler'den Razı Olsun
Gerçekten Sayın Ustam Resimleriz çok güzel Ellerinize Sağlık.
Saygılarımla.;);)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sevgili dostum övünç anlamında algılanmasın ama bir gerçeğide ifade etmenin başka bir yolu da yok güzel sanatlara meylim çok fazladır karikatür çizimlerim çok iyidir benim diyen karikatürist benim çizimlerimin yanına yanaşamaz fakat paint te çizim yapmak olmuyor işte yinede beğendiğine sevindim teşekkür ederim selam ve dua ile...

bahsettiğimde buydu zaten. yani bunu paint de başarabilmek gerçekten çok zor... hakikaten çok sabır isteyen, çok büyük el hassasiyeti ve teknik isteyen bir iş... paint ile resim yapmak. elinize sağlık ben çok beğendim, eminim bir kağıdı önünüze bıraksak onunla harikalar yaratırdınız... tebrikler..

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

bahsettiğimde buydu zaten. yani bunu paint de başarabilmek gerçekten çok zor... hakikaten çok sabır isteyen, çok büyük el hassasiyeti ve teknik isteyen bir iş... paint ile resim yapmak. elinize sağlık ben çok beğendim, eminim bir kağıdı önünüze bıraksak onunla harikalar yaratırdınız... tebrikler..

Teşekkür ederim...

Bakalım tevfik ustam ne alemde...
:confused:

TEVFiK

Vip Üye

S.a. Sayın Ustam Ewweet Tam bunun gibi yapacağım
İnşallah :D
Aceba.O günleri Ölmeden önce görebilirmiyim. :(

.
Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kıymetli dostum para pul mal mülk nedirki yüce mevlam sağlık sıhhat huzur ihsan eylesin inşAllah ele güne muhtaç etmesin yeter...

Üst Alt