'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 23 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

Allah razı olsun ustam. sen orayı bırakmasan iyi edersin. ordan ekmek çıkardı. işçilik biraz ağır olsada, ver gençlerin eline kazma küreği. sen düşünme onlar düşünsün ;)
:(Ahhhhhhh.AHH.Sayın Ustam nerede O'günler.Onlar benim elime kazma küreği veriyorlar
beni kalp'ten götürüp topunu kendileri almak istiyorlar galiba.:Dsilah?
aceba ben nerede hata yapıyorum.:confused:bilmiyorum.koptum
Saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Bayan O'Dunigan, Dublin'de O'Connel Caddesi'nde yürüyordu. Karşıdan'da rahip tevfikyan geliyordu.
- ''Merhaba'' dedi, rahip.. ''Nasılsınız?.. Bay Dunigan nasıl?.. Sizi iki yıl önce ben evlendirmemiş miydim?''.
- ''Evet'' dedi, Bayan O'Dunigan.
- ''Bebek'' dedi, rahip. ''Bebeğiniz oldu'mu, küçük O'Duniganlar?''.
- ''Maalesef'' dedi, Bayan O'Dunigan.. ''Henüz bebeğimiz yok.. Oysa öyle istiyoruz'ki?''.
- ''Gelecek hafta Roma'ya gidiyorum'' dedi, rahip.. ''Vatikan'daki büyük kiliseye sizin için bir mum dikeceğim''.
- ''Teşekkürler sevgili rahip'' diye adamın ellerini öptü kadın.
- ''Size minnettar olacağız''.
Birkaç yıl geçti aradan.. Kadınla rahip bir daha karşılaştılar..
Rahip merakla sordu;
- ''Bebeğiniz oldu'mu peki?''.
- ''Oldu'' dedi, kadın.. ''Sekiz yılda üç ikiz, dört'de tek doğurdum. 10 çocuğumuz var''.
- ''Harika'' dedi Rahip.. ''Harika.. Mucize işte bu.. Peki, o şirin kocanız ne yapıyor?''.
- ''Roma'ya gitti, dedi kadın.. ''Sizin o Allah'ın belası mumunuzu üflemeye''...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kamyonculuk yapmakta olan fenerli gene bir gün işteyken radyodan bir anons duyar.Fıkra bu ya, Anonsta; "Dünyamıza bir uzaylı düşmüştür. Görenlerin dostça yaklaşıp en yakın güvenlik merkezine teslim etmesi rica olunur" deniyordu. Benzin almak için duran fenerli sıkıştığı için müsait bir yer ararken hareket eden bir çalılık görünce "Hah" der uzaylıyı buldum işte. Çalılığa yaklaşıp; "dünyalıyam kamyon şoferiyem sizinle tanışmak isterem" der. Ama ses yoktur tekrar dener olmaz son kez denemsinde ses gelir. manisalıyam turgutluluyam tır şöföriyem gare...

TEVFiK

Vip Üye

Kamyonculuk yapmakta olan fenerli gene bir gün işteyken radyodan bir anons duyar.Fıkra bu ya, Anonsta; "Dünyamıza bir uzaylı düşmüştür. Görenlerin dostça yaklaşıp en yakın güvenlik merkezine teslim etmesi rica olunur" deniyordu. Benzin almak için duran fenerli sıkıştığı için müsait bir yer ararken hareket eden bir çalılık görünce "Hah" der uzaylıyı buldum işte. Çalılığa yaklaşıp; "dünyalıyam kamyon şoferiyem sizinle tanışmak isterem" der. Ama ses yoktur tekrar dener olmaz son kez denemsinde ses gelir. manisalıyam turgutluluyam tır şöföriyem gare...
koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum..Evet ben bu Uzaylı kişiyi çok iyi tanırım.koptum
Rahip merakla sordu;
- ''Bebeğiniz oldu'mu peki?''.
- ''Oldu'' dedi, kadın.. ''Sekiz yılda üç ikiz, dört'de tek doğurdum. 10 çocuğumuz var''.
- ''Harika'' dedi Rahip.. ''Harika.. Mucize işte bu.. Peki, o şirin kocanız ne yapıyor?''.
- ''Roma'ya gitti, dedi kadın.. ''Sizin o Allah'ın belası mumunuzu üflemeye''
Ben daha çok mumu dkmek için giderdim.koptumkoptum
Saygılarımla.;)

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

TEVFiK

Vip Üye

(alkış)(alkış)(alkış)Harika Sayın Ustam Harika.(alkış)Nasılda bildiniz.? haciz geldiğini.:confused:yoksa siz buradamısınız Anlıyamadım.:confused:
Vallahi siz beni ben'den daha iyi biliyorsunuz.:D
yoksam size buradan birileri habermi uçuruyor bunuda anlamadım.silah?silah?silah?silah?
Elinize Sağlık Çok Güzel yorumlamışsnız beni.koptumkoptumkoptum
Saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

tevfik ustam ağzından yel alsın ne içrası ne haczi ALLAH cc. korusun Rabbim sana bol bol versin gökten yağsın yerden toplayasın inşAllah...

TEVFiK

Vip Üye

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Tevfik ustanın evine kedi dadanmış. Bir gün Tevfik usta kediyi almış, ormanlık bir yere götürüp bırakmış. Sonra eve gelmiş. Tevfik usta tekrar denemiş, fakat sonuç aynı. En son kediyi çok uzak ve yolları karışık bir yere bırakmış.
Eve dönerken yolu karıştırmış aramış aramış yolu bulamamış. Eve telefon edip :
- Hatun kedi geldi mi ?
- Evet geldi.
- Söyle o ******** kediye; gelsin beni alsın...:D:D:D

Üst Alt