'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 27 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Cevap: '' tepe tepe tebessüm ''

koptum koptum koptum koptum koptum Aman Sayın Ustam dahada daha..heheheeeee.koptumkoptumben komana'' ustamı düşünüyorum.daha şididen.koptumkoptumkoptum[/QUOTE
lacivert hocamızın tezgahına girenin alacağı şekli ben kestiremem. komana kardeşimiz henüz tazelerden senin kadar yontmaz diye düşünüyorum. koptum koptum koptum (alkış) (alkış) (alkış)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Sevgili dostlar mevlam cümlenizi razı olduğu kullarından eylesin sayfamıza katılan bizleri onurlandıran tüm kardeşlerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum mevlam sevdiklerinizle birlikte bir ömür boyu saadetler mutluluklar ihsan eylesin tebessümle kalınız inşAllah...

bazı bizi tufaya düşürmeye çalışan bahtsızların serzenişlerine aldırmayın :mad:protesto ismini nezaketen zikretmiyelim.. söylemekten dilimiz de tüy bitti tamamen insani duygularla :D dostluğumuzun hatırına :p şu rex olacak pire torbasından uzak dur... itle yatan bitli kalkar... dedik dedik kâr etmedi..:( tabi sonunda olanlar daha doğrusu olacaklar oldu veee... kaşınmaya başladı..:D:D:D eee dostlar ne gün için vardır.. biz de usulünce kaşıdık :D:D:D hepsi bu...silah?silah?silah?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Kıymetli dostlar... kardeşimize sayfamıza hoş geldin demezsek olmaz dimi...

ikizceli

Kullanıcı

muhterem hocam dualarına iyi dileklerine gülmekten yazamıyorum.
tam misafire layık ,ağız tadında olmuş,cuk diyede oturmuş.:( :( :( (alkış) (alkış)
eline gönlüne sağlık.
ya komana usta işte böyle. hocamızın çevresinden geçenin hali bu. az daha yaklaştığında nelerle karşılaşırsın bilemem.

TEVFiK

Vip Üye

Bende
muhterem hocam dualarına iyi dileklerine gülmekten yazamıyorum.
tam misafire layık ,ağız tadında olmuş,cuk diyede oturmuş.:( :( :( (alkış) (alkış)
eline gönlüne sağlık.
ya komana usta işte böyle. hocamızın çevresinden geçenin hali bu. az daha yaklaştığında nelerle karşılaşırsın bilemem.
S.a. Sayın Ustam ben bilebiliyorum koptum koptum koptum koptum koptum
Saygılarımla..koptumkoptumkoptum

Sayın Ustam bende aynı böyle her şeyi adımlamaya başladım heheheeeeeeee...koptumkoptumkoptumkoptumkoptum

Son düzenleme:

ikizceli

Kullanıcı

hekimden sorma çekenden sor ,diye aziz atalarımız boşuna dememiş değilmi tevfik ustam. sen bilmeyeceksinde kim bilecek.
senin gibi zeki biri ,lacivert hocamızın ağına nasıl düştü böylesine .
koptum koptum koptum

TEVFiK

Vip Üye

hekimden sorma çekenden sor ,diye aziz atalarımız boşuna dememiş değilmi tevfik ustam. sen bilmeyeceksinde kim bilecek.
senin gibi zeki biri ,lacivert hocamızın ağına nasıl düştü böylesine .
koptum koptum koptum
Ahhhhhhh Sayın Ustam Ahh demekki Lacivert Ustam benden çok Akıllıymış ki beni ağa getirebiliş.:confused:
ben'de zaten ağa takılacak bir sazan balığı gibiyim.:(:confused:silah?koptum
ama ustamın canı sağ olsun
zaten bende bu güzel sayfamıza yeni takılan akadaşların sonra'ki hallerini düşünür giderim.koptumkoptumvallahi bu REX korkusu insana neler yaptırıyor Aliveli ustam sağ olsun birde Asiavcı Ustam bakalım ne yapacak.koptumkoptumkoptumkoptum
Saygılarımla.

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

komana ustam geçmiş olsun
Rabbim acil şifalar versin
komana ustam sizden bir ricam var
Sağlığınızı düşünüyorsanız bu sayfaya takılmayın
Yoksa Allah korusun
Şifayı zor bulursunuz
Bakın ben bu bölümde ve
Kaçak kazıya karşı bölümünde
Yazılanları görsem bile artık görmemezlikten geliyorum
Kafam rahat:)
Neme lazım uğraşayımkoptum
Bakın bir aydan fazla oldu
Hala cevap vermedim
http://www.definemekani.com/kacak-kaziya-karsi-t6987p24.html
Siniyorlar eyvallah çekiyorlar
Birden bire tekrar hortluyorlar
Diyorsun ki korktu
Tamam daha karışmaz diyorsun...
Yok abi yok uğraşma bunlarla
Sulh yapsan da boş
Eyvallah çeksen de boş
Sağlığının öncelikli ustam;)
Acizane kardeşinin
Lafına kulak ver;)
Demiştimmm...

Kıymetli dostlar... kardeşimize sayfamıza hoş geldin demezsek olmaz dimi...

Sevgili dostlar mevlam cümlenizi razı olduğu kullarından eylesin sayfamıza katılan bizleri onurlandıran tüm kardeşlerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum mevlam sevdiklerinizle birlikte bir ömür boyu saadetler mutluluklar ihsan eylesin tebessümle kalınız inşAllah...

bazı bizi tufaya düşürmeye çalışan bahtsızların serzenişlerine aldırmayın :mad:protesto ismini nezaketen zikretmiyelim.. söylemekten dilimiz de tüy bitti tamamen insani duygularla :D dostluğumuzun hatırına :p şu rex olacak pire torbasından uzak dur... itle yatan bitli kalkar... dedik dedik kâr etmedi..:( tabi sonunda olanlar daha doğrusu olacaklar oldu veee... kaşınmaya başladı..:D:D:D eee dostlar ne gün için vardır.. biz de usulünce kaşıdık :D:D:D hepsi bu...silah?silah?silah?

Bu yazıyı görmemezlikten gelerek
Hatırlatmada bulunuyorum
Aman diyeyim... Amannn:)koptum(alkış)göz kırp:D:eek:
Lacivert ustam bak AMEDLİ ustamın sesi çıkıyor mukoptum:D

TEVFiK

Vip Üye

bazı bizi tufaya düşürmeye çalışan bahtsızların serzenişlerine aldırmayın :mad:protesto ismini nezaketen zikretmiyelim.. söylemekten dilimiz de tüy bitti tamamen insani duygularla :D dostluğumuzun hatırına :p şu rex olacak pire torbasından uzak dur... itle yatan bitli kalkar... dedik dedik kâr etmedi..:( tabi sonunda olanlar daha doğrusu olacaklar oldu veee... kaşınmaya başladı..:D:D:D eee dostlar ne gün için vardır.. biz de usulünce kaşıdık :D:D:D hepsi bu.silah?
koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

bazı bizi tufaya düşürmeye çalışan bahtsızların serzenişlerine aldırmayın :mad:protesto ismini nezaketen zikretmiyelim.. söylemekten dilimiz de tüy bitti tamamen insani duygularla :D dostluğumuzun hatırına :p şu rex olacak pire torbasından uzak dur... itle yatan bitli kalkar... dedik dedik kâr etmedi..:( tabi sonunda olanlar daha doğrusu olacaklar oldu veee... kaşınmaya başladı..:D:D:D eee dostlar ne gün için vardır.. biz de usulünce kaşıdık :D:D:D hepsi bu.silah?
koptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptumkoptum

Tevfik abi
Lacivert ustamın üstüne
Bu resim konusunda fazla gitme
Çok hasas:Dkoptum
Lütfen rica ederim:eek:göz kırp

Üst Alt