'' tepe tepe tebessüm '' | Sayfa 67 | Define işaretleri ve anlamları

'' tepe tepe tebessüm ''

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dernek başkanlığından da ayağını kaydırdılar... dost bildiklerin bak neler yapıyorlar.! senin yerinde gözü varmış adamın hemen tekmeyi vurdu attı kenara..:D sakalda koyduk sözümüzü dinlersin diye ama kar etmedi... bu noktada psikolojik yardım almak gerektiğini üzülerek söylemeliyim ne yapacağını bilememe duygusu serseri mayın demektir nerede ne zaman patlayacağı belli olmaz bizim başımızda patlamazsın inşAllah....:( bir dost olarak dünya çapında tanınmış iyi bir psikoloğ tanıdığım var dilersen ondan randevu alabilirim sana yakın bir yerde elazığ tımaranesinde görevli prof. dr. Tevfik Elihafif doğuştan rahatsız deliyi bile üç seansta kobal tekniğiyle akıllandırıyor benden söylemesi şimdiden geçmiş olsun dileklerimle...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Geçen gün tevfik ustamı çok özlemiştim, çoktandır pişti oynamaya gelmiyordu kahveye, dayanamadım hasretine.. vardım tevfik ustamın haneye, birde ne göreyim.! tevfik ustam kediyi kovaya sokmaya çalışıyor, kedi can havliyle, avazı çıktığı kadar miyavlıyor, tevfik ustam yine hışımla şapkası bir tarafa, gözlükleri bir tarafa kaymış kedinin kuyruğu ağzında, kovaya bastırıp dellenme gare..!! dellenme beya..!! diye hönkürüyor..!!
-Aman tevfik ustam ne yapıyorsun kurbanım!? diyerek araya girdim..
-Bu kedi varya bu kedi.. benim çuval düşmanını yedi, murdar oldun, seni bu vaziyette eve almam dedim beni dinlemedi, gelip her yere ağzını burnunu sürtüyor bende yakaladım, çaresiz banyo yaptırmam lazım..!
-Peki ama tevfik ustam.! hiç kedi yıkanırmı Allah aşkına.. ölür yahu ölür..?
Tevfik ustam, hala kedinin kuyruğu ağzında hışımla..!
-Sen karışma benim işime.. git kahveye, kağıtları iste ben geliyorum..!!
Çaresiz gittim kahveye, ikinci bardak çayı yudumluyordumki.. tevfik ustam süklüm püklüm, eli yüzü tırmıklanmış halde çıkıp geldi, halinden hemen anladım tabi..
-Ne oldu ustam..! öldürdün kediyi değilmi..?
-Yıkarken ölmedi lacivert yıkarken ölmedii.. sıkarken öldü...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Azrail alivelinin canını almaya gelir gelirde bizimki kurnaz hemen baş parmağını ağzına götürür ve aguu guguu diye acayip sesler çıkarmaya başlar azrail şöyle bir bakar ve gider ertesi gün tekrar gelen azrail birde bakarki aliveli ağzında emzik halının üstünde emekliyor azrail kollarını açar ve aliveliii hadi gel atda gitceeeeeezz...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Komana ezile büzüle patronunun odasının kapısını çalar ve içeri girer, patron: senmiydin komana.! ne istiyorsun der zam istiyorum efendim, peşimde bir sürü şirket var, yakında beni buralarda bulamayabilirsiniz.! patron yaa öylemi.? emin olmak için sorar, peki kimmiş bu şirketler..!? elektrik şirketi doğalgaz şirketi su şirketi........

TEVFiK

Vip Üye
Geçen gün tevfik ustamı çok özlemiştim, çoktandır pişti oynamaya gelmiyordu kahveye, dayanamadım hasretine.. vardım tevfik ustamın haneye, birde ne göreyim.! tevfik ustam kediyi kovaya sokmaya çalışıyor, kedi can havliyle, avazı çıktığı kadar miyavlıyor, tevfik ustam yine hışımla şapkası bir tarafa, gözlükleri bir tarafa kaymış kedinin kuyruğu ağzında, kovaya bastırıp dellenme gare..!! dellenme beya..!! diye hönkürüyor..!!
-Aman tevfik ustam ne yapıyorsun kurbanım!? diyerek araya girdim..
-Bu kedi varya bu kedi.. benim çuval düşmanını yedi, murdar oldun, seni bu vaziyette eve almam dedim beni dinlemedi, gelip her yere ağzını burnunu sürtüyor bende yakaladım, çaresiz banyo yaptırmam lazım..!
-Peki ama tevfik ustam.! hiç kedi yıkanırmı Allah aşkına.. ölür yahu ölür..?
Tevfik ustam, hala kedinin kuyruğu ağzında hışımla..!
-Sen karışma benim işime.. git kahveye, kağıtları iste ben geliyorum..!!
Çaresiz gittim kahveye, ikinci bardak çayı yudumluyordumki.. tevfik ustam süklüm püklüm, eli yüzü tırmıklanmış halde çıkıp geldi, halinden hemen anladım tabi..
-Ne oldu ustam..! öldürdün kediyi değilmi..?
-Yıkarken ölmedi lacivert yıkarken ölmedii.. sıkarken öldü...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D ..
S.a. sayın ustam Tabii ama pis pis kirli kirli ben onu sarıları kirletmesin diye Tünele sokamazdım...:eek:.ama olmadı işte fazla sıkmışımki kedicik can verdi.:rolleyes:..şimdi başka bir kedi bulup eğitmem lazım.:p..tabii buda zaman isteyecek.:confused:..Saygılarımla.:p

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Karanar malı bulduktan sonra Malezyaya'ya gider.
Hazir gitmisken bir de deveye bineyim oyle doneyim der.
Neyse deve kiralayan bir yer bulur ve sahibine nasil kullanacagım diye sorar:
Deveci kim olsa beğenirsiniz.? tabiki bizim tevfik usta... geleni tanır ve tam tanışlık verecekken gözü tıka basa para dolu çantaya takılır ve yine yapar yapacağını...tevfik usta.
-Oh diyince gider.Ohhhh Ohhh! diyinnce kostura kostura gitmeye baslar.
Karanar sorar:-eeee nasil duracagim?
Amin diyince de durur.
Neyse bizim karanar biner deveye 'oh' der baslar yavas yavas gitmeye.
tabi tevfik usta başka bir deveyle uzaktan takip etmektedir...
bir sure sonra sıkıIır ve 'ohhhh Ohhhh!' der .
Bu sefer deve de kosturmaya baslar.karanar cok keyiflidir.
Bir yandan kostura kostura giderken bir yandan da cevreyi seyretmektedir.
gözleri hala etrafta tümülüs aramaktadır...
Tam bu sirada bi bakar karsisinda bir ucurum.
Ne yapacagıni sasirir.
Heyecandan ne soyleyecegini unutur.
Son duasını okumaya başlar ve duasini bitirince 'Amin' der ve deve zink diye durur ucurumun kenarinda.
Bizim karanar kurtulmanin verdigi rahatlikla derin bir nefes alir : -OHHH der veeeeee..

Üst Alt