'' tepe tepe tebessüm ''

komana 2

Kullanıcı
a2a8u7ev.jpg

Korkun bizden Tevfik Komana Aliveli Karanar

B1-A71 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Yigenim cıkışta bekle
Görüşelim seninle
Senin azına acı biber sürmek lazım

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Abi bi tarafında tencere kapağıyla
Gezdiği için mi
Güveniyorsunuz @Lacivert25 ustam
Sorun değil @ikizceli ustam
Rex in dişleri
Kapak falan dinlemez
Hele @komana ustam yanımızdayken
Abi tavsiyem kazananlarin yaninda ol

biraz kapalı yazıyordum aliveli ustam ama gözünden birşey kaçmıyor tabiki. madem istedin biraz daha açık yazalım.
yenilen pehlivan güreşe doymazmış...
maşaallah nazara getirmeyin ustamızın katagorisine bir kaç fırında yetmez. ben gülücükler atamıyorum.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Pek açık olmadı abey
Angarılar korkmazzz
Daha açık ve net olalım

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
biraz kapalı yazıyordum aliveli ustam ama gözünden birşey kaçmıyor tabiki. madem istedin biraz daha açık yazalım.
yenilen pehlivan güreşe doymazmış...
maşaallah nazara getirmeyin ustamızın katagorisine bir kaç fırında yetmez. ben gülücükler atamıyorum.

Hay ağzın bal yesin hocam...:) bazı acı gerçekleri kabullenemeyenler utansın...:D
hocam gülücük koymak için hemen üstte gülen adam şeklinin :) üzerini tıklayın seçenekleri görürsünüz.
yani yazı yazdığımız bölümde.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yigenim cıkışta bekle
Görüşelim seninle
Senin azına acı biber sürmek lazım

Hepsi neyse sineye çektik ama işte bu olmadı...
işi tehdide varacak kadar ileri noktalara taşımanız tükenmişliğinizin en bariz delilidir
sizlere tavsiyem böylesine abes çirkin yollara tevessül etmemenizdir el kadar sabi ye yapılacak bir hareket değildir sanırım o aslan yavrusuna bir özür borçlusunuz...
Gelin daha fazla madara olmadan bu anlamsız savaşı bırakıp savaş baltalarımızı bir daha çıkarmamak üzere yerin yedi kat dibine gömelim.. sahi biz niye savaşıyoruz onuda anlamış değilim bizim birbirimizin etini yememiz kimlerin veya kimin işine yarar düşünmek lazım siz değerli ustalarımızın yerlerde süklüm püklüm sürünmelerine gönlümüz razı değil size uzanan bu dost eline tutunun sonsuza kadar sırt sırta verelim omuz omuza verelim pis pis düşünmek eşinmek yerine gerine gerine gülelim benim savaş baltam da daha gıcırdı yeni almıştım ama olsun ben gömdüm sizlerde o nuh nebi den kalma ağzı geriye dönmüş sapı yedi yerinden çatlamış balta zannettiğiniz o hurdaları gömmeniz dileğiyle...

komana 2

Kullanıcı
Hepsi neyse sineye çektik ama işte bu olmadı...
işi tehdide varacak kadar ileri noktalara taşımanız tükenmişliğinizin en bariz delilidir
sizlere tavsiyem böylesine abes çirkin yollara tevessül etmemenizdir el kadar sabi ye yapılacak bir hareket değildir sanırım o aslan yavrusuna bir özür borçlusunuz...
Gelin daha fazla madara olmadan bu anlamsız savaşı bırakıp savaş baltalarımızı bir daha çıkarmamak üzere yerin yedi kat dibine gömelim.. sahi biz niye savaşıyoruz onuda anlamış değilim bizim birbirimizin etini yememiz kimlerin veya kimin işine yarar düşünmek lazım siz değerli ustalarımızın yerlerde süklüm püklüm sürünmelerine gönlümüz razı değil size uzanan bu dost eline tutunun sonsuza kadar sırt sırta verelim omuz omuza verelim pis pis düşünmek eşinmek yerine gerine gerine gülelim benim savaş baltam da daha gıcırdı yeni almıştım ama olsun ben gömdüm sizlerde o nuh nebi den kalma ağzı geriye dönmüş sapı yedi yerinden çatlamış balta zannettiğiniz o hurdaları gömmeniz dileğiyle...
Cok haklisiniz ustam.Gereksiz bir savas suruyor.Ayrica aliveli amcadan ozur istiyorum :)

B1-A71 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi