Termal Kamera Ile Tespit | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Termal Kamera Ile Tespit

blutx

Kullanıcı
Termal kamera ile define bulma hayalden öteye geçemez ! yalan yalnış bilgiler vermeyelim bence , satıcının allayıp pullayıp satmaya çalıstıgı hayali cihazlar define bulur diye nice saçma cihazlar var, thermalin çalışma mantığına ters bir kere , termel kamera ile bende test etmiştim sonuç 0

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Termal kamera ile define bulma hayalden öteye geçemez ! yalan yalnış bilgiler vermeyelim bence , satıcının allayıp pullayıp satmaya çalıstıgı hayali cihazlar define bulur diye nice saçma cihazlar var, thermalin çalışma mantığına ters bir kere , termel kamera ile bende test etmiştim sonuç 0
alan satan yok be kardeşim. nereden böyle bir kanıya vardınız. termalmidir kaynakmıdır onuda bilmem. sadece kamera olduğunu ve gördüklerimi yazdım. bana karşı bir yanlışlarından ilişkimide kestim. ama ne durumda olduklarını uzaktan da olsa çok iyi biliyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ustam markası için bi bilgin varmı acaba ayrıca hersey cıkar değildir önemli olan konuşup sohbet edebilmektir.
güzel kardeşim,japon malı olduğunu biliyorum o kadar. ayni sistemi kullanan bir hemşerimiz kaybettikten sonra,bunun için japonyaya bile gitti. ama aynisini bulamamıştı.almadan dönmüştü.
tanışmak ,fikir alışverişinde bulunmak,çıkar amaçlı olursa zaten kalıcı olmaz. samimi duygularla bir birimize her türlü katkıya her zaman hazırım. ben kamera için söylemiştim. yoksa bir adım tarafımıza gelene ,kollarımızı da gönlümüzüde açarak karşılarız.
şeref duyarım Horizon kardeşim. nereli olduğunuzu bilmiyorum. ben Ankaradayım. k. örende oturuyorum. gelmek istersen yazıver ben sana dönerim. sağlıcakla afiyetle kardeşim.

Kader25

Admin
Anne karnindaki yavruyu gosteren makina bir gercek.
Yerin altini bu sekilde gosterecek bir makina su an icin bir umut ve hayal.

Vietnam savasinda vietkon savascilari yeralti sehirlerinde yasiyorlardi. ABD bunu cok gec anladi. Cok zayiat verdiler. Bunun uzerine yer altinin rontgenini ceken bosluk tespit edebilen bir cihaz uzerine calistilar. 4-5 metreye kadar basarili oldular. Lakin bu cihazi kullananlar fazla yasamadilar. Cunku cok yogun RADYASYONa maruz kalmislardi.
O gunden bu gune bu konudaki teknoloji nereye gelmistir. Bilmiyorum. Sivil alana bu teknoloji dusmedi. Dusseydi duyardik herhalde.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Mirkut

Vip Üye
Ikizceli ustamin dedigi gibi bugun bir makinede bana geldi ortalama 1 m yerde birliranin buyuklugunde resmi cekmis acmislar bir lira cikmis.
Simdi diyelimki bu makinalar dogru yani metal olan yerlerde gosteriyor merak ettigim minerali eliyormu yoksa yine metal diyemi gorteriyor. Denemek lazim aslinda makinede cep telefonu kadar fiyatida uygun. Ilerleyen zamanlarda test eder sonuc alirsan en azindan cubuk kullanmayan cubukla tepki alamayan ustalarimizin isine yarayabilir.
Selametle saglicakla

hORİZOn

Kullanıcı
güzel kardeşim,japon malı olduğunu biliyorum o kadar. ayni sistemi kullanan bir hemşerimiz kaybettikten sonra,bunun için japonyaya bile gitti. ama aynisini bulamamıştı.almadan dönmüştü.
tanışmak ,fikir alışverişinde bulunmak,çıkar amaçlı olursa zaten kalıcı olmaz. samimi duygularla bir birimize her türlü katkıya her zaman hazırım. ben kamera için söylemiştim. yoksa bir adım tarafımıza gelene ,kollarımızı da gönlümüzüde açarak karşılarız.
şeref duyarım Horizon kardeşim. nereli olduğunuzu bilmiyorum. ben Ankaradayım. k. örende oturuyorum. gelmek istersen yazıver ben sana dönerim. sağlıcakla afiyetle kardeşim.
Ustam ESKİŞEHİRLİYİM yakınız nasip olursa ziyarete gelicem kardeşim var ankarada onun yanına uğramışkan sizide ziyarete gelirim.