Tesekkurler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Tesekkurler

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Adıyaman kardeşimize başsağlığı diliyorum geçmiş olsun temennisiyle...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah...
Kaç gündür ciğerlerimiz yanıyor göz yaşlarımız dinmiyor bu büyük asrın felaketinde en kısa zamanda yaralarımızı sarabilmeyi mevlam nasip etsin ölen kardeşlerimize şehitlerimize rahmet yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum amin...

KALENDEROĞLU

Kullanıcı
Adıyamanlı kardeşim geçmiş olsun.Allah vefat eden yakınlarını cennetine alsın.Sizlere de sabır ve kolaylıklar versin.Yardımcı olacağımız bir durum varsa haberimiz olsun.Dualarımız sizinle.

KOMAGENE

Vip Üye
Öncelikle en son arayan @Necat. Hocamdan ilk arayan kardeşimize mesaj atanlara mekanimizda taziyelerini bildiren geçmiş olsun dileklerini bildiren siz dostlara sonsuz minnetimi sunarım depremin ilk 36 saatinda dışarda ıslak elbiselerle yağmurun altindaydim dışarda bulabildiğim kadın ve çocuğu panelvan aracıma koydum balık istifi şeklinde doldurdum kendim ve komşu erkeklerle çareler aradık 2 gece kimse gelmiyordu gelemezdi sonrasında lazi kurdu cerkezi türkü herkes ama istisnasız herkes tabiri caizse bizler için canını ortaya koydu içiniz rahat olsun yiyecek içecek yakacak sıkıntısı yok tek sıkıntı barınma evine yakın olmak isteyen çadır sıkıntısı cekebiliyor çadır kamplar kuruldu diğer illerden evini açanlar belediyeler ve devlet kurumları barinmayi çözmeye çalışıyor sözün kısası devleti güçlü kutlu bir milletimiz var

KANAS_USTA

Admin
Öncelikle en son arayan @Necat. Hocamdan ilk arayan kardeşimize mesaj atanlara mekanimizda taziyelerini bildiren geçmiş olsun dileklerini bildiren siz dostlara sonsuz minnetimi sunarım depremin ilk 36 saatinda dışarda ıslak elbiselerle yağmurun altindaydim dışarda bulabildiğim kadın ve çocuğu panelvan aracıma koydum balık istifi şeklinde doldurdum kendim ve komşu erkeklerle çareler aradık 2 gece kimse gelmiyordu gelemezdi sonrasında lazi kurdu cerkezi türkü herkes ama istisnasız herkes tabiri caizse bizler için canını ortaya koydu içiniz rahat olsun yiyecek içecek yakacak sıkıntısı yok tek sıkıntı barınma evine yakın olmak isteyen çadır sıkıntısı cekebiliyor çadır kamplar kuruldu diğer illerden evini açanlar belediyeler ve devlet kurumları barinmayi çözmeye çalışıyor sözün kısası devleti güçlü kutlu bir milletimiz var
Halkımız canını seferber etti adeta,
Tokatta yardim merkezleri Ana baba günüydü eminim her yer en az burası kadar özveride bulundu,
Gurur duydum Allah hepsinden razı olsun

TRUVA

Admin
Mekandan Başta @BoZKurT Halil ve Mahmut ustalarım ulasamadiklari için vatsapp üzerinden yada mesaj yoluyla ulaşanlar telefonla ulaşıp geçmiş olsun dileyenlerin nezdinde tüm define mekanı üyeleri dostlarıma canı gonulden teşekkür ederim depremde dostlarımızı aile üyelerimizi kaybettik ama goruyorumki definemekaninda başka bir ailede edinmisiz devletimiz büyük gordumki milletimiz ondanda büyük
Kaybettiklerimize Allah rahmet eylesin .Yaralılara acil şifalar versin . Kahta dan bir arkadaşım vardı görüştüm. Merkezde göçük altında çok kaybı vardı.üçüncü gün gelmeye başlamışlar. Çaresiz ve durum gerçekten kötüydü. Allah sabır versin

Marco27

Kullanıcı
Adıyaman kardeşimize başsağlığı diliyorum geçmiş olsun temennisiyle...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah...
Kaç gündür ciğerlerimiz yanıyor göz yaşlarımız dinmiyor bu büyük asrın felaketinde en kısa zamanda yaralarımızı sarabilmeyi mevlam nasip etsin ölen kardeşlerimize şehitlerimize rahmet yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum amin...
Başınız sağ olsun ustam, biz de Gaziantep'te yaşıyoruz. Tanıdığımız, sevdiğimiz dostlarımızı kaybettik. Allah hepsine rahmet eylesin, hepimize sabırlar versin. Allah'tan geldik yine Allah'a gideceğiz.

Burak5553

Kullanıcı
Allah hepsine rahmet etsin yaralilarada acil sifalar versin basiniz sag olsun