tılsım nasıl çözülür | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

tılsım nasıl çözülür

grasviti

Kullanıcı
Ayrıca bu dua sadece musluman uç harliler i icindir

grasviti

leono

Kullanıcı
AYETEL KÜRSİ'nin sayısız faziletleri vardır örneklerini ise saymakla bitiremeyiz,
bunlardan bir tanesi:
bir hırsız yanlız yaşayan varlıklı bir adamın evini soyacaktır,
gece o evin yakınına gelir, birde ne görsün,
evin etrafında kılıcını ok'unu kuşanmış 7 adam görür ve umudu kırılan hırsız kendi evine gider,
2, gece 5 adam görür 3. gece 3 adam görür
velhasıl hırsız dayanamaz adama bir gün sorar
ama ev sahibi hiç çekinmez anlatır ve derki
her gördüğün adam bir ayetel kürsi'dir koruyucu melaikedir der,
yani bir gece 7 kere okumuş, bir gece 5 kere okumuş, bir gecede 3 kere,

sakın sakın ha cinni lere kurban vermeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin..!!
bu düğümlere üflemekten hiç farkı yok,
ancak şu var, horoz ile bulanlar var elbette, illa beyaz olacak diye bir kaide yok, ibiği 5 çatal olacak, vakitlerde öten tavuklarına horozluğu hakkıyla yapan bir horoz olması yeterli, ve boynuna asılacak olan 2 satır ayet,
horozu orada kurban vererek kanı ile daire çizmek çember içine almak vs vs (sakın olaki horozu kesmeyin)
önümüzdeki yaz deneyecem nasipse,

incilden yararlanarak hazinenin gömülmesinde görevli köleleri kurban verdikleri daha çok tercih ettikleri bir yöntem olduğu aşikardır,
hem kurban vererek büyü yapmak hemde aslen sahibinden başka bilen kalmamasıdır
mesuda'nın cesedi bile saklayanların öldürülmesi ile sırra kadem basmıştır,

kazı esnasında orada mal varsa üzerinize bir ağırlık halsizlik isteksizlik vede umutsuzluk çöker,
birkaç ortağın mal bulmalarından sonra birbirlerini öldürmeleri yada çıldırmalarınıda cinnilere bağlayabiliriz,
birçoğu birbirini ihbar ederler
bunun gibi bir çok vakka örneği vardır basına yansıyan yansımayan

can78

Kullanıcı
Cevap: tılsım nasıl çözülür

(((Bu olaydan şu dersleri çıkarırız:1-Yeraltında defineler var ve Yüce Allah çok önceden bu defineleri kime vereceğini tespit ediyor.2-Definenin vaktinden evvel ortaya çıkması Yüce Allah tarafından önleniyor.3-Yüce Allah defineyi hak edenin eline veriyor. Hak etmeyene vermiyor.4- Yüce Allah defineyi rahmet ettiği kişiye veriyor.5-"Allah'ın her işinde bir hayır vardır"))))

başka söze gerek yok....
paylaşım icin teşekkürler
helal :)

Umut Allahtan

Kullanıcı
S.a dostlar ben bu islere yeni katildim siz ustalardan cok ogrenicemiz var kesin. Ama ben suna inanirim biz insanlar bilirizki yaratilanlatin en üstünü yüz tilsim veya baska seyler bence hepsi bos kelimeler. Allah istemezse yaprak oynarmi yerinden o yüzden imanimizi saglam tutarsak ve biliyoruzki Yaradandan baska kimseden korkmazsak ki hamd olsun oyleyiz gerisi teferruat diye dusunuyorum. Saygilar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
AYETEL KÜRSİ'nin sayısız faziletleri vardır örneklerini ise saymakla bitiremeyiz,
bunlardan bir tanesi:
bir hırsız yanlız yaşayan varlıklı bir adamın evini soyacaktır,
gece o evin yakınına gelir, birde ne görsün,
evin etrafında kılıcını ok'unu kuşanmış 7 adam görür ve umudu kırılan hırsız kendi evine gider,
2, gece 5 adam görür 3. gece 3 adam görür
velhasıl hırsız dayanamaz adama bir gün sorar
ama ev sahibi hiç çekinmez anlatır ve derki
her gördüğün adam bir ayetel kürsi'dir koruyucu melaikedir der,
yani bir gece 7 kere okumuş, bir gece 5 kere okumuş, bir gecede 3 kere,

sakın sakın ha cinni lere kurban vermeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin..!!
bu düğümlere üflemekten hiç farkı yok,
ancak şu var, horoz ile bulanlar var elbette, illa beyaz olacak diye bir kaide yok, ibiği 5 çatal olacak, vakitlerde öten tavuklarına horozluğu hakkıyla yapan bir horoz olması yeterli, ve boynuna asılacak olan 2 satır ayet,
horozu orada kurban vererek kanı ile daire çizmek çember içine almak vs vs (sakın olaki horozu kesmeyin)
önümüzdeki yaz deneyecem nasipse,

incilden yararlanarak hazinenin gömülmesinde görevli köleleri kurban verdikleri daha çok tercih ettikleri bir yöntem olduğu aşikardır,
hem kurban vererek büyü yapmak hemde aslen sahibinden başka bilen kalmamasıdır
mesuda'nın cesedi bile saklayanların öldürülmesi ile sırra kadem basmıştır,

kazı esnasında orada mal varsa üzerinize bir ağırlık halsizlik isteksizlik vede umutsuzluk çöker,
birkaç ortağın mal bulmalarından sonra birbirlerini öldürmeleri yada çıldırmalarınıda cinnilere bağlayabiliriz,
birçoğu birbirini ihbar ederler
bunun gibi bir çok vakka örneği vardır basına yansıyan yansımayan
sevgili kardeşim denemek istediğini vb. bir çok farklı detayları kullanarak netice almaya bir çokları çalışmıştır.ben netice alanı henüz görmedim. belki olmuştur bizim haberimiz yoktur.
söylemek istediğim ALLAH ın ayetlerini dünya menfaati için kullanmayı önce çok düşünmek gerekir. tercih meselesidir,ama dünyanın bütün hazinelerinin önüme dökülececeğini bilsem bir harf bile kullanmamayı tercih ederim.horozuda kullanmazdım. sen kurban etmesende o zaten ölür.dünya menfaatini tercih edenler neticede alamayınca vijdanlardaki pişmanlığın boyutunu düşünmek lazım. rızkı veren bizim için hayırlı olanıda çok iyi bilendir. kula imtihanını kaybettiren sonuçlara düşülmesinden korkarım.
ALLAH a emanet ol kardeşim.

leono

Kullanıcı
horoza bişi yapamazlar, horozun ötüşünden, merkep'in anırmasından kedinin kırıldamasından ve bir çok şeyden aklı ödü patlar o varlıkların, ha birde güvercinden,
teşfik etmiyorum ama ben gözümü kararttım iyice artık, bir daire alacak kadar cüzzi bir miktar istiyorum :)
benim yaşadıklarımı değirmenci katırı yaşamışmıdır? sanmam, kısaca gırtlağa kadar batmışım zaten ya herro ya merro artık,

bir kadın var tıpkı medyum kaan gibi, genellikle söylediği tutuyor, ama kocası izin vermiyor bakmasına, kocasını ikna edebilirsem onunla çalışacam,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ALLAH ım senin için hayırlı olanı nasip etsin kardeşim.
kaandan çok daha fazlası ile yıllarca çok yakın oldum.onların bu işte izinleri yok. sadece bir bölgede varsa kişide onlara hükmedebiliyorsa tam noktasını vermezlerde olduğunu söylerler ama farklı nokta verirler. eğer bu tür bilgi aldığın bir yer olursa mutlaka çok uzaklaşmadan verilen yerin yakınlarında tespit yaparak ya da yaptırarak noktalamaya çalışman menfaatinedir. yoksa şu kayanın şurdaki ağacın altı derlerse mutlak bir kaç m. etrafını çubuk yada cihazla tespit etmek gerekir.yoksa istersen vur bak. bilmeni istedim. selametle..

leono

Kullanıcı
doğru dersin ustam daa babamla aram kötü o köyde ben istanbuldayım, evin önündekki yıllar evvel kesilmiş dut ağacını söyledi kadın, pek büyük olmadığını dut'un dibinde olduğunu söylüyor, işin garibi kadın zonguldak'lı oda istanbulda yaşıyor, ağacı 3 yada 4 yıl önce babam kesmiş ben bile yeni öğrendim,
dut ağacına 40 mt mesafede rahmetli babannem dinamit bulmuştu iyi muhafaza edilmiş 5 adet, ama babam satmış,
dut ağacı yaklaşık 50cm çapında idi, oldukça yaşlı yani,
dediğin gibi ya nasip,

izmirli

Kullanıcı
Daha önceden duyduğum birçok rivayette tılsım denilen seyin var olduğu soylenıyor. Ama hep hıkayeler yok ses varmıs yok kazamanın ucu kırılmıs yok gomu bulunduktan sonra hayatı boyunca rahat edememıs felan. Merak ettıgım sızler boyle bır tectube yasadınız mı ? Baskalarının hıkayelerını anlatmayalım lutfen merak ettıgım bire bir yasadıgınız bır tılsım var mı ?

grasviti

Kullanıcı
İlk basta birden çok tılsım çeşidi var güçlü olanı insan kani ve hayvan v.b şeylerle yapılmış tilsimlar bunları çözmek çok zor ehli biri gerek ayrıca siz siz olun gece gitmeyin böyle yerlere diyelimki bir yere işlem yapılacak ve gündüz yanında bir taş süt yarım poşet soğan kabuğu ve 3 kilo tuz kayası götürün soğan kabuğunu 15 MT ileri götürün ağzını açın bırakın sürüde aynı şekilde 15 MT farklı bir yere bırakın sonra cin suresi bu poşetin içinde olan tuz kayası ama çin süresini üç defa okuyun işlem yapacağınız yere yuvarlak çizerek serpin sonra Bismillahirrahmanirrahim çekin içeri girin iş birine kadar kimse kimseyle konusmsin küfür v.s etmeyin iş bitince çıkan hefiyeden bir parça cikardiginiz yere atın sonra çemberden çıkarken yine Bismillahirrahmanirrahim diyin arkanıza bakmadan konuşmadan çıkıp gidin ayrıca yanınızda köpek v.s götürüp 15 MT ileri bağlarsanizda daha iyi olur

GraSviTi