tılsım nasıl çözülür | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

tılsım nasıl çözülür

izmirli

Kullanıcı
grasviti emegınıze tesekkur ederim.anlıyorum burda birkaç metodtan bahsetmıssınız sanırım. Daha once tılsın gordunuz mu yahut bu bahsettıklerınızı yasadınız mı hıc. Bıraz meraklıyımdır da, ve sorgularım hep nedır nasıl olur gıbı. Mesela sey küfür etme demıssınız bu tılsım benım hangi dilde ne dedıgımı nasıl anlıyor ? ilahı bır güç gibi birsey mı? Taktır edersınız kı azarı dılınde pezevenk = iş adamı iken bizde kadın pazarlayan demek bir nevi küfür. Bunun gıbı sorular hep aklımı kurcalamıstır.

grasviti

Kullanıcı
Onlar anliyor anladığı gibi seninlede konusuyor aklına gelmiyecegi şeyleri yapar birçok vadette bulunur hatta seninle bişey yaşamak istediği bile getiriyor hatta dokunduruyor yani seni kendisine bağlamaya çalışıyor tabi bu hepsine geçerli değil birçok üç harfli var iyisidir var kötüsü de korkutmaya calisanida seni direk bogmaya calisanida öldürmeye calisanida yani hangisinin karşına çıkacağını bilemezsin ilk başta korkutmaya çalışırlar similasyonlar görürsun başka duvarlara gitururler bazen kendilerini gösterirler bazense hayvan kılığına girerler bazense arkadaşın v.s kılığına girerler baktın hala devam ediyorsun çalışmaya biraz daha uğraşırlar baktın hala durmuyorsun ozan carparlar yani böyle bir şeyde asla gece çalışmayın ozaman etkileri daha fazla oluyor diyelimki onların geldiğini anladınız sesler geldi veya yerler salladı ağaçlar yan yattı yani hiç olması gereken şeyler oldu ayetel kursu okuyun besmele çekin bırakın gidin arkaniza dahi bakmayın yoksa musallat olurlar bunların bazılarını yaşadım dediğim gibi herhangi bir kufur Azeri olur başka dil olur sakın ama sakın ne aranızda konuşun nede küfür edin

GraSviTi

meinblauesleben

Kullanıcı
grasviti emegınıze tesekkur ederim.anlıyorum burda birkaç metodtan bahsetmıssınız sanırım. Daha once tılsın gordunuz mu yahut bu bahsettıklerınızı yasadınız mı hıc. Bıraz meraklıyımdır da, ve sorgularım hep nedır nasıl olur gıbı. Mesela sey küfür etme demıssınız bu tılsım benım hangi dilde ne dedıgımı nasıl anlıyor ? ilahı bır güç gibi birsey mı? Taktır edersınız kı azarı dılınde pezevenk = iş adamı iken bizde kadın pazarlayan demek bir nevi küfür. Bunun gıbı sorular hep aklımı kurcalamıstır.
Ustam tılsım falan denk gelmedim lakin gece vakti derede ses dukduk, gavur mezarları var eski hamam var sıcak su var illa tılsımlı olmasi gerekmiyo bazen de

izmirli

Kullanıcı
Yani tılsım varmıdır yokmudur diye onun için birşey diyemiyorum tabiki tecrubem yok daha dogrusu hıc tecrube etmıs bırınıde gormedım bugune kadar :)

izmirli

Kullanıcı
Anlıyorum grasviti ustam. Burda tılsım olan şey cinler demekki. Daha önce cinlerin musallat oldugu bır kısıyı tanıyorum, gercekten zor zamanlar gecırmıstı. ınsallah boyle seyler basımıza gelmez. Ben gömülerdeki tılsımın başka bırsey oldugunu dusunuyordum. Demek cınlerın sahıplenmesıymıs.

david07

Kullanıcı
doğru dersin ustam daa babamla aram kötü o köyde ben istanbuldayım, evin önündekki yıllar evvel kesilmiş dut ağacını söyledi kadın, pek büyük olmadığını dut'un dibinde olduğunu söylüyor, işin garibi kadın zonguldak'lı oda istanbulda yaşıyor, ağacı 3 yada 4 yıl önce babam kesmiş ben bile yeni öğrendim,
dut ağacına 40 mt mesafede rahmetli babannem dinamit bulmuştu iyi muhafaza edilmiş 5 adet, ama babam satmış,
dut ağacı yaklaşık 50cm çapında idi, oldukça yaşlı yani,
dediğin gibi ya nasip,

Ustam zonguldakla ilgili herhangi bir konuda yardım isterseniz size yardımcı olabilirim ben sürekli zonguldak kastamonu ve karabük arasında gidip gelirim. İkametimin büyük çoğunluguda zonguldakta geçer bilgine. Burada dut ağacından bol birşey yok