Tümülüs & Tüneli

Turkia

Kullanıcı
Tsk.Ederim Ustam .. Yer Cok Güzel Diger Tepelere De Aynı Sistemi Uygulamıslar .. En Büyügü Paylastıgım Yerdir .. Cıplak Gözle Görmek Daha Güzeldir .. Öylece Beklemede Orası ..

güzel ve istediğim detayları yorumuna katıyorsun. onca konulara ustalarımız yorum yazıyor. istiyorumki bazıları bu böyle değilmidir desin. arkasında dere bir tarafında mezarlık olması bazılarının dikkatini çekmesini umuyorum. emeğine sağlık.

Turkia

Kullanıcı
Yerimizin Bir Yer Altı Kilise'si Oldugunu Anlasılmıstır .. Tünel Girisi Kuzey Batı ..

Turkia

Kullanıcı
Dromoz Seklinde Yapılmamıs Tünel .. Gelip Gören Kisiler Yer Altı Kilisesi Olma ihtimali Yüksek Söylüyorlar .. Uzunlugu Yüksekligi ve Genisligi Cok Büyük .. Tünel Asagı Dogru ilerliyor .. Tabi Sona Kadar Gidilemedi ..

azadibb04

Kullanıcı
arkadaşlar yeniyim konu başlatmak istiyorum. bir konu hakkında bilgi almam lazım ustalarımdan. konu açma işlemini nasıl yapıyoruz. bulamadım

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
arkadaşlar yeniyim konu başlatmak istiyorum. bir konu hakkında bilgi almam lazım ustalarımdan. konu açma işlemini nasıl yapıyoruz. bulamadım

Dostum hangi konuyla ilgili konu açmak istiyorsan o foruma git ve SOL Üst Tarafta Yeni konu aç seçeneği var.
Ona tıkla konu başlığını ve açıklamalarını yaz, varsa eğer resimlerinide yükle.

gurbetci

Kullanıcı
turkia arkadsim icerde su oldugunu yazmissin orda o kadar su ne ariyodu yoksa su tuzagimi yapmislar,dikkat et orasi birinin üzerine kalabilir.

**seyyah**

Kullanıcı
Arkasında Dere Yatagı Var .. Su Sonradan Dolmus Kontrol Ettik iyice .. Gidip Bakmakla Yetiniyoruz :)
usta buu tümülüste giriş kuzey batı demişsin kimisinde güney doğuu oluyor bu tümülüsün kuyruk uzantı tarrafında tünel yapılmış yanılmıyorum değilmi?