TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

Kurt ini

Kullanıcı
Cevap: TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

sondurak ustaya katılıyorum, harbici usta gel sen o ağaçla konuş sana derdini anlatsın. o dediğim dalın üstüne otur ata biner gibi manzarayı seyret etrafı oturduğun yarden ağacın SICAKLIĞINI hisset bak sana ne diyecek o dal aaaah harbici dilim olsa da konuşsam iyibak karşıya vs.

ersan

Admin

deyerli ustam bu yeri iyi yokla bu yer seni bos birakmaz ,,basima geldi var ,,bilesin .

mekansız

Kullanıcı

Harbici ustam bu ağaçların veya konunun türbeyle alakası varmı ?

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kurt kaleyi anlatıyon gibi geldi bana yer temizmiş tam benim *****a göre ayıda bilgim dahilindedir eli kopsun önemli değil

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

çalkaya arkadaşı kuzey güney kafa karıştı şu fotada bi işaretlerseniz aynı olay bendede var saygılarımla

Allah kolaylık versin. çok karışık mı yoksa çokmu basit? biz işi bilmiyoruz da ondan mı zor? neyse ustalar esirgemez yardım eder inşallah.

,Bu Güzel Agacımızçiçek sana ,,Sır Küpü,,:confused: Konuşturmayı Becerebilirseniz.:confused:. Resim Çektiginiz Tarafıda Görebilirmiyiz.image123. [/B]

resim cektiğim yere sırtımı döner bakarsam o tarafta ikili ağaç var

yolun omega yada c yapan yerindesin burasıda resimde net olarak belli oluyor iki yerde malzeme var sanırım biri az biri çok burası dedenin kuzey doğusunda olmalı 30derece sapmayla bu işi hallederiz mezarlar boş iki ağacın ortasına dikilip soldakine 27 adım sağdakine 40 adımı mı geçmez tam üçgen değilde çapraz kuzey doğu güney batı istikameti ters üçgen olursa soldaki çakışma noktasına vesağdaki çakışma noktasına çok yakın olur kabaca hedefi 10x 10 gibi biralana sıkıştırırız ondan sonra hz *****dan yararlanacan

resimdeki patika kıvrılma yapmış evet. şu iki malzeme güneş görmemiş ve rutubetlenmiş. havalandırma zamanı gelmiş. sanırım. şekili çizerek anlatsaydın daha verimli olurdu çalkaya ustam. bakın benzer durumdan muzdarip 3 ağaç çözümü arayanlara faydası dokunabilir.

uydu resminde bakınca ikili ağacın güneydoğusunda bi tepe görünüyo tesadüfmüdür bilinmez tek olan ağacın ikili olan ağaca mesafesi ve açısı ile aynı para ikili ağaçla tek ağacın kuzeybatu yönünde çakıştığı noktada muhtemel 40-50 metre civarında benim düşüncem

zebun ustam. bunu çizerek anlatamazmıyız. daha faydası dokunur. nasıl bir çözümü var yada her 3 meşe de bu noktalar sabitmidir? hepsi aynı yerde mezar ve aynı yerde malzeme ile mi yapılırlar? buna etkileyen faktörler varmıdır?

öünde taş olan varmıydı!!! Başka neler var etrafta ben yazmadan.

mezar dediğiniz yerde boşluk alamadık fenerli ustam. ayrıca bu mezar malzeme olarak boşmu yoksa dolu mudur.? yani uğraşmaya değer midir? bu ağacın sağında solunda dişe dokunur taş yok. öyleyse malzemesi varmı? varsa nerede aramak mantıklı olur?

son olarakta her 3 meşe birbiri ile aynı sistemde mi gömülmesi vardır. yani mezar ve malzeme olarak. eğer 3 meşenin malı mezarı sabit ise malzemeleri nerede olmalılar?

etrafta görünenleri yazdım hatta uzak olanları da yazdım biraz yardım eden yokmuuuu????

herbirinize yorumlarınız için teşekkürler. lütfen yarım bırakmayalım. şu emanetleri bulalım.

ersan

Admin

Allah kolaylık versin. çok karışık mı yoksa çokmu basit? biz işi bilmiyoruz da ondan mı zor? neyse ustalar esirgemez yardım eder inşallah.

resim cektiğim yere sırtımı döner bakarsam o tarafta ikili ağaç var

resimdeki patika kıvrılma yapmış evet. şu iki malzeme güneş görmemiş ve rutubetlenmiş. havalandırma zamanı gelmiş. sanırım. şekili çizerek anlatsaydın daha verimli olurdu çalkaya ustam. bakın benzer durumdan muzdarip 3 ağaç çözümü arayanlara faydası dokunabilir.

zebun ustam. bunu çizerek anlatamazmıyız. daha faydası dokunur. nasıl bir çözümü var yada her 3 meşe de bu noktalar sabitmidir? hepsi aynı yerde mezar ve aynı yerde malzeme ile mi yapılırlar? buna etkileyen faktörler varmıdır?

mezar dediğiniz yerde boşluk alamadık fenerli ustam. ayrıca bu mezar malzeme olarak boşmu yoksa dolu mudur.? yani uğraşmaya değer midir? bu ağacın sağında solunda dişe dokunur taş yok. öyleyse malzemesi varmı? varsa nerede aramak mantıklı olur?

son olarakta her 3 meşe birbiri ile aynı sistemde mi gömülmesi vardır. yani mezar ve malzeme olarak. eğer 3 meşenin malı mezarı sabit ise malzemeleri nerede olmalılar?

etrafta görünenleri yazdım hatta uzak olanları da yazdım biraz yardım eden yokmuuuu????

herbirinize yorumlarınız için teşekkürler. lütfen yarım bırakmayalım. şu emanetleri bulalım.

,,,,ustam burda cubukari sal devreye,,sana suler -:confused::confused::confused::confused:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

Buna yakın üçgen tarlayıda bulacağız

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

deyerli ustam bu yeri iyi yokla bu yer seni bos birakmaz ,,basima geldi var ,,bilesin .

ah ustam galiba çok yakınız da bulamadık biz orayı ustalarda deseler bu sistem ise madem bu sistemin özel bir konulma yeri olması lazım gelmez mi. belli bir yer . her zaman konulan yer gibi yada 2-3 ihtimal gibi. ama bakalım.

Harbici ustam bu ağaçların veya konunun türbeyle alakası varmı ?

her ağaç türbeyle alakadar olmayabilir. ama bunlar alakalı gibi. yoksa yanılıyor muyum?

kurt kaleyi anlatıyon gibi geldi bana yer temizmiş tam benim *****a göre ayıda bilgim dahilindedir eli kopsun önemli değil

kurt kale olabilir mi bilmiyorum ustam. kale ise orasının 3 meşe ile arası 500 metre kadar . ayı pençesi izi (sağlam) ve kopuk ayı kolu (kırılmış) ile arası 50 100 metre kadar. hamam da varayıya 30 40 metrede . hamam suyu şifalı ve kaynaktan sıcak geliyor. ayı orda banyo oluyormuş demekki. koptumkoptum

çalkaya arkadaşı kuzey güney kafa karıştı şu fotada bi işaretlerseniz aynı olay bendede var saygılarımla

vallaha ne güzel olacak. böyle anlatınca tam anlaşılmıyor da çizimle bu iş tam anlaşılır olurdu sanırım.

harbici ustam tek ağaç gözüken resimdeki ağacın alttaki sağdaki büyük dal, diğer ikili ağaca mı bakıyor.

evet kurt ini ustam. o çatal dallardan birisi ikili ağaca bakıyor gibi açısı hemen hemen öyledir.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Harbici ustam şimdi bu dede varsa iş ermeni işidir ermeni gömüsü dedelerde sistemlidir işin içine ağaçta girerse sistemli olduğunu gösterir mezarı ile parası aynı yerde olmaz zaten mezar olacak diyede bişey yok direk gömüde olabilir yani ustam bu gibi yerlerin çözümü şöyledir ilk önce hesaplamaya bu adamlar nerden başlamış başlangıç noktasını iyi tespit etmek gerekir ona göre sistem çözülür ben burda başlangıç noktasını o tepecikten aldıklarını düşündüm sistemi ona göre başlatım ağaçlarla devam ettirdim birde bu ağaçlar civarında bulunacak para sistemin ilk ayağı olabilir farklı yerlerde farklı gömülerle devam edilmiş olabilir

operatör

Yasaklı
Yasaklı

türbenin adı ne harbici