TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm... | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

kıl torbada para kuyudan alınmış olması gerek diye düşünüyorum tek kuyumu var tek kuyu varsa çözüm modelini ona göre kurmamız gerek diye düşünüyorum
iki agaçın arasından bazen navale bazende sistemi çözen harita çıkartılmış örneklerini görmüşüz
sistem çözümü için sahayı çok iyi incelemek gerek zaten ustalarım bunu yorumlarında belirtmiş

turaec ustadım hoş geldiniz konuma. ilk evvela paranın alındığını tabi biz gözümüzle görmedik. ama para buradan alınmış diye tariflenen yeri gördüm. bir duvar yada çeşme kalıntısı var. belki bir ayazmaydı bilemiyoruz. dede türbesine 40 50 metre kadar arası var alınan noktanın.

kuyu 1 değil yakınında açık kuyular 2 tane biliyorum. devamı da varmıdır? kapalısı veya sonradan kapanmışı. elbette olmalı diye düşünüyorum.

harita da nevale de her ikisi de bizi orda ilerletecektir. sonnoktası tabiki meşelere çok yakın. adam 3 ağacı yapıp çok uzağına gömmüş olmamalı. gerisi teknolojiye kalıyor ise ok. ben sadece madem bu bir sistem madem burda şu ana kadar yüzlerce emareyi gördük, bu 3 meşe sisteminde de mutlaka bir son nokta olması gerektiğini düşünüyorum. bu 2 yakın 1 uzak meşenin malı kesinlikle burada olacak diyen biri bekliyorum. bu yorum benim bulgularımı tasdikleyecekmi bunu merak ediyorum...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

konu çok uzaklara gitmeden ben yine üç meşenin yanına gelip bir bulguyu daha ekleyeyim. doğalmı değilmi bilemiyorum. yorum sizin...

tek ve uzak olan meşenin kökünde....

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Harbici Merhabalarçiçek sanaKonuyla Alakalı Görünüyorimage123Sırtınızı Agaca Yaslayıp Çekilmiş Resim Varsa Paylaşınız..çiçek sanaYada Aynı Zaman^da Geriden Ç.Resim'de Olabilir.çiçek sana..

ertug

Kullanıcı

konu çok uzaklara gitmeden ben yine üç meşenin yanına gelip bir bulguyu daha ekleyeyim. doğalmı değilmi bilemiyorum. yorum sizin...

tek ve uzak olan meşenin kökünde....

harbici kardeşim yer tamam hayırlı olsun ikinci nokta çatala çık sağına soluna iyi bak kasa araştır taşlara yapılan işlemin aynısı ağaçlarada yapılıyor saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sanırım 3 meşe için yorumlarımız bu şekilde sonlandı,,,
o zaman birazda 3 meşenin doğusuna bakalım mı???

3 meşenin doğusu....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

namlı bir kayalıktır bu kaya...

iki yakın meşenin sol arkası....