TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm... | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

operatör

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

operatör

Yasaklı
Yasaklı

resmi beceremedim. soldaki akıntının üstü budak1 metre yükseklik yerden. varsa emanet orda . ağac bi file benzetilmiş. .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

resmi beceremedim. soldaki akıntının üstü budak1 metre yükseklik yerden. varsa emanet orda . ağac bi file benzetilmiş. .

tebrik ediyorum oscar ustam. bende bunu file veya ata benzettim, hatta bir ara çizip bu filmi, atmı? diye sormayı da düşündüm. sonra adam para ararken kafayı yedi eskiden taş falı bakıyordu şimdi ağaçlara da fal bakar olmuş.. derlermi diye vazgeçtim. sen işin doğrusunu demişsin. ağaç aynı şahlanmış bir file benziyor. bunu nasıl yapıyorlar, ağaca nasıl böyle bir şekili verdiriyorlar bilmiyorum ama gerçekten çok benziyor.

;)

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

tebrik ediyorum oscar ustam. bende bunu file veya ata benzettim, hatta bir ara çizip bu filmi, atmı? diye sormayı da düşündüm. sonra adam para ararken kafayı yedi eskiden taş falı bakıyordu şimdi ağaçlara da fal bakar olmuş.. derlermi diye vazgeçtim. sen işin doğrusunu demişsin. ağaç aynı şahlanmış bir file benziyor. bunu nasıl yapıyorlar, ağaca nasıl böyle bir şekili verdiriyorlar bilmiyorum ama gerçekten çok benziyor.

;)

hayal gücü olmayandan zaten defineci olmaz ustam.

operatör

Yasaklı
Yasaklı

Buraya yakın y umuşak içilen su ağaç ve dibek üçgen yapar (mesafe önemli değil

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Buraya yakın y umuşak içilen su ağaç ve dibek üçgen yapar (mesafe önemli değil

yumuşak içile su türbeye yakın olan var. bu sudan bir kıl torbadan para alınmış. (tek parası vardıysa işi bitmiş) devamı varsa ona bakalım...

dibekler çoook uzun zamandır kayıp yerini de eski yerini de bilen yok. malesefsilah?

operatör

Yasaklı
Yasaklı

Ondan sonraki su ayazmadır.

sondurak

Kullanıcı

,,Merhabalarçiçek sanaBirazda Burada Pratik Yapabiliriz.image123.Gözlerinize İnanamıyacaksınız:confused:.Lütfen Dikkat. Herşey Dogal.:confused:.çiçek sana,,

tuarec

Kullanıcı

kıl torbada para kuyudan alınmış olması gerek diye düşünüyorum tek kuyumu var tek kuyu varsa çözüm modelini ona göre kurmamız gerek diye düşünüyorum
iki agaçın arasından bazen navale bazende sistemi çözen harita çıkartılmış örneklerini görmüşüz
sistem çözümü için sahayı çok iyi incelemek gerek zaten ustalarım bunu yorumlarında belirtmiş