TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm... | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: TÜRBEye yakın 3 ASIRLIK MEŞE ye çözüm...

,,İşaretlemek Suretiyle Resim Attım Ama Çıkmadı somurtuk Neyse,,Bul Kareyi Al Parayı,image123..:).,, Sözü Dış Güdümlüdür :p .çiçek sana.

teşekkürler sondurak usta. keşke bir de çiziminizi görsek daha güzel olurdu. can sağlığı... ;)

Benim kanatim burada bu sistem varsa kesinlikle önceden planlanmış bir yerdir buranın altında kesin oda vardır ama sıradan kıytırık bir oda olamaz baya bi derinde olmalı makinalar falan fayda etmez ayrıca hep derim kimse bir yere para saklamaz başka yerlere de saklamışlar dır nasıl bulunur bilmem bilebilsem şimdi köşe olurdum hem de ne köşe

odası galiba fenerli ustanın söylediği yöne düşüyor olmalı. odalar mağaralar v.s. belki bir tane de türbeye çok yakın...

evet muhtemelen daha başka yerlerde de başka variyetler olmalı. onlara da sırayla bir ziyaret yaparız inş. ama şu an önce meşeler. burayı sizlerden ve fikri olan tüm ustalardan duymalı.

Harbici kardeşim çabuk bul yoksa bizim çocuklar yeri bulacak!!!

yok usta herkes malzemenin yakınında geziyor... nokta atışı yapan henüz yok. yaklaşan var ama nokta yok... son noktayı da sen deyiver bari abim. :eek:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

azkaldı usta son noktayı bilen yok çubuk deynek d.....ör gpr nevarsa hizmete soktuk

operatör

Yasaklı
Yasaklı

Meşeler arılı mı

DRAGON-34

Kullanıcı

Meşeler arılı mı
OSKAR arkadaşım neden meşeler arılı mı diye sodun benim başıma da tarlanın ortasındaki meşenin dibini krıştırırken arılar saldırdı sarı ve biraz iriydiler hatta biri arkadaşın kafasını soktu ama hiç acımadı şiş falan da olmadı bayağı şaşırmıştım o zaman

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ben ayının eline aslanın kasasına göz koydum bu bölgede yok yok sistemli yer dede olan yerde sistem olacak tabi

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Meşeler arılı mı

oscar ustad meşelerin arıları henüz gözükmediler... arı mı çıkar, kedi mi bilemedik lakin... biraz siyasi içerikli olsada ''durmak yok yola devam''..

onları orda bırakamam.

ben ayının eline aslanın kasasına göz koydum bu bölgede yok yok sistemli yer dede olan yerde sistem olacak tabi

fenerli usta 30 kilometreyi öğreneceksin diyor... ben daha 5nci kilometrede 4 köyü gezdim. aklım başımdan uçtu.

seni öbür köydeki değirmen yerine götürecem çalkaya.. bak bakalım senin makinan böyle bir sinyali hayatında almış mı? makinan makina olalı böyle malzeme görmüş mü? :D (yanlız makinanın sesini kapat, yoksa köydekiler ayaklanır) koptum koptum koptum

ertug

Kullanıcı

harbici ustam kalın meşenin peşini bırakma ne varsa onda var dedelerde sistemin bir parçası saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

harbici ustam kalın meşenin peşini bırakma ne varsa onda var dedelerde sistemin bir parçası saygılar

merhaba ertuğ ustam. tabiki. kalın olan tek ve batıdaki meşe (ikililer doğuda)..

kalın meşe de dahil hepsine bir yoklama yapıcam ben abi :D ama benim ilk izlenimim, meşelerin boş olduğu yönünde mal daha ortalara doğru gibi çıkıyor...

ertug

Kullanıcı

meşe sinyal veriyor para burda diyor

light_celal1

Kullanıcı

dostum bakmışsındır ama ben genede elirtmek istedim