Tufek Isareti Ve 40 Mt Unde Kapali Bir Mara Yeri. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tufek Isareti Ve 40 Mt Unde Kapali Bir Mara Yeri.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ersan ustam ucu mavi ve sarı renkli gümüş tellerden birer çift aldım yeşil bulamadım arazide ikisinide denedim fark bulamadım çubuklar güzel çalışıyor ama daha rahat dönmesi içim tutma yerlerine ne tür boru yaparım tavsiyen nedir selamlar
hiç bir şey yapma. sadece ,sıkma ve rahat tut hareketini engelleme yeter. avuçlarına değmesi enerji almasına yeter de artar bile. kolay gelsin.

ersan

Vip Üye
ersan ustam ucu mavi ve sarı renkli gümüş tellerden birer çift aldım yeşil bulamadım arazide ikisinide denedim fark bulamadım çubuklar güzel çalışıyor ama daha rahat dönmesi içim tutma yerlerine ne tür boru yaparım tavsiyen nedir selamlar
pipet boru koy

ersan

Vip Üye
mağarayı anlat bize ersan ustam ölçmüş biçmişindir sen üstten değerlide verdimi
ustam yukardan cubuklarlan baya bir gezdim mara buyuklunde cesitli yerlerde boslu verdiler cubuklar 50 mt kadar dolayini gezdim hic bir deyerli alamadim
cubuk kulu saten 7 mt reyi gectimi deyerr5li metale tepki vermiyorlar bir seytler de varsa ta asada derinde
kalabilir

gurbetcii

Kullanıcı
hiç bir şey yapma. sadece ,sıkma ve rahat tut hareketini engelleme yeter. avuçlarına değmesi enerji almasına yeter de artar bile. kolay gelsin.
ikizceli ustam tam dediğiniz gibi yapıyorumda küçük çekimlerde tereddüt ediyorum küçük çekimlerde daha rahat dönsün diye önerinizi sormuştum ersan ustam pipet ile dene dedi metal olacak olursa hangisi uygun ulur acaba malum bilgi paylaştıkça çoğalır kolay gelsin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustam yukardan cubuklarlan baya bir gezdim mara buyuklunde cesitli yerlerde boslu verdiler cubuklar 50 mt kadar dolayini gezdim hic bir deyerli alamadim
cubuk kulu saten 7 mt reyi gectimi deyerr5li metale tepki vermiyorlar bir seytler de varsa ta asada derinde
kalabilir
ersan ustam 7 m. düşünceniz bir deneme sonucu oluşmuştur. acaba nasıl bir yerde bu kanıya vardınız bilemeyiz.
derinlikte cihazda olabilir(çünkü görüntü alıyor) ama ,yüzeye enerji salınımı yapan,bir metalde derinlik sıkıntısı hiç yaşamadım. farklı izolasyonla salınımı engellenmiş olan çıkarsa zaten almaz. bazı metaryelleri domuz yağı ile kaplıyorlar .benim bölgemde,genellikle mezar odaları tepemsi setli yerlere yapılı ve 7-8-9 m gibi derinliğe ulaşanlar var. yılanın odaları 8.75 derinlikte. daha ele tam almadan hücum ediyor.:D tutmayın bizi diyorlar. hele senin gümüşler bunlar lahit diye bas bas bağırıyor.:D
GURBETÇİ GENÇLER kardeşim,ersan usta tavsiye etmiş. deneyebilirsin. ersan usta bilmediği konuyu tavsiye etmez.
benim fikrim,tek parça bile olsa çok rahat alınacağıdır.ki zemin altında yıllarca kalmış küçük bir parça yüzeyde çok daha fazlasıyla yaptığın denemelerden aldığın çekimden daha az çekim vermez.
sadece güclü çekim olan bir yerde yakınında küçük bir yeri görmez. bunu hangi tarzda bakarsanız bakın,çoğa gidecektir.ya çok yaklaştığınız da yada tam üzerine gelindiğinde verebilir. bu durumu yaşamamak için de,işaretleri iyi gözlemlemek gerekir. ana yerden başka bir noktada bir gizem varsa zaten onu işarette kaya üzerinde belirlemişlerdir. birde ana merkezin dışından açıklarına doğru bakarak ,böyle bir yer varsa yakalama şansı olacaktır. sağlıcakla.

ersan

Vip Üye
abi bunlar ta coku cok doru suzler ama kimleri deyil nedense nekadarda cok uzman cubukcu olursa olunsun tam bir culme ici sari dolu ve hic hava almamis sekilde kapatilmisa ve culmekte de hic bir catlak yoksa nasil isterse cubuk sistemi olsun bu culmee gurmez abi.bakir ve brionz birde gumus icin sorun deyil ama culmekteki sari buyle yerde cok zor bulunur nasil isterse frekans salsinlar yinede gurmez.
abi gecen sene bir yere guturduler beni arkadaslar yer alti kilsesi bulmuslar yukardan cubuklarlan ayni asadaki bnosluklar seklinde kroki cizdik
ama orda bir yerde deyerli metal var
gizli bir yerde ve yukari yuzeye 7 mt derinlik veriyordu cubuklar ama tas icinde
tam uste vardimi cok zayiff bir cekim var isini bilmeyen biri burasi bos dedyik gecer.ondan diyorum abi nedense bassimdan gecti
eyer az bir hava alirsa sorun deyil
cubuga derinliklerde sorun olmaz da ama hava almayan bir yerde hayata bulamazz .

Üst Alt