Tufek Isareti Ve 40 Mt Unde Kapali Bir Mara Yeri. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tufek Isareti Ve 40 Mt Unde Kapali Bir Mara Yeri.

gurbetcii

Kullanıcı
ersan ustam 7 m. düşünceniz bir deneme sonucu oluşmuştur. acaba nasıl bir yerde bu kanıya vardınız bilemeyiz.
derinlikte cihazda olabilir(çünkü görüntü alıyor) ama ,yüzeye enerji salınımı yapan,bir metalde derinlik sıkıntısı hiç yaşamadım. farklı izolasyonla salınımı engellenmiş olan çıkarsa zaten almaz. bazı metaryelleri domuz yağı ile kaplıyorlar .benim bölgemde,genellikle mezar odaları tepemsi setli yerlere yapılı ve 7-8-9 m gibi derinliğe ulaşanlar var. yılanın odaları 8.75 derinlikte. daha ele tam almadan hücum ediyor.:D tutmayın bizi diyorlar. hele senin gümüşler bunlar lahit diye bas bas bağırıyor.:D
GURBETÇİ GENÇLER kardeşim,ersan usta tavsiye etmiş. deneyebilirsin. ersan usta bilmediği konuyu tavsiye etmez.
benim fikrim,tek parça bile olsa çok rahat alınacağıdır.ki zemin altında yıllarca kalmış küçük bir parça yüzeyde çok daha fazlasıyla yaptığın denemelerden aldığın çekimden daha az çekim vermez.
sadece güclü çekim olan bir yerde yakınında küçük bir yeri görmez. bunu hangi tarzda bakarsanız bakın,çoğa gidecektir.ya çok yaklaştığınız da yada tam üzerine gelindiğinde verebilir. bu durumu yaşamamak için de,işaretleri iyi gözlemlemek gerekir. ana yerden başka bir noktada bir gizem varsa zaten onu işarette kaya üzerinde belirlemişlerdir. birde ana merkezin dışından açıklarına doğru bakarak ,böyle bir yer varsa yakalama şansı olacaktır. sağlıcakla.
tavsiyelerinizi harfiyen uygulamaya çalışıyorum ustalar varolun

Üst Alt