tufek isareti ve 70 mt karsisindaki kap[ali marasi | Define işaretleri ve anlamları

tufek isareti ve 70 mt karsisindaki kap[ali marasi

ersan

Admin
merhabalar ustalarim tam bu tufek isareti karsidaki maraya doru gusteriyor.

bu da basetim mara maranin azi ta kapali taslarlan .

Son düzenleme:

firtina2121

Kullanıcı
Cevap: tufek isareti ve 70 mt karsisindaki kap[ali marasi

ersan tüfek işaretleri mağarayı vermez namlusu istikametinde yine bir tüfek işareti olur o bulunmalı ve 2sinın ara mesafesi ölçülür ve ara mesafedeki işaret baz alınarak son noktaya varılır eşkiyalarca sıkça kullanılmıştır

ersan

Admin

merhana firtina2121 usta buralarda baya bir taslik var bu tufen yununde baska hic dikat cekecek bir isaret guremedim sade bu maraya doru namlisu onustan burayi cektim resme hem mara ta hic acilmamis az bir denemisler girmeye ama barakmislar .

firtina2121

Kullanıcı

merhana firtina2121 usta buralarda baya bir taslik var bu tufen yununde baska hic dikat cekecek bir isaret guremedim sade bu maraya doru namlisu onustan burayi cektim resme hem mara ta hic acilmamis az bir denemisler girmeye ama barakmislar .
en fazla 50-100mtrede olur bunun şekıl bir taşta olur bu işaretten namlular birbirine bakar direk mağarayı gösterecek olsalardı tüfek yapmaya gerek duymazlardı mağarayı gösterecek onca işaret varken tüfeği yapmağa emek çekmezlerdi

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı

Ersancım yine döktürmüşsün maşallah hiç boş durmuyon Allah güç kuvvet versin. Tabanca tufek varsa eşkiya vardır, eşkiya varsa kapalı bir yet vardır , kapalı yer varsa horasan vardır , horssan varsa ki var gibi gözüküyor gerisini senin hayal gücüne bırakıyorum.

ersan

Admin

merhaba komana usta bende saten onustan resme cektim bu tufeyi birde bu mara icerden disariya doru doldurmuslar usta belkim icerde kapli yer vardir horsanlan ama yukardan cubuklarlan yukladimi bosluk icin ici dolu gurunuyor topraklan .

ersan

Admin

merhaba firtina2121 kismetse yarin gidik cekecem yundeki 30-40 mt yunde bir tasta ikitane murc gibi delikler var birde o deliklerin arkasinda ikitane kisa kanal var belkim bu yer icin basediyorsun ama bunnlari resme cekmedim .

cantar

Vip Üye

ersan o mağara içndeki kayalar bir şeye ulaşılabilmeyi engellemek için sonradan konulmuş aynı zamanda bir göz gibi tasarlanmış arkasına bakmanda fayda var....

ihtiyar45

Vip Üye

Ersan kardeşim senin işaretin tüfek değil,sadeçe benzetme.Saygılarımla.