Tuzaklı Gizemli Bir Nokta. | Define işaretleri ve anlamları

Tuzaklı Gizemli Bir Nokta.

ECE07

Kullanıcı
Bölge Batı Akdeniz olup, Roma ve Bizans Uygarlıklarının hüküm sürdüğü bir yerdir. Konunun geçtiği resimlerin 300-400 metre çevresinde her türlü mezar işaretleri (Zemin kayada yuvarlak, diktörtgen, kare oymalar, Kayanın duvar tabir ettiğimiz yüzeylerinde üçgen, kare ve diktörtgen oymalar) mevcuttur.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
bir kaya mezarın var. diğer bulgular ve yazdıkların, çalkaya ustamızın ifade ettiği gibi,ağır ve zemin altı yerler. giriş öyle yüksek sığdan değil ,açığından ve zeminden. üstteki çarpı koyduğun yerin önemini güzel veriyor. alttan yukarı görülen işçiliğin ikolay ve belirgin girişi olabilirmi sence. sağlıcakla.

ECE07

Kullanıcı
Çalkaya Şiir gibisiniz maşallah. Diyelim dediğin yerde yatan kayayı buldum, baktığı yön yine resimler içerisinde geçen noktalardan bir yer olmayacak mı? Ayrıca bu değerlendirmenizi neye göre yaptığınızı çok merak ettim. Detaylı bilgilendirirseniz sevinirim. (Yakın zamanda ilgilenmem gereken bir nokta, boşa emek harcamak istemiyorum.)

Son düzenleme:

ECE07

Kullanıcı
İkizceli, dur hemen kaçmak olmaz. Daha karpuzu kesmeden sağlıcakla demek olmaz. Benim de tahminin giriş ve tuzak süsü verilen yerin altadmaca, giriş noktasının ise farklı bir noktadan olduğu yöndedir. Giriş ve Tuzağın açık açık göz önüne yapılması başlı başına bir soru işareti zaten. Bu sebeple girişin farklı bir noktada olması gerekir. Bölge çok önemli bir bölge ve bölgeninde en önemli noktasının burası olma ihtimali çok yüksek. Ayrıca bu bölgede bu zamana kadar hiçbir çalışma olmamış. Bu sebeple sizlerden ricam bu konuya biraz ağırlık vermenizdir. Üst yüzeydeki oymanın ruh deliği olma ihtimali var mı? En son ihtimal bu delikten hedefe yönelmek çok mu uğraştırır?

DRAGON-34

Kullanıcı
acele etme üstden olmaz girişi bulmalısın hayvana benzeyen taş denildi bu taş illaki bir hayvana benzeyecek değil ama biraz irice ve şekilli bir taştır veye kayalık bir yer de olabilir oradan tünel kazmışta olabilir çok ama çok araştırıp emin olmadan işlem yapma .....Tepeden girmek şöyle birşey 4 katlı bir binanın birinci katına kiremitlerin üstünden girmeye başlamaya benzer ki sadece belki dördüncü dairenin içine girebilirsin tüh be burada birşey yokmuş der gidersin ,,,umarım anlamıştırsın

ECE07

Kullanıcı

Arkadaşlar resimlerin çekildiği alanın uydu görüntüsüdür. Kuzey ve Doğu yönleri toprak zemin, Batı yönü tepenin sırtlarına doğru zemin kayalık, Güney yönü ize hafif bir eğimle 20-30 mt. sonra tekrar araziyle birleşiyor. Sonuç olarak birinci öncelikli şüpheli giriş noktası Kuzey yön gibi. Bölge de uzak olduğu için tekrar resimleme imkanım yok.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
resimlere yeniden baktım sunu çukuruolan yerin önünden işe başlaman en kolayı

ECE07

Kullanıcı
ÇALKAYA USTA Tarif ettiğiniz yer burası olabilir mi? (Yerde yatan hayvan ve baktığı yerde işaret...)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yeni ninkinden ve açık sözlülüğün efeler diyarından olduğunu veriyor. olayı zeminden. dolaysıyla da zeminden başlamak mecburiyeti var. çizdiğim bakışa ve sağ kısma dikkat edersen anlayacağını umuyorum. amma boşluk tespiti yaparak giriş noktası olan bir m. kare yeri sıfır bulman gerekir. derinliğide yaklaşık 3 m. gibidir. tünelle odaya yürünmek mecburiyeti var. o sıfır nokta yakalanmadan üstten devlet ancak açar. onuda tam odanın üstünü bulmak kaydıyla. ister ruh ister havalandırma olsun, direk odaya iner diye düşünmek yanıltır.ayrıca tek odayla sınırlı olmayacağını düşün.yolundan girilmeliki birinden diğerine kolayca geçilebilmeli. içleride dolguludur. işçiliğide ağırdır belirtmek isterim.
bir maden tespiti yapılmasında ,aranan sinyal alındığında da resmi izinle devam edilmesini tavsiye ederim.

Üst Alt