Tuzaklı Gizemli Bir Nokta. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tuzaklı Gizemli Bir Nokta.

ECE07

Kullanıcı
BaTTalGaZi44 usta Hayal Gücü derken anlayamadım. Acele etmiş olabilirim fakat hayal gücümü genişlettiğimi düşünmüyorum.

karanar

Kullanıcı
Karanar selamlar, iyi bayramlar. Bahsettiğiniz yazıyı ilk siz gördünüz, ama ben söyleminize rağmen hala göremedim, rica etsin çizermisiniz.

iyi bayramlar. ilk önce üçgen kaide dikkatimi çekti. bu alanın ibrahim kardeşimizin aşkını resmetmesi için yapılmayacak kadar önemli olduğunu düşündüm. sonra yazıyı dikkatle inceledikten sonra '' Γ =gamma'', ''τ= tau'' ve ''β=beta'' harflerini çözümledim. 1 saatten fazla sürdü.zaten iyice büyüttüğün zaman. üzerinin boya ile değiştirildiği belli oluyor. başarılar. ha bir de 5-6 cm olarak işaretlediğiniz delik, anırım ruh deliği denilen ve mezarın içine kadar yay çizerek inen delik.

ECE07

Kullanıcı
karanar ustam tebrik etmekten başka söyleyecek söz bulamıyorum. Üçgenin farklı yönünden bakınca özellikle B harfi net belli. Yalnız üçgenin hemen sol bitişiğinde ikinci bir üçgen var. Büyük üçgenin sağ yukarısında da 2 rakamı var. Burasının önemli bir nokta olabileceğini tahmin etmiştim ve siz de bunu onaylıyor ve hatta zengin bir aile veya bir hanedan mezarı olabileceğini söylüyorsunuz. Bu durumda bu konuyu farklı resimlerle açıyorum. Saygılar.

Rakamlardan ve Balık benzetmesinden emin olamadım.

Yerinde görüldüğü zaman ikinci bir üçgen net bellidir.

Yan profilden bakınca çözmüş olduğunuz harfler daha belirgin ayrıcı soldaki küçük üçgenin bir kısmı daha belirgindir.

karanar

Kullanıcı
teşekkürler, haklısınızı üçgen alenen belli oluyor. belki de bu kabristana gömülen ilk kişi bir kadındır. yada en önemli kişi bir kraliçe yada hanım ağa olabilir. küçük üçgen tarafı yön veriyor.

Üst Alt