üç haç

walkman

Kullanıcı
arkadaşlar arazide bir taşın üzerinde yan yana sıralı ve yuvarlak içine alınmış üç haç var sizce ne olabilir. haçların büyüklüğü 6-7 cm dir. (çevre fotoğrafları henüz elimde yok gidince çekmeye çalışırım)

yorumlarınızı bekliyorum.

sondurak

Kullanıcı
Cevap: üç haç

,,Sayın Walkman Merhabalar ,, Sonduraktasınız ,, Sizin İçin Hayırlısı Olması Temennisiyle Kolay Gelsin....İnşaallah c.callah c.callah c.c,,silah?.......Şaşmaz.....:)..,,,

Alfa Romeo

Kullanıcı

,,Sayın Walkman Merhabalar ,, Sonduraktasınız ,,

Ewet, nick'i sondurak olan kardeşin dediği gibi sonduraktasın :Diki farklı tavsiyem olucak ..

- 3.foto bize göre saat tam üç yönünde max.10mt. içinde, diğerlerini tam net göremiyorum yani dairelerin farklı olan taraflarına yönel ..

- B planı da bulunduğu Taş'ın köşelerinin olduğu yönleri de yakın mesafe içini es geçme ...

walkman

Kullanıcı

Ewet, nick'i sondurak olan kardeşin dediği gibi sonduraktasın :Diki farklı tavsiyem olucak ..

- 3.foto bize göre saat tam üç yönünde max.10mt. içinde, diğerlerini tam net göremiyorum yani dairelerin farklı olan taraflarına yönel ..

- B planı da bulunduğu Taş'ın köşelerinin olduğu yönleri de yakın mesafe içini es geçme ...

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.

burada ne olduğu konusunu biraz açabilir miyiz.(oda, mezar,küp, tas, 40 haramilerin hazinesi vs) göz kırp
Birde neyin sondurağı tam anlayamadım:D

TATLARLI

Kullanıcı

Merhabalar çevre fotoğraflarını eklerseniz sonuca gidebilir. Son resmi kendiniz çizmeden orjinal haliyle koyun tekrar. Geriden fotoğrafını arkasını , karşısını , sol çaprazdaki tepeyi fotoğraflayın. az aşağıdaki dereyide fotoğraflayın.

sondurak

Kullanıcı

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.

burada ne olduğu konusunu biraz açabilir miyiz.(oda, mezar,küp, tas, 40 haramilerin hazinesi vs) göz kırp
Birde neyin sondurağı tam anlayamadım:D

,,Sayın walkman Parantez İçinde Yazdıklarınız Haricinde Olanlar,, Yasal Olmaz İse Jandarma, Savcı,Hakim,Duruşma, Kodes Dinlenme Tesisleri..Özgürlügün Sonduragı Olur...çiçek sana:(.:p

babahalit

Usta
Kullanıcı

arkadaşım kolay gelsin bence bu 3 daire içine alınan haç 3 adet koyun ağıl yerini belirtir orayı bulmalısın yaşlı köylulere yada çoban tanıdıgın varsa koyun agılın anlatır.buda en az 300 metre mesafededir.onu düzlük 2 tarafı çevrili sırtı yamaç olan yer koyun aglıdır mezarlar aglın içindedir.birde 700 metre mesafede kıreç kuyusu aramalısın.en üst bu işartein bir manasida 10 romada 1000 sayısıdır.bu anlamda işaetin küzey-batı istikametinde tepede zirvede bir mezarın var kayalık alanda araştirma yap kolay gelsin...

walkman

Kullanıcı

ustam buranın aşağıda deniz var dere bildiğim kadarı ile yok. Baştan da söyledim elimdeki mevcut fotoları yükledim. diğer çevre fotolarını bölgeye gidince yüklerim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bu tip işaretlerde yorum yapana en çok yardımı olacak husus cevre resmidir. ne kadar çok çevre resmi o kadar güzel yorum. bol cevre resmi ve tüm detayların resmi. göz kırp

ASİAVCI

Kullanıcı

BENDE SANA BÖYLE YARDIMCI OLAYIM İŞALLAH İŞİNE YARAR