üçgen anemon ve kayalık | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

üçgen anemon ve kayalık

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni açıklaman için saolasın açılmış mağara yok müsait olup gittiğimde ayrıntılı inceleyip çevre resimlerini çekecem kısmet olursa

Alanda titiz bir inceleme yapın. Dikenli bitkiler dahil eksiksiz bakın. Bu alanın boş olduğunu sanmıyorum açıkcası. Konu takibimde, sizi bekliyor olacağım. Selametle İnş’ALLAH.

TRUVA

Admin
Konu sahibi Usdat. Burada bitki örtüsümü inceliyoruz .yoksa resimlerle ilgili yorummu istiyorsun. Başlangıçta bitki örtüsü icin atmıştınız. Resimlerden yorum istiyormusunuz anlayamadım. Biraz yaşlı ve yorgunuz jeton geç düşüyor.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Konu sahibi Usdat. Burada bitki örtüsümü inceliyoruz .yoksa resimlerle ilgili yorummu istiyorsun. Başlangıçta bitki örtüsü icin atmıştınız. Resimlerden yorum istiyormusunuz anlayamadım. Biraz yaşlı ve yorgunuz jeton geç düşüyor.
Sana atış serbest biliyorsun güzel ustam :)

@TRUVA ustam bu bitki olan yerlerde neler olabilir diye roni ustaya sorduydum hem bitki türü inceliyoruz hem yorum serbest ;)

Ustam bu alanda çok şey olur bu bitkiyle mezar olur kaya mezar dahil mağara olur küpleme olur. Bu yüzden alanı detaylandırmak istedim. :)

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
sen kancayı balıklara takamayınca hocada sana taktı kancayı :D bütün gabeyet roninin roni diye diye truva ustada alıştı bu gidişle halin harap herkez sana takıyor kancayı kaç kurtul;)🐟
Ustam sipere uzandım kaç gündür ağzımı açmıyorum daha ne yapayım :)