üçgen kabartma ve kanal

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: üçgen kabartma ve kanal

iizceli ustam estafurullah,senin anlatamamış olmana imkan yok,ben çizimle sizin bahsettıgınız yerleri çizmeye çalıştım,cukurumsu ve yukseltılı yerlerı çizmek istemişti.
vakit ayırıp değer verdiğin için tesekur ederım abi.

ersan ustam girişi çizersen üyeleremizede faydası olur.

herkeze saygılar sevgiler.

çizimlerini görmüştüm bozkurt kardeşimde ,sırta arkadan gelen set gibi yüksek ve resme göre sağındaki düşük kısmı belki diye tekrarladım.
bu alan evinizin karşısı veya yakınımı veya en azından sizin bölgenizmi.
sadece merakımdan. böyle yerleri deşifre etmemek gerekir. önüne gelen hücum eder.bir şey yapacaklarındanda değil.
selametle ,saygıda sevgide bizden.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

Bozkurt selamlar hayırlı olsun,ustalar gerekenlerı fazlasıyla yazmıs,eklemek ıstedıgım neden ucgen oyma degıl,kabartma,burda mutlaka zemın ustu kapak dedıgımız dırek gırıs veren noktalar bakılmalı.birinden sonuc alınırsa dıgerelırını bulmak kolay olur.

marcus usta,ustalığımızı elimizden almaya niyetli gibisin.
acaba neden böyle yapmışlar.gördüklerimizin tamamına yakını oymada bu niye kabartma? ne güzel ayrıntı.ustaya oyma yapmak zor geldide ,etrafını alarak kabarttı,işin kolayınamı kaçtı. acaba oyma olanlar ne veriyordu ,kabartma ne verecek.böyle bir kabartma birden fazla nokta verebilirmi vs. vs. ayni anlamdamı değilse farkı ne olabilir. güzel bir ayrıntıya değinmişsin.bir sürü soruyu içinde barındırıyor. ALLAH a emanet olunuz.

ertug

Kullanıcı

bozkurt usta birinci resimdeki kanalın sol bitiminde bulunan üçgen taş yapıştırma gibi yanılıyorda olabilirim boşluk aramanda fayda var kabartma üçgenin sivri istikametinde üçgen kapak ara saygılar